65
  • Goth
    De nem értem mi baj azzal, ahogy kinéz.
    Ez fénykép minőség! :0
  • Goth
    xDDDd
  • csepelball
    Nem játszottam még vele.. Nemtudom mért hurrogjátok le a grafikát...elvagytok kényesztetve 1600x1200as STALKER meg barátaival.
    Igazából egy játék nem a grafikája miatt lesz jó... max "élethűbb".. de szerintem ez elég jó játék lehet. szeretem is a kalandjátékokat, és mivel a King Quest-en és társain nőttem fel ezért a grafika sem jelent gondot..
    Örülök hogy Magyarok is csináltak ilyen játékot
    Gratula.
  • Tetsuo
    Te is csak akkor szidhatod a záptojást, ha tudsz tojni jobbat! Gyökér.
    (Na jó ez uccsó vicc vót, de kellett ide vmi szó.. ;)
  • Tetsuo
    Figyelj, én magyar vok meg minden (Éljen Kossuth!:), de fos a 'grafika'. 99% alatti játékot nem veszek meg, ha magyar, ha nem. (Ezért még soha nem vettem játékot.:)
  • Sith
    Igen igen hajrá a lehetőség adott menj ki csinálj fényképeket hozz össze játékot és ha jobb lesz akkor lehet szidni.
  • Indigo
    Hajrá, sok sikert hozzá! :D
  • Indigo
    Én magyarnak érzem magam, fontos a múltam, és szeretek játszani kalandjátékokkal, de ezt mégsem fogom megvenni... Most akkor én egy "szarmagyar" vagyok? ...
    Bocs, de az ilyen "ha magyar vagy" dumától nekem is hányingerem támad, és rögtön eszembe jutnak a kopasz Árpád-sávos zászlót lengető "igazmagyarok", akik frankón megmondják ki a magyar meg ki nem...
    Bocs az offolásért.
  • mikloss
    Tök jó a grafja a gépigénye biztos az egeket mardossa... Bár ennyi erővel énis kimegyek az utcára azt csinálok pár képet a faluról és össze rakok belőle egy ilyen nyomozósdi "játékot"...
  • Tinman #16
    Eger a történelmünk FONTOS és szerves része... nem azért kell megvenni, mert magyar vagy, hanem ha magyarnak érzed magad, fontos a múltad, DE ráadásul szeretsz játszani, ne adja ég kalandjátékokkal akkor nincs kérdés.
    A gyűlöleteddel irány amerika, itt elegen vagytok már ;-)
  • Juszufka
    Gyűlölöm az ilyen "ha magyar vagy" dumát. Én megvettem (kb. fél éve ^^) és nekem nagyon bejött.
  • Tinman #14
    1. Nem értem miért csak most ír róla az esgé, már lassan fél éve a piacon van, sőt a "láz" is már lecsengett. Na de mindegy.

2. A játék kiváló és Pierrot honlapjáról gazdaságosabban beszerezhető.
    TESSÉK megvenni, ha kicsit is magyaroknak érzitek magatokat és szeretitek a kalandjátékokat!

3. Nem ismered, nem értesz hozzá, nem is értem, hogy így egyáltalán minek kommentel valaki.
    Az más ha azt írod, hogy: "Játszottam vele x órát, de ezért nem tetszik".
    Erősen megérdemelnél még egy felkiáltójelet, az ilyenekért.

Szerk: EZ igen! Gratula a moderátoroknak... bár nem ezért, de csak kitiltották.
  • Anakyn
    DX10?
  • knightbali
    engem legalábbis zavarna ez a fényképezős grafi.
  • knightbali
    attól még meg kell vallani, hogy egy förtelem ahogy kinéz.
  • addam20
    Még jó, hogy élethű, hiszen fényképezve van.
  • gyuri12
    amúgy ki aza Pierrot?
  • Tetsuo
    Az ötletért gratula!! De a szar kivitelezésért úgyis megkapják a magukét, vagyis nem veszik meg sokan ezt a nézhetetlen baromságot, csak a mazochisták és a fanatikus Pierró rajongók..
  • Adam II
    Tényleg a grafika iszonyatosan élethű.
  • Gerygrey
    Egyetlen okot látok megvenni, vagy megszerezni, Pierrot (remélem nem írtam el) zenei munkássága miatt

Én meg ezt az egyetlen okot látom arra hogy ne próbáljam ki a játékot
  • gyuri12
    ez szebb mint a crysis:D
  • vax
    Gyors és átgondolatlan "kritika" volt tapasztalat és ismeret nélkül. Én csak azt kívánom (nem rossz akaratból), hogy sokan így értékeljenek, ilyen hozzá állással, ekkora ismerettel a Te munkádat, személyedet. De akkor ne essen rosszul. :(
  • knightbali
    ez egy fos, ahogy innen látom
  • sylverangel
    Hát igen, kár hogy nem komolyabb játékot csináltak, bár a történet és a hangulat miatt érdekes lehet :)

Egyetlen okot látok megvenni, vagy megszerezni, Pierrot (remélem nem írtam el) zenei munkássága miatt...
  • Csuhai G
    Tetszik a játék, nyáron megyek is le 1-2 napra Egerbe. :)