65
  • Csuhai G
    #1
    Tetszik a játék, nyáron megyek is le 1-2 napra Egerbe. :)
  • sylverangel
    #2
    Hát igen, kár hogy nem komolyabb játékot csináltak, bár a történet és a hangulat miatt érdekes lehet :)

    Egyetlen okot látok megvenni, vagy megszerezni, Pierrot (remélem nem írtam el) zenei munkássága miatt...
  • knightbali
    #3
    ez egy fos, ahogy innen látom
  • vax
    #4
    Gyors és átgondolatlan "kritika" volt tapasztalat és ismeret nélkül. Én csak azt kívánom (nem rossz akaratból), hogy sokan így értékeljenek, ilyen hozzá állással, ekkora ismerettel a Te munkádat, személyedet. De akkor ne essen rosszul. :(
  • gyuri12
    #5
    ez szebb mint a crysis:D
  • Gerygrey
    #6
    Egyetlen okot látok megvenni, vagy megszerezni, Pierrot (remélem nem írtam el) zenei munkássága miatt

    Én meg ezt az egyetlen okot látom arra hogy ne próbáljam ki a játékot
  • Adam II
    #7
    Tényleg a grafika iszonyatosan élethű.
  • Tetsuo
    #8
    Az ötletért gratula!! De a szar kivitelezésért úgyis megkapják a magukét, vagyis nem veszik meg sokan ezt a nézhetetlen baromságot, csak a mazochisták és a fanatikus Pierró rajongók..
  • gyuri12
    #9
    amúgy ki aza Pierrot?
  • addam20
    #10
    Még jó, hogy élethű, hiszen fényképezve van.
  • knightbali
    #11
    attól még meg kell vallani, hogy egy förtelem ahogy kinéz.
  • knightbali
    #12
    engem legalábbis zavarna ez a fényképezős grafi.
  • Anakyn
    #13
    DX10?
  • Tinman #14
    1. Nem értem miért csak most ír róla az esgé, már lassan fél éve a piacon van, sőt a "láz" is már lecsengett. Na de mindegy.

    2. A játék kiváló és Pierrot honlapjáról gazdaságosabban beszerezhető.
    TESSÉK megvenni, ha kicsit is magyaroknak érzitek magatokat és szeretitek a kalandjátékokat!

    3. Nem ismered, nem értesz hozzá, nem is értem, hogy így egyáltalán minek kommentel valaki.
    Az más ha azt írod, hogy: "Játszottam vele x órát, de ezért nem tetszik".
    Erősen megérdemelnél még egy felkiáltójelet, az ilyenekért.

    Szerk: EZ igen! Gratula a moderátoroknak... bár nem ezért, de csak kitiltották.
  • Juszufka
    #15
    Gyűlölöm az ilyen "ha magyar vagy" dumát. Én megvettem (kb. fél éve ^^) és nekem nagyon bejött.
  • Tinman #16
    Eger a történelmünk FONTOS és szerves része... nem azért kell megvenni, mert magyar vagy, hanem ha magyarnak érzed magad, fontos a múltad, DE ráadásul szeretsz játszani, ne adja ég kalandjátékokkal akkor nincs kérdés.
    A gyűlöleteddel irány amerika, itt elegen vagytok már ;-)
  • mikloss
    #17
    Tök jó a grafja a gépigénye biztos az egeket mardossa... Bár ennyi erővel énis kimegyek az utcára azt csinálok pár képet a faluról és össze rakok belőle egy ilyen nyomozósdi "játékot"...
  • Indigo
    #18
    Én magyarnak érzem magam, fontos a múltam, és szeretek játszani kalandjátékokkal, de ezt mégsem fogom megvenni... Most akkor én egy "szarmagyar" vagyok? ...
    Bocs, de az ilyen "ha magyar vagy" dumától nekem is hányingerem támad, és rögtön eszembe jutnak a kopasz Árpád-sávos zászlót lengető "igazmagyarok", akik frankón megmondják ki a magyar meg ki nem...
    Bocs az offolásért.
  • Indigo
    #19
    Hajrá, sok sikert hozzá! :D
  • Sith
    #20
    Igen igen hajrá a lehetőség adott menj ki csinálj fényképeket hozz össze játékot és ha jobb lesz akkor lehet szidni.
  • Tetsuo
    #21
    Figyelj, én magyar vok meg minden (Éljen Kossuth!:), de fos a 'grafika'. 99% alatti játékot nem veszek meg, ha magyar, ha nem. (Ezért még soha nem vettem játékot.:)
  • Tetsuo
    #22
    Te is csak akkor szidhatod a záptojást, ha tudsz tojni jobbat! Gyökér.
    (Na jó ez uccsó vicc vót, de kellett ide vmi szó.. ;)
  • csepelball
    #23
    Nem játszottam még vele.. Nemtudom mért hurrogjátok le a grafikát...elvagytok kényesztetve 1600x1200as STALKER meg barátaival.
    Igazából egy játék nem a grafikája miatt lesz jó... max "élethűbb".. de szerintem ez elég jó játék lehet. szeretem is a kalandjátékokat, és mivel a King Quest-en és társain nőttem fel ezért a grafika sem jelent gondot..
    Örülök hogy Magyarok is csináltak ilyen játékot
    Gratula.
  • Goth
    #24
    xDDDd
  • Goth
    #25
    De nem értem mi baj azzal, ahogy kinéz.
    Ez fénykép minőség! :0
  • Tinman #26
    JÓ! Menj ki és csináld meg legalább ilyen színvonalon, ha sikerül tisztelni foglak. Azt hiszed egy ilyet megalkotni 1 hét meló és kész?
    Felhomályosítanálak, hogy egy xaros 40 perces amatőr film elkészítése, valamilyen nézhető szinten kivitelezve is HÓNAPOKAT emészt fel. És akkor az csak egy film, ez megy egy interaktív kalandjáték.
    Tessék már megbecsülni más munkáját, főleg, hogy honfitársunk követte el.
  • Tinman #27
    Ez nem grafika kérdése... ez egy ilyen stílus. Aki nem szereti, az menjen a Crysis topickba.
    Megvenni pedig azért érdemes, mert:

    1. Azon a nyelven szól hozzád a játék ALAPBÓL, melyre anyukád tanítgatott és mely nyelv egészen egyedi sajátosságokkal bír... persze ez neked fel sem tűnik, mert az anyanyelved.

    2. Eger mindig is egy igazi hangulatos, picit misztikus város volt, gyönyörű szép épületekkel, dicső múlttal és telis tele igényességgel. Remek érzés úgy játszani, hogy Eger utcáit járva oldod meg a fejtörőket és éled át a történetet.

    3. Ha valami régivágású az már egyből rossz lenne? Én sokkal inkább úgy látom, hogy egyre kevesebb az értékeket közvetítő játék/film. Becsülni kell azt is, aki ma idehaza, ilyen projectbe merte vágni a fejszéjét.

    Respect Pierrot!
  • echo
    #28
    Én is gyűlölöm az ilyen "ha magyar vagy" dumát. sőt igazából nem is érdekel, hogy magyar vagyok(bár nem is bánom hogy az vagyok, egyszerűen nem fontos). Viszont az azért elgondolkodtató, hogy tesztelőnk 5 csillaggal jutalmazta, mert többnyire elég reálisan szokta adni. Szerintem ha valamiért érdemes megvenni akkor az ez...
  • Indigo
    #29
    1. Csak azért nem fogok megvenni valamit, mert magyar :) Egy játék mellett ez még édeskevés érv.

    2. Én kiskorom óta szinte minden évben ellátogatok Egerbe, és minden évben meglátogatjuk a Várat is. Imádom a várost, de kétlábon bejárni sokkal élvezetesebb, mint egy egérrel a kezedben :)
  • Killberk #30
    Színészi játék tényleg elég mesterkélt. :( Legalábbis akiket demóban láttam.
    Ami még nem tetszett, hogy helyszíneken néha pár másodperces animációkat nyom itt-ott áldogáló emberekről. Ezeket szebben is kivitelezhették volna. Myst III nem egy mai darab, de már abban is teljesen jól meg tudták csinálni.
    Azért vannak jó dolgok is játékban.
  • vax
    #31
    Én szerintem értékelni kell a kezdeményezést. Ez az első próbálkozás volt. Bízom benne, hogy erkölcsileg és anyagilag is sikeres lesz, hogy újabbak is létrejöhessenek. Ez a "magyar" duma lehet, hogy elcsépelt és túlhajtott és ki is van a szélsőségesek által facsarva, de igen is büszkén kell vállalni, megbecsülni, tisztelni, tisztelni másokat, külföldön külföldiek előtt normálisan viselkedni hiszen Ők ebből fognak itétletet mondani. Lehetőség szerint amikor bármit vásárolsz válogatni, alaposan megnézni és ezt figyelembe venni, hogy hazai termék legyen és két azonos esetén a hazait megvásárolni. Sokszor még a nevek is megtévesztőek ezért az apró betüt is megnézni a termékeken.
  • Killberk #32
    "Ez az első próbálkozás volt."
    Már csinált egy 3 részes AGON kalandjátékot Pierrot meg csapata, ami szvsz jobban is sikerült mint Jumurdzsák (látványbeli megoldásokban, hangulatban és zenében is).
  • Anubys
    #33
    Baromira nem vágom, hogy mi a bajotok a graffal, ne mondja senki, hogy a 1278638176 háromszögből összerakott kockafejű, photoshop vigyorú szereplős 3D-s csodák élethűbbek, mint a digifotók.
    Aműgy meg régen az ilyen grafikájú játékok voltak a menők (7th Guest, The Ripper, stb), és sokkal tartalmasabbak és élvezetesebbek voltak, mint a mostaniak, amik csak arra mennek, hogy vegyé' új vasat mer' az nekünk jó.
    ... mondom ezt úgy, hoyg nem játszottam vele, de mindenképpen ki fogom majd próbálni.
  • vax
    #34
    Igen de az AEGON más eljárással más formában készült. Ez inkább egy interaktív movie szerűen elkészített játék. Szerintem nincsen baj vele mert nem rajzolt egyetértek az előttem szólóval.
  • dieselG
    #35
    Hosszú idő után ez az első olyan játék, ami teljesen le is tudott kötni, mind "grafikailag" (teljesen rendben vannak a fényképekből összeállított részletes panorámaképek az én szemszögemből, a pici homály nem zavar..), mind hangulatilag nagyon magával ragadott! Élvezetes játék. Mondjuk, félig Egerben nőttem fel, ez is adott egy csipetnyit a feelinghez :)

    Csak ajánlani tudom mindenkinek. A fikázókat meg egyszerűen nem értem meg.. nem attól jó egy játék, hogy elfut 300fps-sel a legújabb, apu pénzéből megszerzett drága konfigon ultra high detailon. Pff.. Pedig néha elindítom a Stalkert is picit játszani, utána kilépek egy félóra múlva.. még mindig nem tud lekötni egyelőre.

    Holnap, illetve már ma este, folytatom ezt a remekművet, miután visszaértem Egerből a munkából, micsoda véletlen :P
  • vax
    #36
    Bocsesz elírtam: AEGON=AGON. :)
  • vax
    #37
    Az a biztosító. :)
  • OliApa
    #38
    "majdnem-Európa kulturális fővárosától" helyes(ebb)en: Európa majdnem "kulturális fővárosától"...
  • mikloss
    #39
    Nemtom mit fikázzátok sztem tök jó játék! Ráadásul magyar!!!
  • Loverman
    #40
    fiikázók sajna mindig vannak és úgy tűnik mindig is lesznek míg ... na mind1.
    amúgy tényleg eszméletlen 1 játék. először 1 éve olvastam róla és már akkor elhatároztam h ez meglesz.