19
Film letöltés-honnan ne! Átverések
  • winnie
    #19
    "A TORRENT NEKEM TÚL LASSÚ! ez a sebességem :20480/1024 kbit/s"

    áááá:) ne, jaj, jaj, ne.

    nem a torrent lassú.
  • winnie
    #18
    grizzly21: "miért ne? torrenten minden sokkal lassabb."

    nem hinném, mindent maxszal szedek. ha nem regges az oldal,akkor betolok 3-at és az is maxszal jön szumma, nem megy kárba a sávszél, de kinek van annyi helye, hogy napi 10-30 gigát leszedjen. olyan meg nincs, hogy ez az 5 film most kell, egy órán belül.
  • Sadist
    #17
    Balek vagy, ne csodálkozz ha átvertek. Vágd fel az ereidet :C
  • blackgamer
    #16
    2007-et írunk és még virul az SMSweb és warez ftp-k
    jogvédő lennék lekapcsolnám az összeset a rákba
  • alex299
    #15
    Teljesen másról beszéltek, nem at volt a téma, hogy honnan töltsek, HANEM HONNAN NE!!!
    A TORRENT NEKEM TÚL LASSÚ! ez a sebességem :20480/1024 kbit/s
    alex
  • Vlala #14
    Először is, aki tolvajokban bízik, ne várjon jót.
    A legtöbb helyen, ahol működik, a visszakapott sms-t is Te fizeted - ez azonban csak az apróbetűs részből derül ki, azzal együtt, hogy a tömörített állományokban előfordulnak hibák, tehát egy film véletlenül sem jön le, ill. hibásan jön le a négy nap alatt...
    Persze, írsz a webmesternek, ő néhány nap múlva visszaírja, hogy "kösz az észrevételt, javítottuk", de aakkorra már lejárt a reged, tehát küldheted az újabb emelt sms-t.
    Mit tehetsz ellene? Pereld be őket, hogy nem hagynak illegálkodni...
  • [HUN]FaTaL
    #13
    inkább szar a netkapcsolatod nem a torrent lassú:)
  • grizzly21
    #12
    miért ne? torrenten minden sokkal lassabb. régen én is volt hogy havi 1ezer hufért voltam egy ftp szerveren, ahol volt játék, film mindig aktuális, és maxsebességgel jön. simán megéri mindenkinek.
    más kérdés hogy mostmár nem játszok, és a filmekből is csak a jobbakat nézem meg, igy böven elég a torrent.
    na meg az ftp szerver is lebukott és megszünt sajna
  • Shiwo
    #11
    vagy lámák a torrent és dc használatához..
  • Met
    #10
    azoknak éri meg fizetni érte akik b@sznának torrenten visszatölteni, különben meg ki lennének dobva az oldalról a rossz arányuk miatt vagy már próbáltak csalni egyik másik oldalon és azért lettek kitiltva
  • winnie
    #9
    honnan ne? fizetős helyekről. vagy.... indíts te is fizetős helyet és nyúlj le mindenkit.

    ki hallott már ilyet... fizetni a warezért? pont a lényeg vész oda.

  • Arthas
    #8
    Hihetetlen ,hogy vannak még olyanok akik fizetnek a warezért :D
  • bertino
    #7
    egy szóval se írtam azt, hogy mit jelent...
  • Malakai
    #6
    Nem, a warez jelentése, hogy jogvédett tartalmat (ez lehet bármi lényegében) nem jogtisztán terjeszt vki, az teljesen mind1, hogy pénzért, vagy ingyen terjeszti, szóval warez -> close.
  • bertino
    #5
    ha már fizet érte, gyakorlatilag nem warez

    a warez lényege, hogy ingyen van
  • whiskeyman
    #4
    úgy tűnik igen

    #1 használj torrentet, az ingyé van
  • whiskeyman
    #3
    warez?
  • Drephis
    #2
    fizetsz warezért? khm...
  • alex299
    #1
    Az átverések-lehúzások miatt hoztam létre ezt a topikot.
    Rendszeresen szoktam töltögetni ezt-azt fizetős oldalakról,de most lehet, hogy átmentek lehúzásba ezek a szolgáltatók!!!
    Az elmúlt egy hónapban a következő szolgáltatóknak küldtem sms-t, akik nem küldték vissza a jelszót és nem is reagáltak a panaszos emilemre : Forceweb,-Firstweb,- 88web, ja a telefonomról elmentek az sms-ek/ tudom a szolgáltatómtól/!
    Ezekkel vigyázzatok!
    Alex