77
spermát szállító herevezeték elkötése, modernkori kasztrálás?
  • Wolfsnack
    #1
    Hi!

    külföldön ez már bevált gyakorlat, ha nem terveznek több utódot, egyszerűen elköttetik a herevezetéket
    én még családalapítás előtt állok, de érdekelne azoknak a tapasztalata akik túlestek ilyenen
    tényleg az igazi gyönyör csak ezután jön?
    vagy baromság mint a körülmetélés?
  • Wolfsnack
    #2
    ez kimaradt: azért csinálják hogy ne keljen fogamzást gátolni
  • bertino
    #3
    a körülmetélés kurvár@ nem baromság...
  • kisgabo
    #4
    nagy ostobaság, a fiatalok fele elválik, aztán az új asszonynál mehecc megint kés alá.

    kicsit túloztam, de felejts el a dolgot.
  • kulabácsi
    #5
    nagy merészség ilyen topikot nyitni:)
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Engem max. egy olyan verzió érdkelne, hogy ráépítenek egy távvezérelhető kis automata "szelepet" a vezetékre, aztán ha karom megy a dolog, ha nem akkor nem! Ma már megoldható ennél ravaszabb dolog is.
  • Davidus
    #7
  • SötétBarom
    #8
    Ha má van 3 gyerek akkor szvsz hadd szóljon...
  • kisgabo
    #9
    ez élvezeti értéken elvileg nem változtat, viszont higiéniai oldalról és az ebből eredhető betegségek miatt egyáltalán nem baromság.

  • Mirk
    #10
    baromság, sosem tenném.
    és ha később gyereket akarsz?
    különbenis, minek ott matatni minden jól van úgy ahogy van, senki sem akar impotens lenni, koton van bőven, meg fogamzásgátló is.
  • bertino
    #11
    de ha szerinte az... :\
  • Mirk
    #12
    ja.
    én úgy vagyok vele hogy visszafordíthatatlan dolgokkal csak óvatosan
  • Aspyrin
    #13
    A meleg levegő fog jönni, nem a gyönyör vazee :D
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Az ejakuláció mondjuk érdekes lehet, ha nincs hozzá lőszer. Akkor egyfajta görcsöt él át az ember, nem? Mint mikor sokat használtad rövid időn belül és "kiszáradt a tár", akkor is rohadt kellemetlen, hogy csak szorít, meg feszít, meg pumpálna az izomzat, DE NINCS MIT! Kíváncsi vagyok ez hogyan oldható meg?
  • Mirk
    #15
    beraknak egy kis zsákot csokikrémmel és az jön majd ki belőle. jó lesz mindkét félnek az orális szex...
  • Beast Machine
    #16
    nem teljesen úgy van, ahogy mondod. az ondó továbbra is kilövell a Jánosból, de spermiumokat nem tartalmaz. Kb. mint egy light kóla, vagy koffeinmentes kávé!
  • Matthewpamer
    #17
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • sharpshooter #18
    jobb az asszonyt sterilizálni, nehogy már más is felcsinálja, míg mi kurvázunk...:)
  • Zsoltika 007
    #19
    Elmebetegek vagytok :)
    +fav
  • szacsi
    #20
    van, aki nem szedhet fogamzásgátlót, mert pl trombózist okozhat nála, a koton meg szvsz jelentősen ront az élményen.... :|
  • PyRex
    #21
    Ezt honnan veszed???
  • haxoror
    #22
    Pedig változtat az élvezeti értéken és a higiéniai problémák elkerülhetők *dobpergés* FÜRDÉSSEL!

    Szal felesleges hypeolni a körülmetélést mert semmivel sem teszi jobbá az életet, persze ha valaki a sivatagban él és csak havonta fürdik akkor tényleg hasznos...
  • haxoror
    #23
  • Gladiator
    #24
    Jaj, ez már nekem is sok lenne:D
    Én speciel egy ilyen műtét után nem érezném magam férfinak, meg amúgy is jól áll a lányokon a cucc
  • Zsoltika 007
    #25
    Ha így folytatjuk jövő héten már a kiherélés lesz terítéken.
  • Met
    #26
    Igaza van
  • Vlala #27
    Reménykedtem, hogy macskákról és kutyákról szól a topic.
  • Drephis
    #28
    nem
  • Czdano
    #29
    Jeeee szereljünk csapot a szerszámra xD
  • Shadow_THH
    #30
    gecyk... lol
  • tobias88
    #31
    ha 50 lennél még oké, de 25-30 éves korosztályban ezen gondolkodni??? Tudod, van ennél egy jobb módszer, a nőknek feltesznek egy fémgyűrű szerűséget, ami ki is vehető semmi komplikáció nélkül, és ugyan ezt az eredményt éred el vele
  • Drephis
    #32
  • CaviaR
    #33
    Ez olyan mintha elkötném a benzincsövet a kocsiban, mert nem akarok vele menni.
    Najó hülye példa. :D
    Ennek szinte semmi előnyét nem látom, ráadásul egy igencsak radikális beavatkozás forog szóban. Kutyát, macskát szokás kiherélni számtalan okból, és az ondóvezeték elkötése csak a műtét fajtájában tér el, ugyan azon önző szándékból ered.

    Miért önző? Mert ez csak a nőnek jó, neked semmi előnyöd nem származik belőle. Mivel a szerelem nem tart örökké, biztos meg fogod bánni pár év után, csak addigra valszeg már nem lesz visszaút.
    Aki ilyet csinál az egyértelműen papucs, a férfi nem megszégyenítője. :D
  • cenobite
    #34
    LOL!
  • Met
    #35
    én már 20 évesen eldöntöttem, hogy nem lesz kölköm :D
  • Aspyrin
    #36
    Miután ráestél a biciklivázra? :)
  • Doomista
    #37
    hallottam rola,ugye az ondovezetékbe nyomjan egy parafadugot,épp akorát hogy elzárja,igy ugye a sperma nemjön onnan,és tisztességesen "elpárolog".Ez jo modszer,csak drága :D
  • Loál János #38
    Én aszittem te nyitottad.
  • Z
    #39
    Jah,kb olyan lehet, mint 5 sör megivása után egy görcsöt kötni a szerszámra...szétrobbanna a tartály! :DD

    Wolfsnack: állítólag szövődmények is kialakulhatnak az elkötött rész környékén. Szóval csak óvatosan. Nehogy backfire legyen belőle! :D
  • lpmaskmancick
    #40
    ondó az simán jönne,ha elkötik az ondóvezetéket,mert a here csak ondósejtetket meg az ondó egyik alkotórészét termeli,a többi a részét a váladéknak a dülmirigy és az ondóhólyagok és a Copwer-féle mirigyek termelik