22
Playstation gamepad pchez?
  • campy
    #22
    Manta Dragon Gamepad 3000 Ft körül van vagy több?
  • tihibaby
    #21
    Lehet a Tesco-kban kapni egy Compressor nevezetû force feedback-os kormányt,na abban van ps2-es joy-hoz usb-s adapter,a kormány egy rakás sz.. ,vissza is vittem,visszaadták a lóvét is,de az adaptert sajnos kifelejtettem a dobozból.Azóta is azt használom. :)
  • tarti19
    #20
    12000Ft egy jó minőségű chippelés:) és elmondanám hoyga chip tovább fogja bírni mint a motor:) szal ha lehet komoly minőségű dvd-re írd ki a játékokat és 1max 2x sebességgel
  • Pityu77
    #19
    Sziasztok! Nem teljesen ide tartozik, ne haragudjatok, de nem tudjátok, mennyibe kerül chipeltetni egy ps2-t?
  • Tomi613
    #18
    Hmmm... az üzletben aztmondja az eladó 5-6 ezer be kerül a kábel, hát 2000ft ba került a gamepad. kb 4000-ezer forintba van az usbs, inkább veszek egymásik gamepadot mint átalaítót.....
  • Firerock
    #17
    nekem is volt kormányhoz
    és a haverom pses gamepadját használom:)
    a méregdrága logitechek helyett
  • zola2000
    #16
    Végül is jó lenne a gamecube gamepadot pcre kötni, mert igen kényelmes, jó a fogása. Aki tudja írja le.
  • aabyssx
    #15
    Pár ezerért vettem kb 1 éve a konzolstudio-ban DualShock2 -> USB konvertert. Összedugtam, működött XP-n.
  • Martin Rome
    #14
    vkinek nincs egy leirasa melyik labat hova kell kottni?
  • hunbasser
    #13
    lehet,h media marktban is lehet ilyen átalakítót kapni,sőt,sztem biztos.nézd meg ott.

    egyébként kormányoknál meg úgy van,h sok kormányhoz nem is átalakítót adnak,hanem van rajtuk egy kapcsoló
  • Tomi613
    #12
    Az enyém is ugy néz ki mint a Logitech Rumblepad 2 csak az enyémnek XRay Raycon SE analog controller a neve és ps2-höz való. És azért kellene átalakitó mert pc hez szeretném használni. ugy halottam van ilyen usb s átalakitó. na mindegy ma megnézam egy pc boltbn.
  • guardian hero
    #11
    De van. Viszont nem próbáltam, és nem tudom, hol lehet kapni.
  • zola2000
    #10
    Nincs valamilyen ilyen megoldás gamecube gamepadhoz is?
  • bigapó
    #9
    ahogy előbbi tanult kollegám Tóth Laci mondta a Logitech Rumblepad 2 kell neked. Nekem is ez van és nagyon meg vagyok elégedve vele, eddig minden olyan játék ahol lehetett használni felismerte és faszán működik azóta is. egyik ismerősöm szerint annyi zavaró benne, hogy az analóg karoknak nem kerek hanem négyszögletes az a része ahol rögzítve vannak, de nekem nem tűnt fel, hogy emiatt nem tudnék játszani:))
    ára sem borsos, azt hiszem 8000-ért vettem, de azóta csökkenhetett.
  • TothLaci
    #8
    Logitech Cordless RumblePad 2 kell neked.
  • SNAKE01
    #7
    nekem is kormányhoz volt!:)
  • báttyó02
    #6
    én ps2-es padot használok pchez...csak az átalakitó kell,és rögtön felismeri
    átalakitot viszont nemtudom h külön lehet e kapni,én az egyik havertol szereztem,kormányhoz adták neki
  • Szabi1991
    #5
    egyik haverom kormányához volt ien átalakitó :D
  • Tomi613
    #4
    néztem de csak hülyeségeket ad ki...
  • Drephis
    #3
    google a barátod
  • Tomi613
    #2
    Super Joybox 3 Pro PlayStation to PC Joypad Converter-t lehet kapni valahol?
  • Tomi613
    #1
    Hol lehet kapni ilyet és milyen árban? USB-s?