19
  • Tetsuo
    #19
    Ja, télleg ott. :) Pesten is szar.
  • Aramir
    #18
    Szállítást vállalod? :D
  • Aramir
    #17
    Én oriás logarléceket a #14-es linken látok csak, annak meg nemhiszem, hogy sok köze lenne a szegedi múzeumhoz.
  • Tetsuo
    #16
    Azok a szakadt óriás logarlécek mi a fsznak vannak ott? Tiszta gagyi. Mérnem csinálnak 1 igényes múzeumot??
  • Tetsuo
    #15
    Alighasznált ENIAC eladó! Induló ár:1$ :D
  • Kobaljov
    #14
    másik magángyűjtemény Pesten: itt
  • Benoke
    #13
    Jómagam is gyüjtögetem az öreg procikat van egy szép darabszámú gyüjtemény em :)
    AMD, Intel, Cyrix, IBM, SUN procikból.
    A többi vasat nem tartogatom ahhoz sok hely kell :)
  • Aramir
    #12
    Próbáld meg feltenni a Vaterára a retro pc kategóriába, ilyeneket szerintem amúgyis már csak gyüjtő venne meg, szóval szerintem jó helyre kerül majd ott is. Engem ezek a pc-s cuccok annyira nem érdekelnek, de láttam, hogy van érdeklődés ezekre, ha szép és jó állapotban van, előny, ha valami gyári konfig, nem összeszerelt cucc. Pl IBM 5150-re volt jelentkező bőven, az más kérdés, hogy az eladó elvolt szálva az árral :D (100 000-ért akarta eladni).
    Budapesten ilyen van:
    http://www.omm.hu/
  • wander01
    #11
    nekem van két XT-m a garázsban a polcon, 16 szinü ega monitorokkal, genius egerekkel és billel. mindegyik 100% müködöképes, dos-al, NC-vel, szarásig pakolva játékokkal, mindegyikben 2x20 mega vinyó ami akkoriban brutálisnak számitott (ezt a jo tulajdonságot máig örzöm:)). ezeknek már régota keresek valami jo helyet ahol bevennék és megbecsülnék öket mert kidobni nincs erőm őket :) aramir jo tippet adtál :) de pesten nincsen ilyesmi, szegedre nincs kedvem lecaplatni...
  • Aramir
    #10
    Pc-s cuccok?
  • Aramir
    #9
    Szegedre? Persze :D
  • Motig
    #8
    1ébként aki nagyon szereti a régi gépeket:
    www.mogyoro.hu
    500 volt 1 386-os
  • Motig
    #7
    odaköltőzhetek??????????????????????
  • brueni
    #6
    jó nagy halom....
  • brueni
    #5
    van egy halom ilyen sza rom. érdekel valakit?
  • Aramir
    #4
    Annyira nem új azért, én kb 4-5 éve gyüjtöm, de van aki sokkal korábban kezdte.
    Szekrényméretű gépeket nemhiszem, hogy sokan gyüjtenek :D De Itt van egy ilyen gyüjtemény:
    http://www2.u-szeged.hu/infmuz/
  • JeD
    #3
    Nekem egy C=64 figyel otthon :)

    De ez a mondat érdekes:
    "Az Apple Lisa például akár 10 ezer dollárt is megér egyeseknek"

    Asszem ennyibe került akkor is, amikor kihozták :)
  • Wittgen
    #2
    Nekem pl megvan még xt+mono monitor, amd 486 konfig, meg öcsémnél a thunderbird procis gépem is.
  • bandypappa
    #1
    Uj hobbi a bélyeggyüjtés mellé, bár ez helyigényesebb. Azért érdekesek az ilyen gyüjtemények, régi modellek, oldszkúlos egész szobát kitöltö gépek. Föleg az orosz technika érdekelne ilyen szempontbol.