94
  • szivar
    #54
    Bagoly mondja verébnek hogy éjszakás....
  • Neerpelt
    #53
    Ja bocs, mostmár 5... De többet nem vitatkozom. Maradjunk annyiban, hogy én nem vagyok feltétlenül büszke rá. Ilyen vagyok, míg te olyan. Hogy most ezt mondtad, egy kicsit másképp gondolom.
  • Neerpelt
    #52
    Bár lennék olyan hülye, hogy ezt a kifogást bevegyem... Józan ésszel, csak annyit lehet erről gondolni, hogy nem tudsz semmi érvet sem felhozni. Főleg azután, hogy 4 bejegyzést rám szántál...

    Sajnállak
  • szivar
    #51
    Erre csak az egyik cigány ismerősömmel folytatott bárbeszéd jut eszembe, nevet persze nem írok.

    -Büszke vagyok rá hogy cigány vagyok!
    -És miért vagy rá büszke?
    -Mert ha nem lennék, akkor is cigány lennék.
  • szivar
    #50
    Felsorolnám, csak nincs kedvem egész nap gépelni...
  • Neerpelt
    #49
    Nekem csak ezzel a mentalitással van bajom. Gazdaságról eddig még szó sem volt! Vagy szerinted a "nagymagyarkodás", hogy karosszékből vagytok magyarok, és ékes szavakkal ajkatokon azokat harsogjátok, amit a szátokba adnak segít valamit?
  • Neerpelt
    #48
    Akkor kérlek, drága "nagymagyarom", sorold fel, milyen kényszerképzeteim vannak, hátha gyorsabban gyógyulok!
  • szivar
    #47
    Mihelyest megmagyarázod hogy miért is lenne ez jó az országnak(gazdaságilag illetve egyébb szempontokat figyelembe véve), beszélhetünk róla, addig meg csak álmodozzál magadban.
  • szivar
    #46
    Nem félned kell, csak beszedni a gyógyszert amit a pszichiáter felírt, meglátod enyhít majd a kényszerképzeteken...
  • szivar
    #45
    A múltban elkövetett hibákból és helyes cselekedetekből lehetne tanulni, ha nem derengene homály ilyen téren az emberek fejében.

    Carpe diem. A múlt le van ejtve, mintahogy a jövő is.
  • Neerpelt
    #44
    "saját érdekeit előbbre tartván, mint az országét."

    Akkor halj éhen, csak azért, mert az az országnak jó...
  • szivar
    #43
    Én büszke vagyok rá hogy magyarnak születtem. Arra nem vagyok büszke, hogy a sok hozzád hasonló figura tönkretette, sőt még jelenleg is tönkreteszi az országot, a saját érdekeit előbbre tartván, mint az országét. Ráadásul a tények ismerete nélkül, teljesen diletáns módon teszik ezt.

    Te is azt hiszed magadról, hogy te vagy a fehér király, pedig csak...

    Ja, nem árt utána nézni a tényeknek, illetve a lehetséges következményeken elmélkedni. Ha netán pl. Horty másképpen dönt mint ahogy, illetve '56-ban nem tör ki a forradalom, akkor valószínűleg te sem itt jártatnád a billentyűzetet, mert az tiltva vagyon a harmadik birodalomban, vagy a nagy szovjetúnióban...
  • Cmdr
    #42
    "és mi van ha a vesztes oldalon voltunk?"

    Mi lenne te atomtudós! Azt csináljuk amit a győztesek mondanak(ahogy a mai napig, és még ki tudja meddig), ennyi!
  • Cumi
    #41
    Az index.hu-n volt egy hir, amiben van link egy rádióamatőr felvételére.

    Itt van: http://mf.index.hu/tech/simonyi_karoly-iss_hang.mp3

    Azért ezt igazán jó hallani. És aki fikazni tudja csak őt, hallgassa meg hogy beszél magyarul + a lelkesedést, amivel a magyarokhoz szól.
  • Neerpelt
    #40
    Itt vannak a "Nagymagyarok", ffúúúúú, de félek!

    A helyzet az, hogy hiába vagy "nagymagyar", hiszen ezzel csak egy két lábon járó propaganda vagy... azaz:
    -kihasznál a fél világ, de büszke vagy rá;
    -a kormány nem a te érdekeidet képviseli, de te büszke vagy rá...

    Hát nem ellentmondásos? Ilyet egy gondolkodó ember nem csinál, csak egy olyan, akinek teleitatták az agyát a nagy "büszkességgel"... Kérdem én, mire jó az? Annyira, hogy itt maradj, és ezeknek a mocskoknak fizesd a vizitdíjat (bár nem mintha a másik oldal jobb lenne), miközben pénzed alig van, de örülsz, mert mennyire jó magyarnak lenni! LOL!

    Semmire nem mész a nagy hazaszereteteddel, de semmire az égadta világon, attól még ugyanúgy Európa nyomornegyedei közé fogunk tartozni... Nincs az a demokrácia, ami megvalósulhat Magyarországon, hogy téged szolgáljon az az állam, ahova születtél, és nem fordítva, ahogy ez most működik...

    Simonyi... Semmi közünk hozzá. Itt született, bumm... Engem speciel teljesen hidegen hagy... Mi semmit nem tettünk azért, hogy ő most az űrben legyen, azt ő magánerőből érte el... Erre lehet Ő büszke... nekünk inkább szégyen, hogy ő ezt Nyugaton érte el, nem itt.

    Ugye azt is észrevettétek már, hogy az összes "nagymagyar" példaképe Amerikában van? Vagy tán itt sem tudjátok felfedezni az ellentmondást...?
    Az igazi "nagymagyaroknak" itthon kéne lenniük. Ti csak a szavakkal éltek, semmi mással.

    Ahogy itt látom egyébként, sokan összetévesztitek a politikát az erkölcsökkel. Ennél messzebbálló dolgokat nem is választhattatok volna! Hiszen baromira sokat érünk azzal, hogy a románokkal ellentétben nem léptünk vissza. Ők legalább a háborúba fektetett pénz törtrészét visszakapták, mi meg a nagy erkölcsiségünkkel még fizettünk is. Jajj de jó, hogy rosszul élünk, legalább erkölcsösek vagyunk! LOL!

    Az, hogy a nácikhoz közünk volt, nem elvekből történt. Más lehetőségünk nem volt.
    Szóval büszkék vagytok a magyarságotokra... Mert erkölcsösek vagytok... LOL! Akkor hajrá, "nagymagyarok"! LOL!

    Szóval gondolkozzatok, "nagymagyarok"! A félreértés elkerülése végett: semelyik táborba nem tartozom.
  • mrzool
    #39
    Igen, tipikus magyar... A múltban élsz te is, XX. század eleji sporteseményekkel és tudósokkal jössz, amikor most 2007 van...

    Fel kéne fogni, hogy nem a múltunk tehet minket naggyá, hanem a jelenlegi teljesítményeink.
  • Rinc3
    #38
    Olimpiák helyett Világ- és európa bajnokságokat akartam írni.
  • Rinc3
    #37
    "gyújtóbombázások, etnikai szeparáció, kényszermunkatáborok, hadifogjok tömeges kivégzése"...atombomba
    Vesztesként kerültünk ki a VHkból igaz. Bár magyarország nem csinálta azt mint Románia, aki az utolsó pillanatban hátraharcot csinált és hopp, győztesek voltak. Szerény véleményem szerint nekünk is azt kellett volna tenni. Ott a politikusok aszerint döntöttek, hogy mi a jobb a népnek akkor. Ha mi is ezt tettük volna, nem pedig büszkén kitartunk, akkor talán ma is előbbre lennénk. Hát ennyit a magyar büszkeségről.
    Amúgy meg itt volt a világon először polgári technikai fősuli,itt gyártottak először 4kerekű kocsikat,európába innen terjedtek el az üveggyártás alapjai a 16.sz-ban,itt volt először földalatti,hogy az olimpiákról ne is beszéljek (1925-1934 között 82 aranyérem).Rubik Ernő, Neumann János...folytassam vagy te is tudod?
  • atomkrumpli
    #36
    ebben mentom mi a teljesítmény. pénz.

    szerinted szedte a réten de lehet hogy találta ugye ?

  • Ronny
    #35
    és mi van ha a vesztes oldalon voltunk? Azért ne képzelj már a szövetségesek köré valami olyan erkölcsi felsőbbséget, ami nem létezik. Ők is elkövették mindazon gaztetetteket, mint a tengelyhatalmak(gyújtóbombázások, etnikai szeparáció, kényszermunkatáborok, hadifogjok tömeges kivégzése,stb).

    "Akik a mai napig úgy ünneplik az 56-ot, mintha az hőstett volt, miközben azok voltak az igazi lázadók egy elvesztett háború után"

    Ez a mondat meg szimplán bizonyítja, hogy azt sem tudod mit akarsz mondani.
  • Sidewinder
    #34
    Meg az az Anettka féle MiG-31 repülás is.Érdekes neve van a tesztpilótának akivel felszállt:Szergej Nyikolajevics ha nem csal az emlékezetem.És bár én soha nem kellett orszul tanuljak de annyit erősen sejtek h ilyen név nincs az oroszban.Rendben van h Szergej Nyikolajevics,de Szergej Nyikolajevics kicsoda? Szergej Nyikolajevics Gorbunov,Szergej Nyikolajevics Putyin,Szergej Nyikolajevics Grizlov vagy mi? Mi a csávó teljes neve?Vagy csak azért simán Szergej Nyikolajevics mert nem hagyta jóvá h nyilvánosságra hozzák a teljes nevét mert nem akart égni h ő vitte el ezt a barmot???
  • Sidewinder
    #33
    Lehet itten nyugodtan fikázódni Simonyiról meg minden.De ő rengeteget tett azért h eddig eljusson.Anettka aki felfizette és felbaszta magát 1 MiG-31-esre ő jobb vagy mi??Nemá azér mer párszor eltátoota a szájacskáját és ezért annak idején repülhetett Mihajel Beljajev tesztpilótával közösen a 154-es oldalszámú MiG-35 prototípussal most meg felmehetett 30 kilóra a MiG-31-essel akkor az most hű milyen nagy.Sztem a Simonyi által kifejelesztett Word és Excel programok sokkal nagyobb hasznára vannak a világnak mint Anettka idióta tévéműsorai amivel összeszedte magának a zsét a MiG-repülésekre.A haverokkal már tervezzük h a pénteki discoban iszunk 1-et a második magyar űrhajós vagyis Simonyi Károly egészségére.Anettka meg leszophatja a ROSZAVIAKOZMOSZ elnökét is tőlem, de remélem őt akkor se viszik fel,vagy ha fel is viszik akkor se fog ott valódi normális tudományos kísérleteket végezni.Ennyi.
  • Sidewinder
    #32
    Én sztem ma láttam az ISS-t 20:l4 től 20:18 elég gyorsan áthúzott az égbolton jó fényes volt a Duna partról láttam amúgy és nem is én vettem észre,hanem a csaj akivel voltam.Aszongya jaj de szép és nagyon fényes hullócsillag.Hűű mondom de jó vagy csak az szerencsére nem hullócsillag, hanem az ISS:D Nincs az a hullócsillag ami látható süllyedés nélkül pont az ISS neten is közölt láthatósági időpontjában 5 percig folyamatosan világítva látható süllyedés és elégés nélkül húz át az egész égbolton ráadásul.Azt se tudta h van olyan h nemzetközi űrállomás.Azért hitte hullócsillagnak de mostmár tuggya h olyan is van és ráadásul pont egy magyar is dolgozik most a fedélzetén:D.
  • _Atti_
    #31
    totál egyetértek
  • knightbali
    #30
    persze ez Cmdr nagymester törölt hsz-ének ment.
  • knightbali
    #29
    szívesen, máskor is bebizonyítom akár, hogy neked tényleg nincs mire büszkének lenned, örülök hogy baszod itt a rezet, és megmutatod hogy mennyivel jobb életem van, nem egy olyan emberke vagyok aki útálja és elítéli a sajátjait, nem tartozik bele a közösségbe és szégyenli azt, ami. Nagy hazafi lehetsz.
  • kisgabo
    #28
    mikor megnyitották a határokat, és honfitársaink rohantak Ausztriába ( 1988 talán ) vidijót, és frigót venni, kicsit megkésve Én is kilestem Vienna-ba, gondoltam egy Commodore64 nem árt meg.

    Járván pár üzletben, megütötte a szemem egy tábla:

    " Magyar ne lopj. "

    Azóta csak tisztességesebbek lettünk, és összetartóbbak. Gondolom Én.
  • Praetor
    #23
    1. Tanuld meg jobban a történelmet, és akkor nem beszélsz majd ilyen baromságokat. '56-osokról csak egy primitív bolsevik seggfej beszél így, mint te. És igen, az '56-osokra is büszke vagyok...

    2. A stílusodra csak a stílusoddal lehet válaszolni. Részemről befejeztem.
  • gyuri12
    #22
    ezt jó hallani:9 bár még mostse érdekel:D
  • kisgabo
    #21
    én mocskosul büszke vagyok a magyarságomra, nemtudom hol nem köpnek le európában.. rettenetesen összetartó nép ez. báhh.

    magyar szó az űrben, dejó, hova verjem a seggem? kifizette, fellőtték, hurrá.

    lenne egy magyar nobeldíjjas, tapsal üdvözölném, de ebben mentom mi a teljesítmény. pénz.
  • Cmdr
    #20
    Ez mondjuk nagyrészben igaz! :)
  • Caro
    #19
    Szerintem felesleges ez az önostorozó (kissé Ady-s) stílus, minden rossznak vége lesz egyszer.
  • Caro
    #18
    Az apjára is büszke lehetsz, a Fizika kultúrtörténete nem kis mű, és nemsokára megjelenik angolul is (hála a fiának).
    Persze azért arra nem figyelnek olyan sokan, mint erre :)
  • Cmdr
    #17
    Arra a nagy magyarságodra vagy bűszke, aki kétszer a vesztesek között volt a világháborúkban? Arra a magyarságra, aki lepaktált a nácikkal? Akik a mai napig úgy ünneplik az 56-ot, mintha az hőstett volt, miközben azok voltak az igazi lázadók egy elvesztett háború után? Mit a szarra vagy te büszke ember???? Mennyél te a fenébe a külföldi érdekeket kiszolgáló rendszerek dumáddal!
  • Praetor
    #16
    Ember, én nem az országra/államra vagyok büszke, hanem arra hogy magyar vagyok. Azt hiszem az előbb is ezt mondtam.

    Az országunk tényleg nagy szarban van, mert külföldi érdekeket kiszolgáló rendszerek váltogatják egymást vagy 100 éve.
    De ha szar utakról beszélsz, akkor menj el romániába, és utána véleményezheted azt is. Speciel nyáron voltam ott, és ahhoz képest itthon király utak vannak.
  • Cmdr
    #15
    Hát nem tudom te mire vagy büszke a nagy magyarságodból! Az egész ország düledezik, nincs 1 normális út az egész országban, a főváros haldoklik, a korány korrupt! Ez egy kurva szar ország, mindig is az volt, egyáltalán nincs mire büszkének lenni! Te mire vagy büszke? Gondolkozzál már! Az pedig, hogy "27 év alatt ez az első magyar szó az űrben", mindent elmond erről a szar országról, és a multjáról is, mert az, hogy régen egyáltalán volt magyar az űrben, sima orosz probaganda volt!
  • Praetor
    #14
    Köszönjük a kedves hozzászólást, de egy külföldi (te a benyögésed alapján) ne mondja meg hogy egy magyar az szégyelje magát, vagy sem.

    Speciel én büszke vagyok Simonyira is, és arra is hogy magyar vagyok. Akinek ez nem tetszik, annak meg...
  • Ronny
    #13
    ez ám az élettapasztalat:)
  • Cmdr
    #12
    Én szégyellném magam a faszi helyében, hogy magyar vagyok!
  • DjDano
    #11
    Bohun nem attól lesz valaki magyar, hogy magyar zászlót lengetve gyújtogat, üvöltözik, tojást dobál...stb

    Én nem is attól hogy a nickjében ott figyel a hun szócska, ettől maximum nacionalista szélsőjobbos vagy semmi több