24
Rumble Racing
  • Kongy
    #24
    Bazz,nyáron játszottam vele utoljára,de nagyon megutáltam,mert genyák az ellenségek...
  • dinomano
    #23
    A 2. kép onnan van, az igaz..AMugy nekem ez a game PS1-es verzioban volt meg, toltam is sokat... :-) Arra is kijött 2000-2001környeken; majdnem oylan graffal mitn ez a PS2es verzio...SZép kis game volt; jo kis arkade-ökörködés... A 3. kép tuti hogy nem R.Racing; eleve ilyen effektek még nem is voltak akkoriban (HDR szerüség + Bloom max. az ICO-ban volt akkortajt, elöször a vilagon); eleve a R.Racingben egyszerübbek votlak kocsimodellek mint a 3. képen, és a vezetöfülkebe sem lehetett belatni, ha jol emlekszem... :-) Volt a R.Racingben ilyesmi palya; en legalabbis a vége felé talalkoztam palmafas palyaval; de ott inkabb derekszögü kanyarok voltak...a a game vege fele volt; eleg "technikas" palya volt már; és nem igy nezett ki mint a 3. képen levö palyarész...
  • Kongy
    #22
    A 2. kép tutira a Rumble Racing,de a 3. nem bizots...de volt ilyesmi pálya is...
  • dinomano
    #21
    Hmmm..nem tudom, hogy te melyik game-böl linkelted a 2. képet a 18-as hozzaszolasban; de nem tudom hogy a Rumble Racingböl van-é..Ugyanis ez egy 2001-es game; ami akkor jó graffal rendelkezett, de azééé' ugy nem nez ki mint a 2. képen... VAgy van azota ujabb game is ilyen neven?

    itt van info:

    http://www.gamespot.com/ps2/driving/rumbleracing/images.html?mode=official
  • Prince of Máté
    #20
    tyűű
  • Kongy
    #19
    Info:
    Választhatsz többféle kocsi közül,és indulhat a verseny amiben az a lényeg hogy első legyél (of course). Felvehetsz az útról olyan lövedéket ami tornádót csinál,kidobhatsz liszteszsákokat a kocsidból hogy visszatartsd ellenfeleidet...Többféle pálya van,ha elsők leszünk kapunk meghívást egy új versenyre,természetesen más terepen. Van narrátor is aki mondja hogy mi a helyzet a versenyben...Egyszóval autóversenyzős jáék egy pár extrával...csak úgy mint a Ridge Racer vagy a Need for Speed...
  • Kongy
    #18
    oks,képekkel szolgálhatok,már játszottam vele nagyon sokszor,elmondom azt is miröl van szó! de elöbb Képek:

    (ez a Rumble Racing borítója)

    (játékmenet,hegyvidékes verseny)

    (Városi menet,Chevrolet Corvette-el)
  • Seth
    #17
    Most komolyan, valami infót igazán írhtnál róla, esetleg képeket, hogy tudjuk miről is van szó
  • Kongy
    #16
    Ha tom h ez a "Rámbl Részing" (fonetikusan) ilyen népszerű,akkor nem is azt adtam volna címnek h Rumble Racing!
  • Seth
    #15
    nem, már nem tudok élni rámbl részing nélkül
  • Győri Devi
    #14
    kölcsön adod a ps2-d hogy tudjak jáccani a rámbl részingel :D
  • dinomano
    #13
    Nah, és az honnan tölhtetö ill. jatszhato?:-P
  • Kongy
    #12
    A Rumble Racing-ben a liszteszsák meg a tornád a legjobb...ja,és el ne felejtsem a közvetítőt:D
  • ThisZip
    #11
    Ennek a játéknak van egy flash-es verziója is, igaz, h a full gázon meg a hirtelen féken kívül mást nem ismer, de el lehet vele szórakozni
  • Hellsing47
    #10
    ok
  • Kongy
    #9
    mindenkire vonatkozik h ne csak 1szavas üziket írjatok! "Ne chatelődjön el a fórum!"
  • Aspyrin
    #8
    nn
  • Seth
    #7
    há csak, mee van rá rámbl részing
  • Aspyrin
    #6
    Mét?
  • Seth
    #5
    mennyé vegyé
  • dinomano
    #4
    hümmm...ez a Rumble Racing ugyanaz mint a PS1-es rumble racing? Anno PS1-en nagyon szép graf-u game volt, viszont a PS2-es verzió(mivel majdnem launch-game volt), a késöbbi game-ekhez kepest... :-P PS1-en sokat toltam/toltuk 2playerben.. :-D
  • Aspyrin
    #3
    Hello! Nincs ps2-őm.
  • dav1d
    #2
    még hány topikod lessz ma?
  • Kongy
    #1
    Hello! A Rumble Racing 1 nagyon király PS2-s játék. Ide írhatjátok a vel kapcsolatos véleményeket,kérdéseket...stb