23
  • Mr Csé
    #23
  • blackgamer
    #22
    könyveket honnan lehet beszerezni? én nem találom
  • Librarian
    #21
    Ja, a filmek színvonala fokozatosan romlott... A kettő még jó volt, de a 3... :S És most egy negyediket is akarnak? :SSS Én anno 7 évesen láttam az elsőt, hát az egyik kedvenc filmem máig. :)

    Hú, a könyvek azok viszont sokkal jobbak voltak, mint a filmek!!! :) Imádom őket.
  • sgbo
    #20
    Látvány az tény de ezenfelül mi a szórakoztató ? A rohanás meg a sikítozás ?

    Egy még viszonylag jó, kettőben már vannak necces dolgok, a három meg már nagyon gagyira sikeredett szerintem
  • gabeone
    #19
    Nem megerősített hírek:

    A Veloci Raptorokról szóló kutatások előrehaladtuk. Az állatok hangüregei annyira egyediek, fejlettek voltak, hogy a különböző szigeten élő raptoroknak, beszéd közben különböző akcentusuk is volt. Ma nem csak ők lehetnének az uralkodó faj a földön de minden bizonnyal még repülni és úszni is megtanultak volna. Egyes feltételezések szerint gondot okozott volna az egymás közötti kommunikáció, míg egyes elképzelések szerint az állatok akár biszexuálisak is lehettek volna. Mindent megtudunk a 4. részből.
  • gabeone
    #18
    Helyes, türelmetlenül várjuk
  • blackgamer
    #17
    Sam Neill nekem már a harmadik részben olyan elesetnek, magányosnak tűnt, ő volt a főszereplő és az egyetlen értelmes a társaságban
    gondolom ilyen IQ betyár túristákkal nem akarja magát égetni újra, ráadásul a karaktere mindig ellenezte a szigetre utazást, szóval azt se tudom hogyan oldanák meg a cselekménybe szövését

    Goldblum --> nője a szigeten
    Neill --> támogatják a kutatását pénzzel

    még mit lehet kitalálni hogy a szigetre csábítsanak valakit?
  • albatros
    #16
    "Sam Neil meg meglátja a csekket amit az orra alá biggyesztenek és rögvest igent fog mondani"

    Ámen!
  • GErYkE83
    #15
    Minőségi folytatás lesz! Jó kezekben lesz a film szerintem! A rendező már bizonyított. Az első rész a legjobb, a második az gyenge, a harmadik nagyon jó!
    Dr. Ian Malcolm nem kell a filmbe! Full idegesítő volt, már a második részben is!
    Sam Neil meg meglátja a csekket amit az orra alá biggyesztenek és rögvest igent fog mondani
  • Danecay
    #14
    De ezt mind látványosan teszik, néha egy kis humorral megfűszerezve. Szerintem ha nem a mögöttes mondanivalóját keressük a filmnek és úgy nézzük meg, hogy nem a fordulatokat várjuk és a film végi csattanót, akkor beláthatjuk, hogy a JP-ok laza , gondolkodásnélküli kikapcsolódás nyújtó mozik, amik igen is kellenek.
  • sgbo
    #13
    A Jurassic Park csak egy valamiért volt jó film : igazi technikai forradalmat hozott a filmgyártásba. Anno mindenki ámult hogy ez lehetséges. Amúgy nem egy nagy eresztés. A késöbbi részek meg szimpla akciófilmekké váltak, már megszoktuk a színvonalat.

    (legnagyobb baj hogy eredeti sztorit kiherélték rendesen. Aki olvasta a Crichton könyveket (ami alapján az 1 és a 2 készült, az tudja miről beszélek), ott folyamatosban előtérben voltak a tudományos kérdések (első a klónozás/genetika, második meg az evolóció/kihalás kérdéskörével foglalkozott) - bár az is igaz hogy a könyvek tudományos orientálódását nem lehetne filmen átadni nagyon).
    Az egész egy akciófilm ami arról szól hogy futnak a dinók elől és sikítoznak.
  • Wittgen
    #12
    Goldblum volt a legjobb karakter a filmekben.
  • albatros
    #11
    Sam Neill nélkül nekem JP nem JP!
  • Zro
    #10
    Jeeeeffffy gyere vissza te is Szem annyira nem fog hiányozni...
  • blackgamer
    #9
  • Atomy
    #8
    Nem az emberi mellékszereplők a lényegesek, hanem hogy a dínók is vállalják az új részben a szereplést :)
  • GVG
    #7
    szvsz nekem az első és a harmadik tetszett, 2. nem jött be:P
  • W B
    #6
    szerintem az első kétrész jóval több mint türhető.
  • pauly
    #5
    Azért szvsz az 1. az több volt mint tűrhető! :)
  • knightbali
    #4
    "Spielberg 1re több xart csinál..

    Miről beszélsz, papa? Spielberg csak az 1-2-őt rendezte, amik mellékesen tűrhetőek voltak.
  • Tetsuo
    #3
    Spielberg 1re több xart csinál..
  • blackgamer
    #2
    reméjük nem megy ki a bokája az első futásnál :)
    Jeff Goldblum lehetne benne!!!
  • W B
    #1