22
Computer Graphic Hungary Magazin fóruma az sg-n
  • Sitnyikk
    #22
    Sziasztok! Megjelent a CGH Magazin következő száma, ami "májusi" név alatt fut, ehhez nem fűznék kommentárt :)
    A számban fellelhető JAHAY, stewet, Ice2005, P13C3 cikke, valamint beszélgetések is olvashatóak, az egyik Seetinggel (Hegedűs Ádám, játékfejlesztő), a másik pedig Sanislovval (Szeleczki Balázzsal, aki hogy úgy mondjam, jól rajzol).
    A címlapon a kép méretarány miatt lett az újabb kép, Davey Jones nem fért volna a címlapra.
    Én is írtam ezt-azt, olvassátok figyelemmel!

    http://cgh.atw.hu

    U.I.: Arra bíztatnék mindenkit, hogy bátran használjátok a fórumot, kérdezzetek, nem harapjuk le senkinek semmijét :)
  • Sitnyikk
    #21
    köszi :) Vannak még ilyenek bőven :D Időközben még valószínű javítva lesz, csak nem akartuk tovább húznia dolgot.. :)
    az első interjú olyan szabad volt, hogy csak na :D MSN beszélgetés :)
  • armageddon666
    #20
    Meg a végén egy Adbe szöveg rémlik nekem meg még volt 1-2 csak elfelejtettem :c egész jó :) interjú (1.) picit erőltetettnek tűnt nem is tudom miért... de úgy összességében jó :)
  • zvaragabor
    #19
    Csak kíváncsiságból belenéztem, nem rossz. Van egy helyesírási bug benne;) 7/17-es oldal, Interfész fogalma, legutolsó sor: képemyőn
    Nem az elejétől olvastam, csak véletlen pont kiszúrtam. :)
  • Sitnyikk
    #18
    Megjelent a magzin első, bemutatkozó száma. Végülis csak egy nappal szerda után, szal jók vagyunk :D
    Elérhetitek a http://cgh.atw.hu oldalon
  • Sitnyikk
    #17
    Mivel bemutatkozó szám, ezért csak egy hosszabb Blender ismertető került bele, egy tutorial Blenderre, egy Max tutor, két interjú, egy bemutatkozó cikk, és egy írás a játékfejlesztésről, összesen 17-18 oldal lesz. A következő jelentősen hoszabb lesz, csak nem akartunk kezdésnek 40 oldalasat :)
    SZERDA ESTÉRE MEGLESZ
  • Evin
    #16
    Nem probléma 1kis csúszás, ha minőségi anyag lesz. (Tutoriálokkal, meg miegymással.)
  • armageddon666
    #15
    kiv vok milyen lesz. +fav ^^
  • Sitnyikk
    #14
    sziasztok, jó reggelt :)

    ez egy referencia lap, ilyenekre tessék számítani :) persze magyarul...:D Csak a tervezőnk nem írt még magyar tutort, és a sajátját írta be :)
    különben csúszás van, sry. nem várt technikai probléma
  • cenobite
    #13
    Én úgy tudom, hogy a hazai grafikai magazinok szinte mind megbuktak egy idő után. Pedig én is vásárolok ha meglátok az újságosnál egy ilyen lapot.
    Kíváncsi vagyok erre.
  • akyyy
    #12
    jó reggelt magyarország!
  • Sitnyikk
    #11
    lapok alaptervei vannak!
    reggel mutatok párat!
  • Shadow_THH
    #10
    valami kép esetleg hogy a magazin hogy fog kinézni?
  • Sitnyikk
    #9
    Mostmár működik a fórum is, és a jelenleg elérhető menüpontoknak is van csekélyke tartalma.
  • VRSDM
    #8
    Sedoóóó. oltást a veszett fajtájának ;]
  • Sitnyikk
    #7
    Az oldal valójában azért van, hogy ne csak egy link legyen a magazin, meg tudjunk híreket is írkálni. Mindjárt beüzemel rajta a fórum is (SG-s :D)
    Domain is lesz, azonban az legelőbb májusban. És igen, grafikai magazin lesz, ne a weblapjór szűrjetek le következtetéseket ;)
  • Dave John
    #6
    Hát.. még elég egyszerű oldalnak látszik.
  • Shadow_THH
    #5
    uhh ez tényleg egy GRAFIKAI magazin lesz?

    atw-n hostolva 0 designnal úgy hogy semmi nem máködik benne? D:
  • NEOreg3
    #4
    attól még reklám.
  • Sitnyikk
    #3
    nem teljesen reklám, mert szóltam már más topikban is, hogy lesz ilyen, és akit érdekel, az majd jön ide, vagy itt írhat, vagy nem tom... :D
  • gabber_saviola
    #2
    fu mekkora reklám :DDdddddd
  • Sitnyikk
    #1
    A magazin weboldala már elérhető, de folyamatos frissítések alatt áll.
    http://cgh.atw.hu
    Hamarosan oda is írkálhattok a fórumba.