12
  • A fenébe
    #12
    Akárki! Kezdő lévén most jutottam egy Canon A710IS masinához magyar menüvel - de nem találok magyar nyelvű kezelési leírást, és sajnos nincs meg az alap driver sem, hogy a képeket a szg-re át tudjam tölteni. Azért írok "alap" drivert, mert a canon honlapján ehhez már csak update programok vannak pl. Win XP-hez, és millió géptipushoz. Kölcsönbe is bármilyen formában köszönettel!
  • Admiral
    #11
    Nekem is ilyen van, és nagyon elégedett vagyok vele
  • Punker
    #10
    nem a 700-ast
  • CyrSyS
    #9
    Szerintem jó kis gép! Ha nem lenne már 1 éve kiszemelt az Canon S3 IS akkor ezt venném!
  • mikloss
    #8
    Én is A610-et használok és nagyon fasza kis gép csak ajánlani tudom a canon kompaktokat. Ez is tetszik jó ötlet az az optikai képstabilizátor az árát nagyon megéri!
  • BiG G
    #7
    A610? A mi házunk táján is akad egy olyan, összerakott ki masina az :)
  • Punker
    #6
    az elődöt használom lassan 1 éve, az tökéletesen bevált, de ez se tűnik rossznak :)
  • galocza
    #5
    nem veszek 570et, a 710 szimpibb, de még szimpibb lenne egy, amely ötvözné a kettő erényeit 8).
    az arcra fókusz/flashállítgatós és red-eye funkcionalitása a digicIIInak viszont vonzó...
  • BiG G
    #4
    nem jelentettek be ebben a szegmensben semmi újat a canon-tól, de szvsz nem ér annyit a digic III, hogy azért vegyél A570-et
  • galocza
    #3
    én ezzel kacérkodom, de vetettem egy gyors pillantást az a570-re is, amely már digicIIImal szerelt (pl arcfelismerés).
    kérdésem lenne:
    tudtok esetleg bejelentett, hamarosan megjelenő canont a 6xx-es vagy 7xx-es sorozatból amire esetleg érdemes lenne várni ehelyett?
  • BiG G
    #2
    aranyos kis darab meg kell hagyni. a canon mindig is értett a középkompaktokhoz, kezesek, jó képeket csinálnak, és nem kerülnek horror árakba sem.

    egyetlen hátrány hogy kissé zajos, és talán kissé kicsi, de a pozitívumok jócskán átbillentik azt a bizonyos mérleget :) a 6x zoom, főleg valódi stabilizátorral nyakonöntve külön pluszpont.
  • bandypappa
    #1
    baba kis készülék, nekem mondjuk panasonic lumix van.