20
vagyis, reszkessetek csirkék :)
  • sisakadam2
    #20
    a nagy ugráshoz setjumpz 500
  • sisakadam2
    #19
    nekem nagyon megtetszett a játék nagyon jó csak egy gondom van vele még nem szoktam meg a célzásokat ezért kicsit nehéz a 100al teperő csirkéket lekapni. és egy cheatot ismerek hozzá f12 (elvileg ilyenkor nem írányítható emberünk) és írd be allammo 999
  • gamer73
    #18
    Sziasztok! Árulja már el valaki hogy honnan lehetne letölteni a teljes játékot. Sajna sehol nem találom:(( Köszi
  • MagyaR
    #17
    Jaja, ezt megtaláltam, de még a mininován sincs fent. Csak egyetlen egy helyen találtam meg, de azt már 15 órája töltöm.
  • NEOreg3
    #16
    Redneck.Kentucky.and.the.Next.Generation.Chickens.German-Bamboocha
  • MagyaR
    #15
    Lehet, h vmit benéztem, mert furcsa, h szinte sehol sincs kint
  • MagyaR
    #14
    Most nézem, hogy már megjelent a játék március 25.én. Nem értem miért nincs fent .

  • Seth
    #13
    unreal 2 engine újabb változatát használja még nem a 3
  • ngcsnet
    #12
    ez nem a duke nukem motorján alapszik? legalábbis mintha játszottam volna valami redneck nevűvel, és voltak benne csirkék :D
  • Kicsikiraly
    #11
    oké tudom, de azok vérbeli lövöldözős, komoly játékok. Ez meg egy Duck Hunt :P Chicken Hunt* xD
  • Bucser
    #10
    ÉS attól az UT 1.0 és UT 2.0 motorral készült játék már nem is Unreal Technology?? ne legyünk mr korlátoltak...

    BTW: van ennek bármilyen köze a régi Duke Nukem Engine-s Redneck Ramgae és redneck Rampages : Rides Again játékokhoz?:)
  • The Protector
    #9
    Unreal 3.0át használ.Pl:gears of war.R6 Vegas,bioshock.
  • Kicsikiraly
    #8
    én első játszásra 4K-t tudtam összehozni demóban, de nagyon LOL gamma^^
    És az még pojénabb, hogy UT motorral megy (ha jol vettem ki a betöltöképekből [Unreal Technology])
  • PrasCo
    #7
    16 000 a rekordom a demóban =)
  • MagyaR
    #6
    Jah csak itt menni kell egy csávóval több helyen, és feladatokat kell teljesíteni, de sajna a demoba egy rövidke pálya van csak. De szntem hangulatos gamma. Nemtom mikor jön ki a teljes, de én leszedem :).
  • NEOreg3
    #5
    igen
  • stream man
    #4
    hahahahahah naagyon naagy :D
  • Boconadi
    #3
    ez olyan morhoon féle?
  • MagyaR
    #2
    correct: pl. www.pcdome.hu -n.
  • MagyaR
    #1
    Heló! Nagyon sokat nem tudok erről a játékről, csak annyit, hogy menni kell egy farmon a demóban és csirkéket kell lőni egy shotgunos csávóval :). A játék természetesen meseszerű, de néha jól esik egy kis efféle szórakozás.

    A teljes játékban majd elvileg helikopterről is lehet gépfegyverrel sorozni a csirkéket :). Még csak demo verzióját láttam plwww.pcdome.hu -n fennt van.