51
avagy meddig mehet el az ember
  • Tetsuo
    #51
    nem csak zsidokon kiserleteztek.. a rabok kozott meg plane sok volt a nemzsido.
    Pl cigany, lengyel, magyar, nehany fekete, homokos, fogyatekos, politikai bunos, maskent gondolkodo..
  • upszilon
    #50
    ...hát azt is elég nehéz tűrni ami itt az SG tudomány topikjaiban megy...
  • noti83
    #49
    azér mer elérték a topig-tűréshatárt
  • King of Roads
    #48
    azta...több mint 1 éve nem írt senki?
  • csgery
    #47
    Gondolom állnak meg sétálni...:)

    Kicsit leállt a topik, igaz én is megfeledkeztem róla...
    Most a középsuliban elkezdtem edzeni, főleg a futást erőltetem:)

    A folyamatos kitartó futásra még nemjöttem rá, hogyan kell, de egy 4000 métert már simán letudok futni egyhuzamban, kisebb kifáradással. Szal utána kifújam magam, és akár mehetnék is tovább egy csöppet:).
  • Prank
    #46
    itt egy link például
  • sz4bolcs
    #45
    24 óra alatt 200at? lehet???
    és egyhuzamban 400at hogyan?
  • Guilty01
    #44
    a marathon az 42 km asszem... 400km egyhuzamba? az szép...
  • sz4bolcs
    #43
    nekem ezt jelenti a nyugodt ülés. :-)
  • csgery
    #42
    Próbálj meg sokáig egy pontot nézni pl a szobáűban, vagy akárhol:D 3 perc utána tuti máshova fogsz nézni:D
  • sz4bolcs
    #41
    marathon hány km? ezt a 400at egy ember futja? :D

    Én ma próbáltam két órát nyugodtan ülni. Fél óra sikerült.
  • Prank
    #40
    vannak 24 órás futóversenyek, ahol akár 200 km-t is lefutnak...
    úgy emlékszem a legnagyobb táv 400km volt egyhuzamban
  • Ben C
    #39
    poszttraumatikus sokk
  • csgery
    #38
    Uncsitesómnál voltam 1 hétig, és neki van millió egyszáz könyve, ami erről szól:). A címüket már elfelejtettem, ha valamikor náluk járok megint, feljegyzem a címeket:D
  • Scottt
    #37
    HOl olvastál mert engem is érdekelne
  • csgery
    #36
    Igen, mindegyik zsidó volt.
  • Ricsika
    #35
    az összes ember akiken kisérleteztek , mint zsidó volt ugye??
  • Molnibalage
    #34
    Stressz hatására valóban őszül az ember. A '91-es Öböl-Háború után feltűnően sok 30-40-es ősz pilóta volt a bombázópilóták között akik légvédelmi tűvben repültek 30m-en éjszaka.
  • csgery
    #33
    Én vagyok az apád:D
  • Rise Against
    #32
    fehér haj faszául állna -.- Szresszeljetek le annyira plz, hogy kifehéredjen az egész hajam :D
  • csgery
    #31
    A nácik kísérleteiről olvastam rengeteget az emlúlt időben. Kísérleteztek pl azzal, h iható legyen tengervíz. Feljegyzések szerint, 44 emberen végeztek kísérletet 16 és 40 év között. 12 nap után mindegyikük meghalt.
  • degenerator
    #30
    kiraksz egy macskát megkötözve a sínekhez.majd mikor jön a vonat, egy kötéllel elrántod előle, és lám, a macska teljesen kifehéredik. greenpeacesek is cisnálhatják:)
  • hunbasser
    #29
    ilyeneket senki nem fog sztem kipróbálni,mert ebbe bele lehet halni.nem tudom,mennyi valóságalapja van a marathoni futónak,de szegény ő is belehalt :\ de legalább elmondta,h mi újság van -.-
  • laci3000
    #28
    Dr Mengele tudna rengeteg tapasztalatot felsorolni.....
    (bocsi a cinizmus miatt de ezt nem lehetettt kihagyni)
    Egyébként a nácik ezen a téren rengeteg ifót gyűjtöttek
    (a módszereiket inkább ne itt vitassuk meg...)
  • dotkom
    #27
    jo de az semmi. :) kellenenek ilyen versenyek hogy ki tud tobbet futni, fekvozni, felulesezni, uszni stb. ezek kozul mondjuk az uszas, meg a futas lenne durvabb.
  • King of Roads
    #26
  • Mo.Organ
    #25
    Az én tűréshatáromnak tudom hol a vége. Az anyomos ajtaja elött.
  • PyRex
    #24
    Próbáld ki a fekvőtámaszt :)
  • csgery
    #23
    Ja, meg ilyenekre is jó lenne választ kapni! :)
  • dotkom
    #22
    olyanokat nem tudtok, hogy ki mennyit tudott futni, fekvotamaszozni stb.? mert azt ha vki addig csinalja amig tudja eleg embert probalo lehet.
  • King of Roads
    #21
  • Atkamon
    #20
    Én hallottam egyszer hogy egy pasinak mindig feltörték a kocsiját, és betett a kocsijába egy párna alá egy élethű mű kígyót. A tolvaj meg felemelte a párnát és szószerint halálra rémült. Meg lehet halni az ijedségtől.
  • PyRex
    #19
    Állítólag attól. A hihetetlen nagymértékű, hirtelen stressztől. És ez nem feltétlenül mentális, hanem fizikai is.
  • King of Roads
    #18
    az egyébként mitől van? azon kivül h jól megijed?
  • PyRex
    #17
    Ismerek olyan embert, akinek autóbalesete volt. Előtte sötétbarna haja volt, után megőszült, de úgy, hogy 2 hajvágás után már szinte csak őszes hajszálai voltak (ha leborotválták volna a baleset utána fejét, akkor egyből olyan színű nőtt volna)
  • haxoror
    #16
    Nincs általános határ mert egyénenként változik és rengeteget számít hogy ki milyen alkat, ausztiában egy faszit lecsuktak a rendőrök mert részegen hülyéskedett és szegény balfaszról "elfelejtkeztek" 11 napig, túlélte :)

    Persze ez nem azt jelenti hogy mindenki kibírna 11 napot kaja és főleg víz nélkül mert ez egy extrém eset, 5-7 nap talán az átlag, van aki jobban bírja van aki már 4 nap után szomjanhal.
  • haxoror
    #15
    Hasonló sztori csak a másik oldal, veterán betörőt holtan találtak egy vikendházban, szegény csóró 60 éves volt és nem bírta már az izgalmakat szal betörés közben infarktust kapott hehe
  • Goth
    #14
    a buddhista szerzetesek nem ismerik a tűréshatár fogalmát -.-
  • Muki100
    #13
    Miért szerinted nem az ijedtségtől állt meg neki? akkor meg ez a tűréshatár, ekkora ijedtséget viselt el.
  • Kicsikiraly
    #12
    szeretem az ilyet, amikor valaki kérdez valamit és aztán maga válaszol rá :)