8
  • zola2000
    #8
    Én is opera minivel írók most is. A telefonom: nokia6600 176x220
  • Gerygrey
    #7
    Konkrétan az SG-vel nekem semmi bajom 308*240-es felbontású SE P910-emen opera minivel, rendszeresen járok errefelé, még fórumozni is szoktam a metrón minden gond nélkül. Freemailt meg nem használok, egy normálisabb telefonban van már e-mail kliens, a symbianos levelezőprogi-felhozatalról nem is beszélve...
  • norti
    #6
    nem próbálod ki, nyugi, betelt :D soha nem lesz akkora kapacitása a microsoftnak, hogy ezt a szolgáltatást így ingyenesen nyújtsa. Opera Mini rlz :)
  • PíszLávJuniti
    #5
    Bizony össze tudja cseszni a böngésző a lapokat. Nézd csak meg qvga felbontásban a freemail-t. a 4-5 frame átrendezése miatt használhatatlan lesz.
    De említhetném még az sg-t is, ahol a felső részt úgy szedi be, hogy az egy képernyőnyi magasságú..
  • Gerygrey
    #4
    Ezzel vitatkoznék. Havi 3000 Ft-ért átlagos napi böngészésre tökéletesen használható GPRS előfizetést kapsz, az érintőkijelző és a virtuális billentyűzet pedig PC közeli böngészési élményt nyújt.

    Egyébként szerintem nem hülyeség hogy a mobil böngésző megváltoztatja az oldal tördelését, egy 1000 pixel szélességű oldalt nem tudom hogy akar a Microsoft jó 320 vagy 640 pixel szélességűre zsugorítani. Opera mini rulez...
  • PíszLávJuniti
    #3
    Ha hazamegyek kipróbálom.
    Érintőképernyős PDA igenis asználható a célra, bár nem mondom hogy tökéletes.
    Eddig rá az Opera bizonyult a legjobbnak, megjelenítése szinte tökéletes, arányos nagyítás kicsinyités, és gyors.
  • ProClub
    #2
    Sztem a legnagyobb korlátja egy részről a pénzügyi (sokba kerül a böngészés) másrészről a kezelés nehézsége. Már az egér sem egy optimális beviteli eszköz, hát még a telefon...
  • Keem1
    #1
    Nevetséges....
    Máris túlterhelt a szerverük, letöltés nuku.
    Nevetséges, nevetséges... ezért kár ilyenekbe időt és energiát ölni.