35
  • s1lkforrent
    #35
    Nem értek egyet azokkal akik kis kocka pöcsköszörűnek tartják Adamot. Simán lehet valaki kibírhatatlanul hülye és ezzel együtt komplexusos, 30 évesen, 2 csaj/hét teljesítménnyel is...
  • Master Jenky
    #34
    Ne kezdj vitába kötekedő emberekkel. Lesüjjecc az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!
  • Sance231
    #33
    Egy feliratot javasolnék neked a trélerből: "Geta Life":D. Mennyél nőzzél vagy keress egy hobbit a szabad levegőn sztem.

    A játék amúgy sztem király lesz, a tréler kicsit darkos, de nem is jön majd rosszul egy kis változatosság. Ez az orosz vodkavedelő is jó 5let sztem.
  • HöfEE
    #32
    We need a moderator.
    Do you copy?
  • peterx
    #31
    Meg éretlen in is!
  • retek683
    #30
    Adam szánalmas vagy!!!! ennyi!! lol
  • Sanyix
    #29
    "Én pl a San Andreast nem fejeztem be, mert a repülős küldetés kikészített idegileg. Remélem itt nem lesz ilyesmi."

    Hát az tény hogy volt pár idegesítő küldetés, a repülősről sokat hallottam. Bár nekem nem okozott gondot egyik sem, mert repszimezek, de elég sok embertől hallottam ezt. A gond inkább az egyhangú küldetések szaporodásával (és általában az idegesítőek szaporodnak), ami a gta3 óta figyelhető meg, mert valószínűelg nagyon kezdenek kifogyni az ötletekből a készítők. Ettől függetlenül érdemes kipróbálni mindegyik gta-t.
  • dartois83
    #28
    Amúgy tök érdekes, hogy az intót a Koyaanisqatsi (Kizökkent világ) c. zseniális film egy részlete alapján készítették....

    Remélem azért pc-re is kijön, és addigra összejön már egy izmosabb gépre is...youtube
  • adam first
    #27
  • adam first
    #26
    San Andreasból volt Limited Edition is csak Ps2-re.
    Egyébiránt Dszon nem egyszer kifejtette rólad a véleményedet tisztán és világosan.Kb. a szellemileg leépültek szintjén mozogsz.:)))
  • adam first
    #25
    Tudod ki a cigány...Anyád!Most is jól szórakozom vele.:)))
  • adam first
    #24
    Köszönjük pöcsix hogy kifejteted a véleményedet,ezért lophatsz egy fosixet a teszkoból...
  • Sanyix
    #23
    Hülye szegény, és azt hiszi, hogy ha nem pc-n játszik, és gamepaddal akkor ő egy hú de okos, és felsőbbrendő lény, még olyan játéknál is ahol esetleg a pc verzióban még extrák is vannak (san andreas).

    Ha pedig valamelyik idióta téveszméjét, meg mered kérdőjelezni, akkor rögön bekerülsz a "pécés" kategóriába, függetlenül attól milyen gépeid/konzoljaid voltak, és hogy mit gondolsz a 2 dologról.

    A lényeg hogy nem érdemes vitatkozni vele, egy idő után erre rájön az ember.
    Irc-n olyan jó az ignore opció, ilyen kéne az sg-re is így az ilyen emberek hozzászólásait nem is kéne látni. De így marad a manuális ignore, amikor leszarod mit ír.
  • Morden23
    #22
    Te most komolyan úgy érzed, hogy felsőbbrendű vagy bárkinél is?

    Ha neked az az öröm, hogy "én már oktoberben játszani fogok vele", akkor vagy keress egy barátnőt, vagy fogd magadat, és egy kővel a nyakadban ugorj fejest valamelyik kellemesebb folyóba.

    Idióta génselejt. Itt veri a nyálát. Ha felbasztad az agyadat a pattanásaid miatt, akkor inkább játssz csöndben egy sötét szobában, ne ide kommentelgess ökörségeket.
  • peterx
    #21
    nyughass cigány!
  • adam first
    #20
    Te vagy a szánalmas fröcsöghetsz itt pubi én már oktoberben játszani fogok vele,és te?:)))) Milyen rajongótábor te butus??? Lehet hogy a pénz számít,de konzolokon legalább tiszteséges minőségi GTA-t kapunk nem úgy mint pécén....
    Látom hogy irigykedsz blöki, de hát mire jó a te fajtád... :-)))
  • adam first
    #19
    Húz vissza a playware csicska,a te fajtádnak ott a helye..
  • Csaba42
    #18
    Nem fiatal, hanem fogyatékos.
  • Csaba42
    #17
    Szánalmas vagy! Azt tudtad-e te észkombájn, hogy ez eredetileg egy PC-s játék? Szánalmas a fejlesztőtől/kiadótól, hogy konzol-exkluzivitás lett belőle, csak a pénz számít nekik, a rajongótábor már nem.
  • 0Speed0
    #16
    A San Andreas -nál sem volt 1 év...csak 8 hónap :D
  • NEOreg3
    #15
    fiatal vagy még:@
  • akyyy
    #14
    jaja, és kijavítják a hibáit, nem egy bugkosárt fogunk kapni hanem egy remek játékot.)
  • 5i
    #13
    Nekem X360-om van, szóval nem aggódom. Csak utálom ezt a konzolosok vs PC-sek és az X360 vs PS3 háborút. Mindenki játsszon azzal, amivel és amin akar, és utána osszuk meg egymással az élményeinket.

    Én pl a San Andreast nem fejeztem be, mert a repülős küldetés kikészített idegileg. Remélem itt nem lesz ilyesmi.
  • adam first
    #12
  • Indigo
    #11
    Először konzolon fog megjelenni, mint ahogy az előző három rész is, aztán kb. egy év múlva PC-re is jönni fog. Szóval no para.
  • 5i
    #10
    Én személy szerint nagyon várom a játékot, eddig mindegyk játékkal jól elvoltam - kivéve ezekkel a Stories alrészekkel. A grafika jónak tűnik, a játszhatóság is remélem legalább ilyen lesz. Egyébként a neten kering egy pletyka, miszerint elképzelhető, hogy csak X360-ra jelenik meg (legalábbis először). Hallottatok erről valamit? Én sajnálnám, sztem ez a játék kicsit közelebb hozhatja a konzolosokat egymáshoz. Vagy ez csupán egy vágyálom?
  • Indigo
    #9
    Szánalmas vagy. Nem kicsit, nagyon.
  • adam first
    #8
    Liberty City=New York
    A régi Gta3-ban az igazi new york 20% ha le volt modellezve,de még az se valósághűen.
  • Evil Merodak
    #7
    Hmm. Ha ez Liberty City mit keres benne a Szabadság-szobor és a Brooklyn-híd?
  • adam first
    #6
    Muhahah csak azt kapjátok ami jár.
  • 0ckH4M
    #5
    No komment. Hogy lehetsz ennyire primitív...
  • ScarY MAN
    #4
    szánalmas vagy...nemtökmind1 ki min jáccik ? -.-'
  • adam first
    #3
    Fanboyizmus rulez,remélem soha nem adják ki pécére és sz@@tok egy nagyot,mert megérdemlitek.:-)))
  • 2504
    #2
    ne haragudj meg de egyszerre játszok PC-én és konzolon!!!!
  • kopa1
    #1
    első :D

    Csak PC-re adnák ki! (konzolosok csitt)