28
Milyen az ország?
  • Landren
    #28
    Írjál már valamit a másik nyitott topikodba, mert amíg te nem írsz más se tud.
    Persze ha ez a cél, akkor sorry!
  • Sir Quno Jedi
    #27
    Aki idehaza nem bodogul, az odakint sem fog automatikusan!
  • kriszwells
    #26
    De most komolyan! :) nah
    Én is szívesen kiemennék, még az is lehet lakni vagy dolgozni is, majd
    de ugyanakkor jó itthon is
  • Sir Quno Jedi
    #25
    Persze! Ha szeretsz télen az utcán aludni kabát nélkül, meg elvagy 3-4 napig éhgyomorra, simán!
  • Sir Quno Jedi
    #24
    Egy követendő sikersztori??? :D
  • kriszwells
    #23
    De azt mondot megéri?
  • ajem kisa
    #22
    Én Franciaországba jöttem ki néhány haverral koldulni, aztán a többiektől leváltam, egyedül csavarogtam, egy szót tudtam Franciául, és elsősorban munkát kerestem, de nemtaláltam, de otthon maradni nem akartam abban a helyzetben, és évekig jártam ki.
    Most beszélem a nyelvet, van munkám, van albérletem, van kocsim, és nemfáj a fejem a hó végén...
    És ku..a nehéz volt az az időszak, mig csavarogtam!
  • _Vegeta_
    #21
    Nyugis orszag. Mi mas kell?
  • mila69en
    #20
    nem a balatonra járna a sok degenerált p*cs hugyozni meg szarni:D ezért is jó lenne egy tenger
  • kriszwells
    #19
    Kisa? És Te hova mentél ki? Ott milyen az élet? Könnyű volt beilleszkedni stb... a 3. vitatémánk, hogy mennyire könnyű kimenni külföldre dolgozni, lakni stb...
  • ajem kisa
    #18
    Én kb 7 éve léptem, mert nem volt semmire elég 40.000ft, és erre nemtudtam alapozni, az emberek besavanyodtak, sokan csak a másikat elemzik, és irigyek, de hogy ne kössem a politikával össze, akkor inkább csak azt mondom, hogy szép ország, jo fekvése van, márcsak az a szép ződ gyep fog hiányozni...
  • kriszwells
    #17
    Nah, jah látom :) kezdődik a politika,
    de akkor ezt mondhatjuk negatívumnak a kérdésemre, nem lehet úgy beszélni az országról hogy ez elő ne jönne, és mindenki erre fog mindent, ezt hibáztatja, nem azt mondom hogy jó, mert nem, de mindenki a másikat hibáztatja, magában a hibát... hogy esetleg ő is tudd valamit tenni, vagy tud valami megoldást... ??? hm, érdeks...
    De akkor közelítsük meg másfelől, "De sajnos errefelé sok a degenerált és tuti benyőg vki vmit..." a másik vitatémánk szokott lenni, hogy a magyar mennyire paraszt, meg bunkó. Na most akkor ezzell mi van, ez igaz vagy sem? Butábbak vagyunk más népeknél vagy nem? Én úgy tudom, hogy nem egy hülye nép a magyar? ?????????????????
  • FLeK0
    #16
    magyarország rossz.
  • Landren
    #15
    Azt hiszem fel is soroltad majdnem mindet.
  • kulabácsi
    #14
    /me még az elején gyorsan elhúz:)
  • kulabácsi
    #13
    na itt fog kezdődni a politika:)
  • kriszwells
    #12
    mennyivel lenne jobb ha lenn pl tengerpartunk? Üdülők - több túrista, több pénz, több hely ahova elmehetünk nyaranta, újabb gazdasági dolgok - hajózás, kikitők, újabb kereskedelmi utak? és még? ki miért örülne neki?
  • Landren
    #11
    Az a baj, hogy amire Te gondolsz az politika, ugyanis létminőség a plitikához kapcsolódik.
  • schrank
    #10
    amíg a fizum 42%-a elmegy adóra és 150km-t kell utaznom egy mandulaműtétért ami lehet hogy olcsóbb számlával mint "borítékkal" addig itt nincs miről beszélni
  • OrioN the S
    #9
    Az ok ,hogy vki felfogja ,hogy no politika... De sajnos errefelé sok a degenerált és tuti benyőg vki vmit...
  • OrioN the S
    #8
    ennek én se
  • kriszwells
    #7
    Csak semmi politika!!!! Pls! Nem azért kérdem...
    Állandó vitatéma, hogy jó vagy sem, mert mindenki másképp látja, de kinek van igaza? Aki elvakultként csak a rosszt látja és már lécelne le innen, vagy aki látja a jót is (ha van) és esetleg reménykedik hogy lehet javítani a helyzeten? Érthető a probléma?
    Nem vagyunk politikusok, ne is politizáljunk!
    Minden embernek saját vélemyéne van...
  • akyyy
    #6
    VÓTMÁ ilyen topik...biztos meg van még... ha nincs akkor törölve lettek
  • Landren
    #5
    Én nem igazán örülök neki, hogy se tengerünk, se értelmes hegyünk nincs.
  • Landren
    #4
    bezony, be is fogják zárni
  • ajem kisa
    #3
    Ez durva lesz szerintem...
  • OrioN the S
    #2
    Félek ebből politika lesz :\
  • kriszwells
    #1
    Kinek mi a véleménye az országról! Akár itt él, akár nem. Komoly véleményeket várok (mindenki mondhatja most hogy jaj de sz... vagy akármi mert most ez a divat) függetlenül az általános nézetektől kinek mi a véleménye? Szeret-e itt lakni, mit szeretne milyen lenne az ország vagy mi az amit el kellene érni? Mi az ami nem jó benne? stb (Függetlenül politikai beállíottságtól, nem arra vagyok kíváncsi ki hogy szidja a másikat!!!)