19
Bad Religion
  • pajti
    #19
  • blackgamer
    #18
    Before You Die nekem is tetszik
  • Radar
    #17
    Az én kedvenc albumom a The empire strikes first.
  • Radar
    #16
    Igen, nekem nagyon tetszik. Már párszor végighallgattam. A Honest goodbye, Heroes & Martyrs és a Think before you die a kedvenceim róla.
    Ahogy kapható lesz, meg is fogom rendelni.
    Engem is érdekelne, mikor jönnek legközelebb, még nem láttam őket élőben.
  • blackgamer
    #15
    már elérhető az új album, valaki hallotta már?
  • Desiderata #14
    Bad Religion új albuma, a New Maps Of Hell július 10-én kerül majd a boltokba

    "A napokban elérhetővé vált a legendás punk rock csapat fan site-ja jóvoltából az új lemezről egy dal, aminek a címe Heroes and Martyrs. A számot lecsekkolhatjátok itt ! A Bad Religion új albuma, a New Maps Of Hell július 10-én kerül majd a boltokba az Epitaph Records gondozásában. A lemezt megelőzi egy Ep is, ami a Honest Goodbye nevet viseli és június 12-én fog megjelenni."
  • Marcell
    #13
  • Guilty01
    #12
    Vannak rohadt jó számaik,pl. 21st century digital boy, Los angeles is burning,american jesus,new america,stb.
  • _Atti_
    #11
    Bad religiont szeressem. nem vagyok nagy punk de tőlük megvan a teljes discográfia a gépen:)
  • raise an issue
    #10
    egyik legjobb zeneker!!! (Y)
    most is eppen azt hallgatom (slumber c. szam)

    vki nem tudja, mikor jonnek legkozelebb?
    amugy a legjobb zenekarok (szvsz)
    alvin es a mokusok, bad religion, prosectura, ht, offspring, es a tarsai..
  • Hajnalcat
    #9
    Egyik kedvenc punk zenekarom.

    A legjobb albumuk a Stranger Than Fiction

  • Punker
    #8
    2000-es sziget koncert de qrvajó volt :)
  • blackgamer
    #7
    én is régen, miután már az összes Offspring szám kívülről ment :)
    Bad Religion, Pennywise, esetleg NOFX, Rancid...
  • blackgamer
    #6
    "A frontember, Greg Graffin geológusként végzett az UCLA-n (University of California) és evolúciós biológiából doktorált a Cornell Egyetemen. Disszertációjának témája a modern, darwinista tudósok valláshoz, istenhithez való hozzáállása, esetleges hitük tanulmányaikra és munkájukra gyakorolt hatása. Művét a zenekar hivatalos honlapján közreadta a rajongók számára."
  • 0ppika
    #5
    jóak, régen hallgattam sokat
  • blackgamer
    #4
    wiki infó
  • blackgamer
    #3
    American Jesus
  • Szabi84
    #2
    A legjobb punk zenekar!
  • Boconadi
    #1
    Jó kis zenekar, leginkább a 21st Century Digital Boy és az American Jesus című számaik jönnek be. Remélem vannak fanjaik. Infok, koncertek dátumai jöhetnek.