48
  • cateran
    #48
    Egy kontinensre számítva azért nem annyira hűdesok,bár tény,hogy simán pofozta a többit (csak angliában valami 173ezer kelt el,ha jól tudom)
  • GulaSoft
    #47
    Új hír:
    A múlt pénteki megjelenést követő hétvégén 600 ezer PlayStation 3 (PS3) videojáték-konzol kelt el az európai áruházakban, illetve szakboltokban.
    Csak európában 600.000-en csak nem tévednek, és már ennyi gépre is megéri fejleszteni.
  • Dzson
    #46
    Ezt mondták az igzes haverjaid? Szerintem te is tudod, hogy ez nem igaz, csak nyomod a hülyeséget.
  • partizan182
    #45
    Attól függ mit értesz szinte minden alatt. Az online játék fizetős. A teljes játékok fizetősek. Demók, videók, chat ingyenes.
  • MasterChief
    #44
    Jól néz ki új ruhájában az x360, az újítások időszerűek, és nagyon kéne az a 120 gigás vinyó. :)
    Vajon rendeznek majd becserélő akciót? XD
  • cloud.strife
    #43
    Az télleg igaz, hogy szinte minden online dologért fizetni kell az X-en? :(
  • dez
    #42
    Csak az első x darabhoz.
  • lcee
    #41
    mit számolgatjátok hogy az amerikaiaknak nem éri meg?
    Magyarországon úgyse ennyi lesz :)
    Viszont folyamatosan lefele fog menni az ár, és 1x majd eljön az a pillanat amikor az ember azt mondja, "na most jó az ár és megveszem."
    Ennyi.
  • sylverangel
    #40
    Jöhetne már a 65 nanos változat... Addig már nem éri meg venni x-et... szerintem
  • Mardel
    #39
    Magyarország sosem a jó árakról, és ajó fizetésekről volt híres. Ez a kizsákmányolás országa.
  • muerte2
    #38
    Erdekesek ezek az arak. Nemeteknel Mediamarkt-ban 280euroert hozzadvagjak a Premiumpack-ot 3 jatekkal. Pontosan 289Euro.

  • NEXUS6
    #37
    Majd akkor induljun ki a dobozka hívatalos tartalmából, ha az ára is ugyan annyi lesz mindenhol, minnyá keresek egy bótot neked, ahol 150-ért aggyák a prémiumot és akkor asszem rögtön változik a leányzó hanyattfekvése.

    Egyelőre itt egy link ahol ott van amit írtam.
  • sathinel
    #36
    Ja így nem nehéz rávenni az embereket hogy dolgozzanak:D
    Punish your Microsoft developer
  • sathinel
    #35
    MS forever!:D
  • quack
    #34
    csak az a kérdés hogy mennyi lesz itthon? mert ugye 400 dollár az 75000 forint, viszont itt 100000-t kérnek a premiumért...
    egyébként jól néz ki, valszeg egy ilyet fogok venni ha még április körül megjelenik itthon is (még nincs "sima" x360am)
  • bomlat
    #33
    A 120-as vinyó jó hír minden xb2 tulajnak,mivel ettöl a pillanatol ügyes kézzel standard,bolti vinyobol tudsz gyártani 120g-s xb2 vinyót.
    Eddig csak az M$ digitális szignója hiányzott a művelethez.
  • Sanyix
    #32
    Azért elég durva hogy egy retkes kábel, egy pár rézszál némi műanyaggal majdnem 10k ft-be kerül. Egy dvi és egy spdif kábellel negyedennyiért ugyan ezt lehet kihozni...
  • Yv@n
    #31
    Volt ahol grátiszba hdtv-t adtak hozzá...pl angoloknál ugye :) Úgyhogy ne ebből induljunk ki, hanem a csomagok hivatalos tartalmából.(nálunk mit kapsz hozzá pl? azt ami a lónak is van és a hasa alatt himbálja)
  • csorfab
    #30
    1337 xB0x y34h!
  • Jacek
    #29
    ehez meg hozza adjuk a hddvd kulso egyseget nem tudom emnnyibe kerul (valaki beirhatna) es kiderul hogy nem is a Ps3 a draga:D
  • NEXUS6
    #28
    "*HDMI kábel (melynek ára nálunk is alsóhangon 8-9 ezer forint ~40 dollár)

    Szerintem fair enough. ;)"

    De már a feléért is kapsz, vagy van ahol grátiszba adják a PS3-hoz.

    A 80$-ba ezek a cuccosok simán beleférnek, egy port és a hozzákapcsolódó elektronika, ha nem kellett nagyon a hw-t áttervezni, pár dollárba mérhető. A 120GB vinyó viszi a nagyrészét, de még kisker áron is belefér az össszes. Más kérdés, hogy a konzolokhoz persze minden drágább, és ha külön veszed akkor dupla áron kapod.
  • scorpeeon
    #27
    Valóban?
  • kvp
    #26
    ""ahhoz hangos a box hogy azon filmezzen az ember."
    A házimozihoz hangerő sem árt Akkor meg már fel sem tűnik az a gyenge porszívó hang"

    Ertelmes ember nem a lemezt koptatja filmnezes kozben. Sokkal erdemesebb atmasolni a merevlemezre es onnan nezni. Igy az utolso 5-10 film mindig megvan a lemezen, tehat ha egy csaladban kesobb valaki mas is meg akarja nezni, meg a lemezt sem kell betenni. A keresesi idokrol (seek time) nem is beszelve. Azokrol a filmekrol ne is beszeljunk amik eleve online vagy merevlemezen/memoriakartyan kerultek a gepre. Persze ezt nem lehet megtenni csak egy pc alapu rendszerrel, viszont az a 40 ezer forint amibe egy fimnezesre alkalmas passziv hutesu pc kerul szerintem megeri. Es meg internetezni is lehet rajtuk. (igen van hdmi-s valtozat is)
  • Oldern the 1st
    #25
    Typo,180 az a 130, sorry :D
  • Zro
    #24
    "ahhoz hangos a box hogy azon filmezzen az ember."
    A házimozihoz hangerő sem árt Akkor meg már fel sem tűnik az a gyenge porszívó hang
  • GulaSoft
    #23
    Ez mókás ahogy a sok xbox fan eddig fikázta a ps3-at hogy minek neki hdmi mert ahhoz már tv is kell, most meg hogy mikrofos hirtelen rájött hogy kicsit lehagyták a pöcs hardverét azzal próbál kapálózni, hogy rak bele kétszer akkora wincsit mit a ps3-ban és beípiti a hdmi-t, most mindegyik hurrázik, csak drágálja a gépet.
    Jé ha erősebb cucc van benne, akkor drágább? Minő meglepetés, de titeket ez miért zavar, nektek jó volt az eddigi is, sokkal jobb mint a PS3!!
  • partizan182
    #22
    kb fél éve van meg a boxom, de a 20-as vinyót (ami igazából úgy 14 G) még nem sikerült megtelítenem. A 120-as vincsi nyilván a live-os filmletöltésre meg majdan az IP-tv-re van, viszont ahhoz hangos a box hogy azon filmezzen az ember.

    Headset nekem volt a prémiumban.
    HDMI kábel viszont tényleg jó, nem spórolták ki belőle mint egyes gyártók.

    Az ára valóban 80 dodóval magasabb mint a Premium 1,5 évvel ezelőtti ára. Lassan ideje lenne az árcsökkentésnek.

    Szóval szerintem nem éri meg, mondom mindezt úgy hogy csókolom az Ms lába nyomát hogy összehozták ezt a remek gépet, én imádom a sajátomat (Boxot nem a lábamat...).
  • archkoven
    #21
    A PS3-ak jelen pillanatban egyáltalán nem akarnak elkelni, ugyanis a kutya nem veszi őket japánon kívül, de még ott se úgy fogy ahogy azt eltervezték.
    Tömören kijelenthető: a PS3 egy elhibázott termék.
  • whitehawk
    #20
    F E K E T E

    azér'.
  • David88
    #19
    Támogatom Oldern the 1st-et. Szerintem nagyon megéri. Csak megvásárolható lenne már.
  • Oldern the 1st
    #18
    Nem éri meg? Na nézzük, 80 dolláral kerül többe, mint a reaális árazású Premium. Mivel nyújt többet?

    *120gb merevlemez, 20 helyett
    *Headset
    *HDMI port
    *HDMI kábel (melynek ára nálunk is alsóhangon 8-9 ezer forint ~40 dollár)

    Szerintem fair enough. ;)
  • Oldern the 1st
    #17
    Igen, 130 dollárért.
  • qwas
    #16
    Akkor már: Let the flame begin.
  • scorpeeon
    #15
    "az Elite sorozat tagjai ugyanis 480 dollárért kelnek majd el"

    Asszem ennyiért nem kelnek el :) Ennyiért, inkább PS3-ak fognak elkelni :)
  • partizan182
    #14
    Nézzenek oda, hát nem belefért egy HDMI kábel is a packba?
    Egyébként túl van árazva SZVSZ, ennyit nem ér meg.
  • bertino
    #13
    azért elég sokminden van ebben a packban :)
  • lemike
    #12
    Mert neked kell összeszerelned
  • Atomy
    #11
    Fake. Nyílvánvaló hogy a gép nem férne bele abba a dobozba :)
  • kvp
    #10
    "Csak én nem jövök rá mitől Elite ez a szutyok?"

    Attol amiert a regi terminal billentyuzeteken a control, meta, hyper, super neveket adtak a control, alt, windows, menu gomboknak. Ez csak egy elnevezes es fokozni kellett a jelenlegi neveket. Emellett pedig csak az elit reteg fogja tudni kifizetni. :-)

    Egyebkent osztol feherben varhato ugyanez a hardver, sokkal alacsonyabb aron, remelhetoleg mar 65nm-es processzorokkal, tehat csondesebben.
  • #9
    Csak én nem jövök rá mitől Elite ez a szutyok ?HDMI?120gigás vinyó??Csupa olyan dolgok amiknek már az alap változatban benne kellett volna lenniük !Lámák!!!!