20
MMORPG-t a kedvenc off-line RPG-nkből
  • Shadow_THH
    #20
    mikorjönezki
  • Shiwo
    #19
    hát ahogy elnézem, ennek semmi köze a fallouthoz, max a feelingjét kopizták le..amúgy az interplay tényleg akar egy fallout-os mmo-t (lásd itt), de ki tudja, hogy mi lesz belőle...
  • AC2
    #18
    Akkor olyan embereket keresek, akik nem a fallout-ot csinálnák meg MMO-nak, mert ilyen ezekszerint lesz :)
  • Fenrir
    #17
    Amúgy készül a Fallout MMORPG, Fallen Earth néven adják majd ki.

    Katt
  • Kicsikiraly
    #16
    Egyértelmüen csatlakozom: Fallout :) az volt eddig a legjob nem MMO amivel játszottam.
  • AC2
    #15
    Fordított elmélet, de ez se rossz ;)
  • vegicsek
    #14
    Én egy offline wownak jobban örülnék.
  • Goth
    #13
    Egyezzünk meg, én írok egy jókis történetet meg alapkoncepciót, ti meg megcsináljátok magát a játékot és kerestek kiadót, aztán a részesedésből 50-50 arányban osztozunk -.-
  • AC2
    #12
    Utánna néztem ennek a Falloutnak és bekell valjam egyre jobban tetszik és ezt nem elfogultságból mondom, h a kedvenc fejlesztőm csinálja. Egyszer majd talán kipróbálom, addig is az oblivion világában élek ;)
  • haxoror
    #11
  • Shiwo
    #10
    BG-féle szabályrendszer továbbfejlesztett változatára létezik játék, a DDO..jónak jó, bár annak is megvannak a hátrányai..szval többet kilehetett volna hozni belőle...

    jah meg kiváncsi leszek a World of Darkness alapú mmo-ra
  • Atkamon
    #9
    Szerintem akár a Jade Empire-t is meg lehetne csinálni... nekem az a kedvencem... az offlineok közül
  • Atisz #8
    Fallout és Baldur's Gate szabályrendeszerű és komplexitású MMORPG kéne. Sajna ma a divatjátékok világát éljük -.-
  • Me0w
    #7
    Nem akarlak elkeseriteni, de manapsag mar nem lehet egy javas socketserverbol meg valami szar 3ds motorbol mmorpg-t gyartani :)
  • G_ArchAngel #6
    M.Ó.K.U.S
  • v150r
    #5
    az ütne asszem...
    addig is, vmi infót elkezdhetnének már dobálni a 3-ról, mert kezdek ideges lenni...
  • Shiwo
    #4
    1et értek
  • Shadow_THH
    #3
    Fallout

    topig vége
  • FLeK0
    #2
    http://jobs.ea.com/
  • AC2
    #1
    Feltételeztem, hogy hátha vannak olyan fanatikus emberek mint én , akik esetleg kedvenc RPG-jükből csinálnának egy MMO RPG-t, és akiknek már csak pénzre és kiadóra lenne szükségük, ahhoz h megvalósítsák terveiket. Tehát azoknak nyítottam ezt a topikot, akik estleg ötleteiket megosztanák másokkal, tovább megyek, az egyeztetés után közösen agyalnák- és dolgoznák ki a történetet, majd alkotnák meg világukat. Ez a topik nem igazán a realitásra épít, sokkalinkább a képzelőerőre és a fantáziára.

    Én például az Obliviont csinálnám meg, a történet további folytatása megvan, már csak vevő kell a dologra...