52
A legújabb PS3-as FPS!
  • csgery
    #12
    Így visszaolvasgatva jól hangzik, csak ez a szörnyes dolog nem kellene bele ;)
  • Doomista
    #11
    szrntm überállat egy játék...
  • baggins
    #10
    Hát...majdnem. Itt az elejétől kezdve jönnek a szörnyek (chimerák), akik valójában emberek. Ez persze csak később derül ki, de már a sztori miatt is érdemes végigjátszani.
  • Drephis
    #9
    nem ez van a média márktos ps3-ba (ott játszottam vmilyen fps-el ps3-on)
  • schrank
    #8
    amúgy megnéztem a videókat és olyasmi ez mint anno a return the casttle először szimpla háborús aztán fokozatosan átvált szörnyes izévé
  • schrank
    #7
    mit vársz egy CSéstől
  • baggins
    #6
    Akkor helyesbítek: egyelőre a legjobb.
    Egyébként ma fejeztem be a játékot, a vége felé van egy-két olyan minőségű pálya, hogy az ember a haját leteszi. Mikor hóviharban egy tíz emeletes Stalker-t vezetve küzdünk egy nálunk hússzor nagyobb Góliath-al, az valami hihetetlenül brutális!!! Iszonyú hosszú játék, ráadásul az Insomniac régi jól bevált módszere alapján újabb végigjátszásnál újabb fegyvereket ad be (asszem 6 darabot).
    Online a játék ver minden eddigi FPS-t (eddig a Killzone volt számomra az unikum, azzal nagyon sokat játszottam), itt 40 ellenfél ellen játszahtunk a legváltozatosabb játékmódokban. Ráadásul karakterünk fejlődik, egyre vadabb kinézeteket választhatunk. Telitalálat!
    Egyszóval aki szereti az FPS-eket és a jó online játékot, semmiképp ne hagyja ki.
  • baggins
    #5
    ...mondja ezt egy olyan ember, aki valószínűleg csak képeken látta. Vagy még ott sem.
    Ja, én is tudom fikázni a Lost Planetet, bár még nem láttam. Séróm égnek áll az ilyen emberektől.
  • Zsoltika 007
    #4
    "a konzoltörténelem egyik legjobb FPS-éről! "
    Ezt inkább majd 1-2 év távlatából döntsük el.
  • DanielT
    #3
    Ez az egyik gém ami miatt nemhogy PS3-at, de egy sajtos tallért sem vennék.
  • ThugEdge
    #2
    én nemtok véleményt mondani,de ha megjelenne 360-ra mondanék?
    ez az egyik gém,ami miatt ps3-at is vennék
  • baggins
    #1
    Eszmecsere, vélemények, képek, linkek a konzoltörténelem egyik legjobb FPS-éről!