52
A legújabb PS3-as FPS!
  • baggins
    #1
    Eszmecsere, vélemények, képek, linkek a konzoltörténelem egyik legjobb FPS-éről!
  • ThugEdge
    #2
    én nemtok véleményt mondani,de ha megjelenne 360-ra mondanék?
    ez az egyik gém,ami miatt ps3-at is vennék
  • DanielT
    #3
    Ez az egyik gém ami miatt nemhogy PS3-at, de egy sajtos tallért sem vennék.
  • Zsoltika 007
    #4
    "a konzoltörténelem egyik legjobb FPS-éről! "
    Ezt inkább majd 1-2 év távlatából döntsük el.
  • baggins
    #5
    ...mondja ezt egy olyan ember, aki valószínűleg csak képeken látta. Vagy még ott sem.
    Ja, én is tudom fikázni a Lost Planetet, bár még nem láttam. Séróm égnek áll az ilyen emberektől.
  • baggins
    #6
    Akkor helyesbítek: egyelőre a legjobb.
    Egyébként ma fejeztem be a játékot, a vége felé van egy-két olyan minőségű pálya, hogy az ember a haját leteszi. Mikor hóviharban egy tíz emeletes Stalker-t vezetve küzdünk egy nálunk hússzor nagyobb Góliath-al, az valami hihetetlenül brutális!!! Iszonyú hosszú játék, ráadásul az Insomniac régi jól bevált módszere alapján újabb végigjátszásnál újabb fegyvereket ad be (asszem 6 darabot).
    Online a játék ver minden eddigi FPS-t (eddig a Killzone volt számomra az unikum, azzal nagyon sokat játszottam), itt 40 ellenfél ellen játszahtunk a legváltozatosabb játékmódokban. Ráadásul karakterünk fejlődik, egyre vadabb kinézeteket választhatunk. Telitalálat!
    Egyszóval aki szereti az FPS-eket és a jó online játékot, semmiképp ne hagyja ki.
  • schrank
    #7
    mit vársz egy CSéstől
  • schrank
    #8
    amúgy megnéztem a videókat és olyasmi ez mint anno a return the casttle először szimpla háborús aztán fokozatosan átvált szörnyes izévé
  • Drephis
    #9
    nem ez van a média márktos ps3-ba (ott játszottam vmilyen fps-el ps3-on)
  • baggins
    #10
    Hát...majdnem. Itt az elejétől kezdve jönnek a szörnyek (chimerák), akik valójában emberek. Ez persze csak később derül ki, de már a sztori miatt is érdemes végigjátszani.
  • Doomista
    #11
    szrntm überállat egy játék...
  • csgery
    #12
    Így visszaolvasgatva jól hangzik, csak ez a szörnyes dolog nem kellene bele ;)
  • zola2000
    #13
    Én nem tudom de nekem még egy fps sem jött be, nem tudott hosszabb távon lekötni. Inkább a jrpg.
  • schrank
    #14
    jóvan nem vagyunk kíváncsiak hogy milyen varázslatot vagy képes bevetni hogy 47-es szintűvé válj
  • Slayerboy
    #15
    Ott a pont!
  • baggins
    #16
    Ha érdekel róla egy teszt...
  • HAF Rigel
    #17
    Itt is felteszem a kérdésem , Lehet a játékot bill + egér komboval játszani ? Mert öreg Pc ként nekem nem megy fps játék irányitása ps joyal.

    Választ előre is köszi .
  • ballor
    #18
    talán lehetne banner:
  • testerlnx
    #19
    Ja, jó lett!
  • Foxhound1980
    #20
    Nem lehet, csak joy.
  • dinomano
    #21
    joak banner...
  • Winz
    #22
    Elég ratyin néznek ki az ellenek a Resistancben,én aszondom a Black xarráveri ezt a gamát.
    Remélem a MOH:Airborn mán jó lesz >(
    Ennél már csak a FNR3 gázabb,az elég durva mikor robotszerűen összecsuklanak a KO-nál,kicsit többet várna az ember egy PS3 játéknál,de elig van különbség...de jó hogy nem adtam még el a PS2-t bázz.
  • Winz
    #23
    Osztályoznék,kiderül mire nem kellett volna pénzt költenem:
    -Resistance 70%
    -FNR3 50%
    -Virtua tenis3 95%
    -F1 90%
    -Motorstorm 70%
    -Def Jam Icon 70%

    Hatból kettő bejött,vólt veszteség :(
  • SlickAdam
    #24
    Most a százalék mit jelöl? Hogy annyira vagy benne biztos, hogy szar vétel volt, vagy annyira jó? Mert az utóbbi esetében nézhetnéd úgy, hogy a max az 10 pont, ...
  • Winz
    #25
    Mivel a 100% a maximális,überf*sza,ebből következik,hogy a 70%=7 pont.
    A Virtua tenis majdnem tökéletes,és az F1 is nagyon jó lett.
    A FIFA09-től remélem lebabázok,örülnék ha az EA-nél komolyan vennék a fejlesztéseket.
  • SlickAdam
    #26
    Hát nem tom, én letöltöttem a Virtua Tennis demóját és nem nagyon tetszett. Típikus csecsfejnek néznek ki benne a játékosok...
  • Winz
    #27
    A tavaszi/nyári premierekről ki tud valamit,mik jönnek ki PS3-ra?
  • Winz
    #28
    A fejük buta kicsit,de a játék maga elég rulez.
    A Virtua tenis2 is metál volt annak idején.
  • dinomano
    #29
    Szerintem egyaltalan nicsn mit csodalkozni..nem tudom, mikor "csatlakoztatok" be gamerközösségbe (vagyis miota jatszatok); de nem értem, h. miért képesek altalaban az emberek (nem szemelyeskedes, nem rolatok beszelek, altalanositok és ez egy észrevétel...) 4évnél hosszab ideig visszaemlekezni dolgokra... :-P Ugyanez volt PS1-PS2 valtasnal is, igazabol a nagy "next-genhüha" álleesés elmaradt; picit szebb effektekkel a game-ek maradtak uyganazok PS1-PS2 valtasnal... Azért az uccsó PS1-es game-ek majdnem elérték az indulo PS2 game-ek szinvonalat (felbont-ra+effektekre nem); de hat uyganez van most PS3-PS2-vel is...Pl. GoW2 majdnem PS3-as game-nek néz ki...
    Szóval az agyonhipe-olt next-gen marketing szöveg nem mindig igaz és nem kőőő elhinni... :-P
  • baggins
    #30
    Szerintem a PS-PS2 váltás nagyobb változást hozott, mint a mostani. De ez csak az én véleményem.
  • dinomano
    #31
    Kezdetben talan nem... Vegulis ami nem volt nagyon PS1-en(amit mááá' végleg nem birt, az a GTA-tipusu game-ek)..Igaz, voltak probalkozasok PS1-en is, DRIVER2 pl... De hat a GTAIII megjelenes is 2001-2002 kb.; szoval a kezdeti idökben jött, de nem launchnal... :-P Igaz, a PS3-nak is be kell még indulnia, keves a jo game... de annyiban ncisn ok a csüggedesre; h. rakat jonak igerkezö game trailer-e van a neten...szoval varni kell 1 picit és beindul...
  • Winz
    #32
    Igazad van.
    Hogy voltak képesek egy ilyen ótvar játékot piacra dobni mint a FNR3 ?
    Állítólag a Fifa street2-t is kiakarják dobni?
    Nekem az megvolt PS2-n,úgy eladtam mint a szél....az EA-nél bekaphattyák az összes f*****!
    Azért van fény az alagút végén,az Assasin creed elég erős lesz,meg a Brothers in Arms: Hell's Highway:ugral
  • gyuri12
    #33
    most bocs,de te hülye vagy?a konzoltörténelem egyik legjobb fps-e??!!
    állítólag,csakhogy tudd,nagyon középszerű lett,semmi extra benne.
  • baggins
    #34
    Most írhatnám, hogy hülye a nénikéd, de nem vagyok olyan paraszt, mint te. Az, hogy ízlésed nincs, és max. 5 percet játszottál a játékkal (valamint hogy egy nyüves mondatot nem zudsz leírni helyesen) kizárólag a te szellemi szegénységedet bizonyítja. Csak nem "igzbogzos" vagy?
  • baggins
    #35
    Ja, bocs, most látom, hogy 14 alatti vagy, ráadásul a játék "állítólag" rossz, így nincs harag. A korosztályod segít megállapítani, milyen buta is vagy.
  • csakszi
    #36
    Hali. Én tegnap láttam Kecskeméten egy műszaki áruház egyit plazma tv-jén a játékot, nagyon megfogott. Azt kérdezném, hogy aki már jácott vele az megvette eredetiben, vagy valahonnan esetleg le is lehet tölteni?:)
    Előre is köszöböm a segítségeteket
    Csakszi
  • baggins
    #37
    Hát, egyelőre nincs PS3-ra warez, úgyhogy valószínűleg mindenki megvette. :)
  • Rena11
    #38
    akik azt mondják hogy a ps3 nem hozott nagy változást gondolom mezei tv-n játszanak. vagy nem?
  • Rena11
    #39
    1 kérdés a game-el kapcsolatban mert csak a demóval nyomtam de nekem abból nagyon az jött le hogy arénákra van osztva a game vagyis leölöd az összes ellenfelet és akkor tovább mehetsz és ott megint bezárul a bejárható tér amíg le nem írtasz mindenkit.
    ez így van?
  • Since
    #40
    Hát kötött a játékmenete, nem lehet nagyon eltévedni benne :-)