14
AURA 2 The Sacred Rings
  • moni69
    #14
    Sziasztok!
    Nincs valakinek mentése már az első pályán?
  • momo99
    #13
    hello üdv mindenkinek.

    Tud valaki egy normális magyar végigjátszást vagy sok képel elátvaelöre is köszi.
  • doncarlos
    #12
    Nem értem. Még a végigjátszást is megnéztem, de nem értem. Azt írja hogy tegyem a bal oldali üres slot-ba a kristályt, de nem megy bele. Tud valaki segíteni?

  • RUDKO
    #11
    Szia.

    Én a térképnél járok de nem jövök rá hogy kéne lépkednem és hogy melyik térképen. Ami a noteszban van WWSW.STB ugy meg nem is tudok lépkedni.Nálam volt kötél a sötét szobába ahol ki kell mászni ott van felakasztva és ugy tudsz kimászni.
  • Khalel
    #10
    Konkrétan tele van bugokkal, de nem olyanokkal, amikre csak aszondod ejnye és mész tovább, hanem ezek miatt még tovább se lehet menni... A végigjátszásban pl az áll, hogy miután jönnek a Shadow Legion-ös emberkék, a storage room-ba kell visszamenni és kimászni a kötél segítségével amit már előzőleg odaraktál... Hát itt minden van, csak kötél nincs. Ráadásul most megpróbáltam egy régebbi mentést visszahozni hátha úgy jó lesz, és amikor a pumpát kellet aktíválni, egyszerűen volt nem jó neki semmilyen kombináció, azt hittem először rosszul csinálom, de aztán megnéztem és nem volt a kristály a helyén. Na hát nálam sem volt, és kipróbáltam a crystal capsule-t használni, erre eltűnt az inventory-ból... fantasztikus.
    Itt van hozzá egyébként egy végigjátszás, elég jó: http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcSs/sacredringswalkthrough.htm
  • RUDKO
    #9
    Sziasztok.
    Ha valaki találna hozzá végigjátszást légyszi irja meg,mert én nem találtam,még angolul se.
  • RUDKO
    #8
    nekem is tetszik! kicsit nehéz mert tele van fejtörő dolgokkal.
  • nagykispeter
    #7
    Jó játék!
    Legalábbis az első része nagyon tetszett!
    Remélem ez sem lesz rosszabb!
  • Broafka
    #6
    nem szeretem az ilyen jellegű játékokat, ez is olyan mint a Syberia!
    szép grafika (hogy ne lenne az) amiben mozgosz nem csinál semmit!

    mintha egy élettelen világban mászkálnál, furcsa! zavaró!
  • RUDKO
    #5
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=26183
  • RUDKO
    #4
    Belső nézetes point & click kalandjáték a Dreamcatchertől az Aura: Fate of the Ages című egészen szép sikereket elért játék alapján.
  • SLICK
    #3
    Én először mikor megláttam, azt hittem hogy ez egy újabb Sacred kiegészítő... De úgy látszik másodszor is bebizonyosodot h nem az :|

    mindegy én nem játszok vele.. azt se tom milyen :)
  • zsakosfrodo2
    #2
    Egyáltalán milyen game ez? :D:D:D
  • RUDKO
    #1
    Hali!

    Játszik vele valaki?