8
  • babajaga
    #8
    "Ezer éve lehet kapni 8 gigás SDHC kártyákat"

    Én még két éve 2 gigást nem láttam sehol, pedig figyelemmel kísérem az egész üzlethálózatot.
  • Möci
    #7
    Helyesen fogalmazva:

    "egyre több digitális SZEMETET termelnek" :D

    Ezaz, és ezt a "SZEMETET" 99%-ban soha többet nem használja (föl) senki.
    Nagyon kevesen veszik arra a fáradtságot, hogy utólag kezeljék, vagy karbantartsák a keletkezett anyagjaikat.
  • atlagember
    #6
    Egyébként ha 190 USD-ért fogják adni, akkor a kutya sem veszi meg, mert most a 8 gigás SDHC kártyák ára 60 dollár körül mozog, plusz egy pár dollár a szállítási költség.
  • atlagember
    #5
    Már megint egy marhaság.
    Ezer éve lehet kapni 8 gigás SDHC kártyákat, sőt CF-ben 16 gigás is van.
    Szóval lemaradtak egy kicsit a cikkel.
  • Blasta
    #4
    "Ahogy a felhasználók egyre több digitális eszközt használnak a mindennapokban, egyre több digitális anyagot termelnek."

    Helyesen fogalmazva:

    "egyre több digitális SZEMETET termelnek" :D
  • galocza
    #3
    max a sandisk legnagyobb kapacitású sdhc kártíája...
  • mikloss
    #2
    Nemtom te hol nézted a 7e Ft-os 1gigás SD-t... én 1 éve már 5e-ért vettem a sajátomat most már 4-4,5e is lehet kapni.
  • Sliders
    #1
    Most röhögnöm kéne vagy sem?

    Ez hír? Az hogy a SanDisk elkésett a 8 gb-os SD kártyákkal az egy dolog. De hírnek olyan szaga van, mintha idáig nem lettek volna SDHC kártyák. Már vagy jó fél éve lehet kapni 8 gigás kártyát. Mondjuk Ebayról olcsóbb beszerezni mint itthon megvenni, mert nálunkaz 1 gigásatis 7 ezerért vesztegetik, ami kész rablás. Ebay-en meg 41-89 Eurós fixáron hozzá lehet jutni. Szóval ez azegész egy nagy vicc!!!!!