14
Bt programok és játékok J2ME
  • Avvoltoio
    #14
    Egy ingyen letölthető saját magam által készített ötödölő játék:
    Ötödölő
    (a forráskód is letölthető)
    meg készítem a második játékom, erről bővebb infó itt:
    The Wreckhunter
  • KILLER2
    #13
    Töménytelen mennyiségben sem találtam egyet se. N80ra kel, azaz s60v3 azaz os9.1. Nem futtatja a régi symbian progrtamokat.
  • KILLER2
    #12
    Ezt már ismerem. De ha ott van, akkor majd megnézem.
  • passatgt
    #11
    www.nokiaprogramok.hu
    töménytelen mennyiségben találsz rá
  • KILLER2
    #10
    Asszem talán van valami, de még sosem találtam meg és úgy tudom, hogy a K750i infrája kemény 2,5 cm-ről tudná távirányítani a TVt. Nekem is K750i-m volt, fasza kis telefon. De ilyen programot nem tud valaki Nokiára? Olyan kéne, ami fut N80on, szóval vagy symbian 9.1es vagy java-s.
  • passatgt
    #9
    nincs
  • Neoncsoves
    #8
    első kérés:
    Hallottam hogy Nokiára van olyan progi, ami "univerzális tv kapcsolót" csinál a telefonból. az infrát rátartod a tv infrájára mintha távkapcsoló lenne... és tudod kikapcsolni a tv-t meg minden. azt akarom kérdezni hogy Sony Ericcson-ra van-e ilyen? k750i-m van arra kéne :P
  • akyyy
    #7
    mobil részleget alig moderálják.
  • KILLER2
    #6
    Hát ebben tényleg van igazság. Ott scak játékok vannak. Esetleg akkor Bt programok J2ME cím kellett volna. De szerintem ha nem zárják be maradhat.
  • Shadow_THH
    #5
    :/
  • akyyy
    #4
    ezzel mi volt a baj? nincsennek benne programok?
  • KILLER2
    #3
    Ennél jobb nyelven nem is lehetne. Én amúgy olyat ismerek, hogy Bloover. Ez valami BT hacker program. Sok mindent csinál, de nekem eddig csak a híváslistát sikerült beolvastatnom vele, de az is már valami. Sajnos sok telefonnal nem működik (mármint sokat nem tud hackelni)
  • alfredosz
    #2
    Pl ez egy hasznos progi lehet: http://k508i.wz.cz/?x=ftp_bt
    Mások mobilába lehet bejutni és dolgokat"csinálni" :)
  • alfredosz
    #1
    írjátok meg, miket ismertek és melyik honlapon találhatók!