147
  • Kori
    #121
    na ezt behúztuk
    ez a Steelers nem semmi csapat
    tartottam is tőlük és bejött baromi durvák voltak
  • Kori
    #122
    na az nfl topicban megint kezdik a köpködést
  • Kori
    #123
    16:0
  • Soldiers
    #124
    ja
  • Kori
    #125
    a nagy nap
  • Kanál
    #126
    nem gyengén várom már :o
  • Bucser
    #127
    Nagy nap volt.:)
  • Soldiers
    #128
    majd talán (talán) jövőre
  • [Jakuza]
    #129
    Piros betus unnep. :D
  • LasDen #130
    ez a Matt Cassel mekkora egy nyomorék irányító.....alig volt normális passza....2. számú QB-nak se jó....
  • Soldiers
    #131
    hát igen
  • lord nihilus
    #132
    sajnos így van, remélhetőleg Brady nem fog lesérülni
  • LasDen #133
    hát ez így elég gáz :D
    bár még Gutierrezben meg O'Connelben bízom....ők azé tisztességes játékot mutattak.....
  • Jimanszky
    #134
    O' Connel egész jó volt a Tampa ellen.Kíváncsi leszek mi lesz a Phili ellen.Gondolom egyet biztos játszik majd Brady az előszezonban
  • LasDen #135
    az Eagles ellen nagyon valószínű, hogy nem fog játszani.....nagyon bizonytalan.....de az uccsón esetleg, de az alapszakasz fontosabb, szóval az is lehet, hogy nem játszik......
  • Jimanszky
    #136
    jah,biztos ,hogy BB pihenteti,nem tudom most h van a lába,de remélem nem fogja hátráltatni és az O fal képes lesz feltartani az ellent,hogy ismét sok ide legyen dobni.
  • Jimanszky
    #137
    Egy kis off,elkészült végre a logom;))
  • lord nihilus
    #138
    nah asszem ez azóta változott :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Jimanszky
    #139
    Mi a f@sz van gyerekek!!!!!Ma hatalmas meccsek lesznek!!!Tessék szurkolni a Jetsnek vagy a Jaguarsnak, persze előbb HAJRÁ PATS!!!!
  • Bucser
    #140
    HAJRÁ MIAMI!!!

    (Go for the PO's!!!!:D)
  • lord nihilus
    #141
    így is van HAJRÁÁÁÁ PAAAAAATSSSSSS!!!!4444

    előbb ő örüljön

    http://www.emqb.com/wp-content/uploads/2008/08/brett-favre-jets-debut_nc.jpg
    aztán ő is ;)
  • Bucser
    #142
    Baaszus.. Nem tudom megnézni a meccset, mert holnap vizsgázok. Erre asszony kijelentette, hogy nem fogja megnézni, mert ő a Patsnek szurkol(2,5 év Rhode Islanden megártott neki) és különben is essen ki a Dolphins
  • lord nihilus
    #143
    :DDDDDDd
  • [Jakuza]
    #144
    We are here! :D
  • Wentz84
    #145
    Amit Brandin Cooks kapott a Super Bowl-on, na az elég durva volt! Nagyon sajnáltam!
  • Midtjylland
    #146
    Van itt Pats szurkoló vagy amerikai futball szakértő? Milyen lesz idén a Pats? Érdemes lesz nézni a szezont, vagy megint Bradyék ujján landol a gyűrű? Kicsit már F1 szaga van a dolognak, hogy mindig egy csapat nyer. Jó nyert bajnokságot az Eagles is, de elég gyakran nyer a Pats mostanában.
  • fradiking35
    #147