60
Def Jam Icon
  • Winz
    #20
    Zámbó Árpi vs Kozsó milyen meccs lenne?
    Vagy Sebeők vs Döglényzolee
  • Drephis
    #19
    snoop dogg-ot viszont asszem szét lehet verni benne ha az megfelel
  • el bruja
    #18
    ő sincs benne...:D
  • kas123
    #17
    eminem bennevan? :D:D őt szivesen szétverném vkivel =)
  • Drephis
    #16
    kár...
  • kuci06
    #15
    sajnos csak Xbox360-ra és Ps3-ra van :(
  • toysoldier
    #14
    Ez csak konzolra van?
  • el bruja
    #13
    nincs benne sajna...
  • kuci06
    #12
    ő nincs benne (asszem :P ) pedig jó lenne egy 50 Cent vs The Game menetet lenyomni 8)
  • Drephis
    #11
    én a def jam fight for ny-al nagyon elvoltam főleg a karakter fejlesztését/kreálását birtam :P
  • Drephis
    #10
    monnyuk 50 centel? :D
  • el bruja
    #9
    Én bárkivelv szeretem szétverni Sean Pault...
  • kuci06
    #8
    de sokkal jobb érzés Game-el szétverni Sean Pault, mint valami kitalált emberrel :D
    Amúgy szerintem az a játékban a baj, hogy a játékmenet nagyon lelassult, a fight 4 ny sokkal jobb volt :/
    De a grafika brutális :D
  • el bruja
    #7
    Ha meg te vagy földön, ő csinálja a kombinációt, és az ő száma megy. Egész ötletes sztem, hangulatos játék:) De persze tudsz alkotni saját embert is nem muszáj híres rapperekkel verekedned.
  • el bruja
    #6
    nem... itt hiphop v. rap "ikonokkal" kell harcolni... pl. tudsz lenni Lil Jonnal és szétverheted Sean Pault ha így kívánod.Az az 1ik legjobb a játékban sztem hogy amikor kiválasztod hogy kivel vagy, ki kell választanod 1 számot emberednek. Pl.ha Young Jeezyvel vagy, kiválaszhatod azt a számot, amikor Akonnal csinált duettet. Bunyó közben ha lenyomsz gyorsan 1 gombkombinációt, a te zenéd megy, de ezt persze az ellenfél +akadályozza, szal akkor kell mikor földön van.
  • schrank
    #5
    ez nem valami tekken átirat afroamerikaiakra
  • blackgamer
    #4
    ha már nyitod benyöghetnél néhány képet is
  • el bruja
    #3
    Meg a zene nagyon jo benne persze.
  • el bruja
    #2
    Jaja, sztem egész jó játék, szép graffal.
  • Örm
    #1
    Hello!
    Játszott már valaki ezzel a játékkal? A képek, és a videók alapján egész jónak tűnik.