10
  • rigidus
    #10
    oket = fegyveres alakulatokat

    (atirtam egy fentebbi mondatot, igy az utanakovetkezobol lemaradt az alany :-) )
  • rigidus
    #9
    Kovetik az amcsi peldat: mupanik a csurhenek ----> urugy az ellenorzes fokozasara.

    Emlekezzetek vissza a 9/11 utani anthrax-os levelekre. Ma mar nincs ra szukseg mert elerte a celjat: a haboru elkezdodott. Majd ha mar tul sokan tiltakoznak es vissza akarjak hivni oket, akkor lesznek majd megint ujabb lakossagriogato akciok. Talan anthrax-ot vetnek be megint.
  • Vorpal
    #8
    Az ellenőrzést kiépiteni nem egy nagy dolog - annál nehezebb lemondani róla.

    Csak óvatosan.
  • gforce9
    #7
    Ha bizonyíték van akkor eddig is kutathattak... ennek pont az a lényege, hogy akkor is megtehessék, ha semmiféle közvetlen bizonyíték nincs.
  • Wittgen
    #6
    én támogatnám, de azzal a kikötéssel, hogyha bizonyíték van arra, hogy az illető egy terrorista, nehogymá pista bá és móricka gépén kutakodjanak
  • assdf
    #5
    "ismét felerősödtek az internet fokozottabb ellenőrzésének engedélyezését sürgető hangok. "
    Erről valamiért az alább vicc jutott eszembe:

    2. világháborúban a németek üldözik a partizánokat. Kiérnek egy tisztásra. A legokosabb partizán azt mondja: - Ott egy kút, másszunk le!
    így is tesznek. Oda érnek a németek a kúthoz. Azt mondja az egyik német: - Lehet, hogy bementek az erdőbe. Jön vissza a visszhang a kútból: lehet, hogy bementek az erdőbbe. De az is lehet, hogy lementek a kútba. Jön a visszhang. Lehet, hogy lementek a kútba. Dobjunk egy gránátot a kútba. Jön a visszhang a kútból: ...lehet hogy bementek az erdőbe.

    :DDDD
  • Razgon
    #4
    Biztos vagyok benne.

    Egyébként pedig a terroristák Net nélkül is tudnak merényleteket végrehajtani. Legfeljebb kicsit nehezebben kommunikálnak majd.

    Javaslom a németeknek a GondolatRendőrség bevezetését.
  • AranyKéz
    #3
    Néhányan az internet fokozott ellenőrzését jó ötletnek tartják a terrorizmus visszaszorítására. Lenne hozzájuk egy kérdésem: elkaptak-e már valaha igazi terroristát eme ellenőrzés segítségével ?
  • uniu
    #2
    es mi lenne ha kivonnak a 3000 nemet katonat..ez aztan vegkeppen lehetetlen keres es hasztalan is.
  • Ronny
    #1
    Németország mindíg fél. Terroristák, neonácik, erőszakos játékok/filmek... Talán ő fogják leghamarabb elérni a totalitáriánus diktatúrát.