987
Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum
  • L Viper #41
    Ez van az 1.09-es infojában a: http://www.eechcentral.com/-on

    free camera mode
    different Comanche HUD
    ballistic weapons
    spiral Vihkr paths
    full colored DTV
    campaign map palette
    Color MFDs for Alligator and Comanche
    different smoke color
    rockets have shorter burn time and faster acceleration
    wobbly camera
    campaign map enemy unit position update time degraded
    smoke time to 10 seconds

    A legfelső: free camera mode !!! nem ezért van a jelenség a kamerával ?
  • 42nd Intruder
    #42
    De, csak nem tudom hol lehet kikapcsolni, ha ki lehet...

    Telepítés az All mod-dal roppant egyszerű:
    - alapjáték fel
    - all mod.exe indít és ott ami kell (gondolom minden) bejelölni és feltelepíteni.
    - eech.ini-t beállítani
    - a játékot indítani és élvezni

    :)
  • L Viper #43
    Így csináltam, amikor elindul a telepítés egyedül az 1.4 es patch nem volt kipipálva. Raktam oda is pipát és mindent felraktam.

    Az ini-be egyenlőre nem piszkáltam bele.
    Kell valamit egyáltalán állítani benne ?
    Ha nem gond illeszd már be az ini-t privátban és némi infó, hogy mit érdemes máshogy állítani.

    Régebben a textúra telepítésnél kellett állítani, de most egyből az újakkal indult.
  • L Viper #44
    F5-ös nézetben kamerahasználat:

    Bekapcsoltam on-ra a controlsban a mouse look-ot.

    Amikor F5 nézetre váltod, akkor az egérgörgő "katt" funkciójával lehet váltani, hogy fix legyen a kamera. Lehet a görgővel zoomolni és az egérrel forgatni a nézetet.
  • 42nd Intruder
    #45
    Most töröltem le, mivel volt egy kisebb upgrade a géppel, így grafikai bugok jöttek elő, de remélem egy reinstall elég lesz neki. eech.ini-vel kapcsolatba anyit, hogy ezen az oldalon már nagyából szépen leírják, hogy mi micsoda és mi lenne a legrealisztikusabb. Ez alapján szépen lehet álligatni a dolgokat.
  • L Viper #46
    Igen, nézegettem ezt az .ini helpet.

    Egy dolog picit idegesít engem is. Amikor nézegetem az objektumokat, nem működik a ctrl F6 -os "szűrő" amivel állítható a nézegetett objektumok fajtája. Csak sorban lehet léptetni a ctrl F7 -el, pedig régen lehetett pl. csak a hajókat, repülőket, gyalogságot stb.

    Ott van a menü, de nem aktiválja.

    Néhány grafikus bug van benne, villogó sávos árnyékok pl, de ez nem vészes, ez benne volt az alapban is :)

    Aztán csinált olyat nekem, hogy amikor free flightnél nem alap helyszínt választottam, néha nem jött be a scenery, amit választani lehetne.

    A téli, északi szkenáriók viszont baromi jók, szépek a havas tájak.

    Nem tudom ki kell-e választani a telepítéskor az 1.4-et ? Nem ezért vacakol ?
  • 42nd Intruder
    #47
    Ha alapra tolod fel akkor igen ki kell jelölni! Ez azért van így mert ugye le lehet szedni külön a javítást, meg az 1.9-es modot is, ha netán valakinek az megvan és csak a texturák miatt kell neki az all mod... Szerintem probáld ki egy új installal, mit veszthetsz eech.ini-t lemented, úgyis ott kell bűvészkedni utólag csak, minden más 2 egérkatt... Én meg lusta vagyok ;)
  • L Viper #48
    Aha, akkor jól csináltam, mert a totál alap install után pakoltam fel mindent.
    Eddig nagyon tetszik.
    A Mi-28-as kabin nagyon jó :-)

    Jó ez a minden egyben telepítő.

    Ha valaki meg nem akar extrákat akkor elég csak az 1.9 .
    Akkor is benne van a többi repülhető tipus vajon ?
  • 42nd Intruder
    #49
    Igen mert erre már az előd modok is képesek voltak. A többi extra tulajdonképpen a texturák, hadjáratok, Apache vs. Havok mappok stb...
  • L Viper #50
    Kezd Balage barátunk is rákattanni :)
  • L Viper #51
    Nézegettem a setupban van a multiplayer rész, lehet multizni vele rendesen ?
  • 42nd Intruder
    #52
    Elvileg van fent most is van egy szerver. Csak az options-ba kell a mutinál a tcp/ip kapcsolódási módot kiválasztani és a hadjáratoknál megjelenik a -Multiplayer- felirat és ott lesznek a szerverek. Ha nem jelenik meg akkor vagy port probléma, vagy a földön megjelenő porfelverődést kell kikapcsolni, hogy megjelenjen. Nekem eddig nem sikerült csatlakoznom soha... Régen láttam a szervereket, csak a netem volt ökör, most meg nem látom a szervereket...
  • L Viper #53
    Néztem én, is megjelent a multi felirat, de tovább semmi.
    Olvasgattam az infót is.
    Teszemazt páran akarnánk multizni nem igazán láttam át, hogyan tehetnénk meg. Nem láttam a klasszikus join menüpontot. Na majd rájövünk.
    Lehet vissza kell térni az gyári patchekig, ha normálisan akarunk multizni ?
  • L Viper #54
    Pár képet csináltam, toborzás gyanánt :D















    Kár lenne ezt a jó szimet feledésre ítélni !
  • Molnibalage
    #55
    Hívő fog csatlakozni. A Pápa eltévelyedik egy kicsit! :)
  • L Viper #56


    Gondolom annyira nem vagyunk "hülyegyerekek" a multit is megoldjuk valahogy.
  • 42nd Intruder
    #57
    Pedig 2 szerver is van. Nem tudom mi lehet a kínja mert úgy kelene a szervereknek megjelenniük mint a hadjáratoknak csak a multiplaer menü alatt... Utánalesek simhq-n is, hátha...
  • L Viper #58
    Még néhány téli kép, szerintem iszonyat jók a fényviszonyok is. Nagy kár lenne, ha nem jönne össze a multija.





  • 42nd Intruder
    #59
    Megvan multira a megoldás!
    eech.ini-be a multis résznél ez legyen
    usemaster=1 (alapból 0 van nem 1)
    Ezután lehet látni a szervereket. Nálam mondjuk eddig jutott el és pont, hiába nyomtam a szerverre a csatlakozási lehetőség nem jött elő, de elvileg így kell neki.

    link1
    link2
    link3
  • L Viper #60


    Megnézem mihamarabb, nagy vagy !
  • Molnibalage
    #61
    Az alapjátékot honnan tudom beszerezi? Árulják még valahol? Ha az megvan akkor utána majd milyen sorrend kell a töbihez. A külföldi oldalon kismillió patch és egy EECHallMods.exe batár nagy file.
  • 42nd Intruder
    #62
    Alapra azt a batár nagy fájlt rakd fel minden pipa kijelöléssel ;)
    Alapjátékot szerintem itthon már nem kapsz. Esetleg külföldi oldalakon, ha keresel, vagy a nem normális út...
  • Molnibalage
    #63
    Nem normális úton sem találom az első részt az a gond.
  • Solt
    #64
    Itt próbáltad már?
  • Molnibalage
    #65
    Nem tudok neten vásárolni. Marad a más módszer.
  • L Viper #66
    Intruder: Neked sem adja a WSO/Pilot kabinváltási lehetőséget az Apache-nál, ill. a Havoc-nál ?

    Esc-re működik a Comanche-nál és a Hokumnál !
  • L Viper #67
    Be tudtam csatlakozni a Pop nevű szerverre.
    Átírtam amit mondtál, megjelent a szerver neve, 4-en lehet rajta játszani, ebből egy játékos volt fent.
    Rákattintottam, megjelent jobb oldalon egy ablak, ott kiválasztottam újra és alul baloldalt feljött a Proceed, amire kattintva belépett a szokásos ablakba.

    A kommunikációnál ( Tab ) üzenetet küldtem a másik humánnak ekkor ledobott...

    Utána nem tudtam újra csatlakozni. Lehet pont akkor lépett ki ?
  • 42nd Intruder
    #68
    Én még eddig se jutottam el :D Passzolom mi lehetett a baj, de akkor valami nálam lesz, ha neked már betöltött, nálam meg semmi.

    Apache, Havoc-nál meg nincs első kabin. Mivel ezek a kabinok az Enemy Engaged: Apach vs Havoc-ból vannak, ott meg ha jól tudom nem volta lemodellezve az első kabinok. Ellenben dolgoznak már az új Apache kabinon.
  • Molnibalage
    #69
    Na lejött a cucc, hamarosan megpróbálom használni. Multit meg majd próbálhatjuk egymás közt.
  • Molnibalage
    #70
    A kabin meg elképszető.
  • Molnibalage
    #71
    Felraktam, 1.1 patchet futtattam, de a crack nem megy. Keresi a CD-t. Most mit tegyek?
  • 42nd Intruder
    #72
    All modot tedd fel, úgy hogy mindent kijelölsz benne (1.4.1c patch, 1.9 mod, textura stbstb...). Ha végzett az installal, akkor elvileg mennie kell simán mert már nem fogja kérni a CD-t.
  • Molnibalage
    #73
    Ja, az Allmodot fel sem telepítettem, elször azt akartam megnézni, hogy "simán" megy -e a dolog. Akkor amit csináltam az jó, csak még utána az allmod? Vagy elég csak az allmod?
  • 42nd Intruder
    #74
    Sima telepítésre indtítsd az allmodot.
  • L Viper #75
    Szűzinstall, majd minden pipa az allmodnál.
  • Molnibalage
    #76
    Felraktam előtte az 1.1-et és úgy is működik. Repültem vele egy kicsit. Jópofa.
  • Scottt
    #77
    Mennyire hardcore?:DEhhez is kell majd kézi könyv?:D
  • Scottt
    #78
    Képeket plss[nekem még egy óra míg Torrente átküldi:D]
  • 42nd Intruder
    #79
    Kb mint a Lock On csak helikopterekkel.
  • Gundark
    #80
    Na felraktam én is. Az első küldetésnél(alaszka) már másztak rám az orosz helik :) Két győzelem rögtön a reptér felett egy Alligátor, meg egy 28as. Az egyikre rásegitettem stingerrel, de a gépágyú az igazi :) Viszont valami miatt nem tudtam a radart visszaállitani föld üzemmódba. Aztán leállt a jobb hajtómű. úgyhogí visszamentem a bázisra, amit közben elkezdtek lőni rakétával valakik. Csak a nyomukat láttam de ezek a vademberek szétlőtték a bázist :) Mondjuk állatul nézett ki ha jött vagy 8 10.