133
The Darkness-X360
  • ThugEdge
    #81
    Shorte's briefcase from the turkish baths=Shorte aktatáskája a török fürdőből
    ha nem volt tovább a szöveg akkor annyi,hogy mi az egyáltalán ami az inventorydban van
  • Gabe18
    #82
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A táskát a rendőrfőnök akarja vissza.Igy őt fel kell hivni,és megbeszélni vele egy találkozót.Ha ez megvan és a táskába is bekerül a robbanóanyag,akkor a temetőbe kell visszamenni ahol az egész játék kezdődött,és ott már be tudsz menni a templomba.
  • Kgero1
    #83
    köszi
  • Kgero1
    #84
    azt a mukit hogy kell kinyírni aki ugy néz ki mint én ?
  • partizan182
    #85
    Közel mész hozzá.
    Nem szabad lőni, mert attól csak erősödik.
  • Kgero1
    #86
    köszi!!
    egy darabig lőhettem volna:D
  • david4u
    #87
    nem tudom te hogy nézel ki?:)
  • bbuffy
    #88
    most bent vagyok a pokolban:))
    ott van fent a dombon egy szárnyas muki,mkit kinyirtam és over....sehova,semerre.mit is kell csinálni?thx
  • Gabe18
    #89
    Az angol táborba átjutottál?
  • bbuffy
    #90
    nem..vagyis az melyik?
    szárnyas mukis pálya végén van egy bunker oda bementem ott is kill,és ennyi..passz
  • bbuffy
    #91
    trenches a pálya neve
  • Gabe18
    #92
    Na annak a bunkernek van 2 ilyen folyosó szerü járata.Az egyik végén (ball oldali asszem) van egy nagy löszeres láda.Ott valahol hívj elő egy "Kamikaze" lényt aki kirobbantja a falat.
  • bbuffy
    #93
    thx megpóbálom,ha kibonyolódtam az msn párbajból:))
  • bbuffy
    #94
    a faalagút végére gondoltál?ott az a baj hogy nem jön el addig a kis kamikaze:))elfüstöl
    a másik végén a betonbunkerben meg nem találtam semmit
    ...mekkora láma is vagyok:))
  • Papesz
    #95
    Bár a PS3 változat alapján készült, de itt egy játékteszt.
  • morgomedve
    #96
    City Hallba kellen eljutnom de nem tudom merre van a szervíkapu kulcsa...?
  • Gabe18
    #97
    [soiler]Az egyik metro állomás férfi WC-jében találod.[/spoiler]
  • Gabe18
    #98
    Na ez a Spoiler-ezés most marha jól sikerült... Eleje elirva,vége hiányzik...
    Sorry...
  • carterx
    #99
    Nahát én képtelen vagyok továbbjutni ebbe a játékban barátaim.
    Elcseszett egy menete van ennek.
    A kinai negyedbe megcsináltam amit kellett,a hullazsákokat bepakoltuk a kocsi csomagtartóba,stb.Aztán kijutottam egy metró tetejére ahol lentről előjött a nagy fegyveres darkling amit szét taposott a metró,nem volt hosszú életű csóró.
    Na innen 1 hete nem jutottam tovább,csak bojongok,állomásról állomásra,a rácsos ajtók az őrökkel továbbra is zárva vannak.
    Telefoonszám nincs amit felhívhatnék,inventoryban nem találok feladatot.
    Már a tököm kivan ezzel télleg.
    Légyszi valaki segítsen már hova kell mennem.

    Thx
  • morgomedve
    #100
    Hát igen...
    Én is abbahagytam, finitó...
    Annyit bolyongtam össze-vissza hogy a t...m kivan
    Biztos Én vagyok a hülye,a City Hall kulcsát kerestem, nincs az a férfiklozetba se
    Pedig jó játék lehetett volna
  • EasyLife
    #101
    Valóban nem könnyű játék én is sokszor elakadtam szitkozódtam is eleget! de nagy nehezen rájöttem a dolgokra mondjuk ennél a fajta játéknál igencsak jó lenne ha leszinkronizálták vólna, sokszor nem értettem h mi is pontosan a küldetés!
  • Jissi
    #102
    City Hall kulcs: Fulton Station férfi mosdója, abban a fülkében amire az "Out of Order" tábla van kirakva.
  • Jissi
    #103
    Ha a Darkling megállította a vonatot, akkor utána be tudsz menni az állomásra a folyosón, gondolom ez már sikerült. Indulj el kifelé az állomásról, ahol a kijárat előtt találkozni fogsz a nőddel meg egy digóval.
  • morgomedve
    #104
    Köszi, de nincs nyitva az a wc ajtó (Out of Order), vagy Én nem tudok bemenni?
  • Jissi
    #105
    Amíg nem kaptad meg a kulcsos küldetést, addig zárva van. Ha már megkaptad (gondolom igen), akkor az ajtó elé állva A gombbal nyithatod.
  • Pityesz
    #106
    Sziasztok!
    Légyszives segítsetek!
    Mit kell a hajókikötőben csinálni!
    Nem birok bejutni sehova!
    Előre is köszi!
  • carterx
    #107
    köszi,majd ma megpróbálom,eddig nem volt hozzá idegzetem.

    üdv
  • Jissi
    #108
    A hajókikötőbe addig nem kell menned, amig meg nem kapod a küldetést hozzá. Akkor majd először egy rádiót kell megtalálnod Grinders Lane-en, behívni rajta a hajót a kikötőbe és utána Pier47-en felmászni a hajóra kinyírni a kapitányt.
  • Pityesz
    #109
    Köszi szépen!
  • Pityesz
    #110
    Sziasztok,
    aki elakadt a játékban annak nagy segítség lehet az alábbi oldal, itt az összes küldetés megtalálható kis videók formájában!
    http://www.nextgenwalkthroughs.com/systems/xbox360/the_darkness/index.php
  • morgomedve
    #111
    Nagy Vagy!!
    Köszi, így már menni fog
  • Ewergo
    #112
    A srác billegérrel nyomja!
    Amugy semmi gond csak észrevettem. :)
  • Ewergo
    #113
    Darkness zenéi.
    (saját ripp)
  • veterán
    #114
    Sziasztok figyeljetek.Elakadtam ott ahol az első világháború poklában a gonosz énemet kellene kinyírnom lécci írjátok le hogyan kell mert nekem nagyon nem megy köszi.
  • Jissi
    #115
    Kapcsold be a gépeket oldalt és csak menj közelebb a gonosz énedhez. A lényeket lelőheted, de saját magadat ne bántsd.
  • veterán
    #116
    köszi szépen.Mert én mindig lőttem és bevillant mindig a Jenny képe és a darklingok mindig kinyírtak
  • bbuffy
    #117
    HI!
    a háztetőn a helikoptert(miután végigkergettem a manust a házon)mivel szedem le?csáppal?mert vhogy nem akarja semmivel se...
  • FRe4k
    #118
    Nem is tudod leszedni azt a helikoptert, le kell ugranod a tetőről!
  • bbuffy
    #119
    thx:)
  • Raptor 2
    #120
    MOst írom ISO-ba a játékot, és emgnézem magyarítható e... ha valakit érdekel, akkor nekiállunk fordítani....