15
Videófeltöltés galériába!
  • passatgt
    #15
    ésez atopik miért megymég?
  • mohus
    #14
    kérem kapcsolják ki:)
  • Szabi1991
    #13
    biztos csak alreg :)
  • passatgt
    #12
    Utolsó üzenet időpontja: 2007. 03. 10. 13:24
    Utolsó látogatás időpontja: 2007. 03. 10. 13:29

    Ilyen a rendszeres topikolvasó, vegyetek róla példát
  • Boconadi
    #11
    először én is azt hittem hogy vmi értelmes topik.
  • Drephis
    #10
    menj a galériába és ott alt+f4 és oda töltsd a vidiket
  • passatgt
    #9
    pontosan.Kifelejtetted hogy nemnagyon lenne elég a 100mbit-es sávszél
  • Shadow_THH
    #8
    #3

    ja igen nem árt hozzá egy saját linux szerver amire feltelepitetted a konvertereket amiket megvettél és igy tudsz flv-be konvertálni

    aztán ha készen van akkor szépen csinálsz egy nagyon egyszerü összetett gráfrendszert hogy a keresési algoritmusoknál hogyan viszonyulnak egymáshoz a hasonló feltöltött fileok amiket a végén látsz a youtube videóknak, meg a hasonló találatoknál, és ezeket szépen lechacheled hogy ne terhelje szarrá a szerbvert, aztán az egészet eltárolod mySQL táblákba amikből jó ha megin párat lechachelsz, és akkor már meg is vagy mehet fel a több terrabyte kapacitásu saját szerveredre a video file az internetről.

    de biztos van rá ilyen pár soros tutorial hogy megcsinálod és akkor miliomos leszel
  • kas123
    #7
    Ezekre csak feltölteni tucc. Nem ír olyat, hogy hogyan kell ilyen oldalt csinálni...
  • akyyy
    #6
    én úgy tudom, hogy ehez szerver kell, ami átkonvertálja a videókat megfelelőbe, amit elhelyez az oldalon.

    vagy egy szimpla feltöltő oldalt csinálsz, videó formátumuakkal, de azokat csak letölteni lehet, nem lejátszani.

    itt van ez atopik, pont egy hasonlót tervezek én is, csak nem videókkal, hanem szimtpa fájl és képfeltöltő oldalt, ami feltöltéskor kiirja különböző linkelési urleket:)
  • whiskeyman
    #5
    nem lenne hátrány
  • akyyy
    #4
    Azt hittem St nyitotta, hogy tervezi a videófeltöltést galériába, és valami kóddal beszúrható lenne hozzászólásként:(
  • PJack
    #3
    youtube
    videa
    videogizmo

    ennek azért mégis felesleges volt topikot nyitni, nem gondolod? (T_T)
  • FLeK0
    #2
    www.youtube.com
  • Nufy
    #1
    Sziasztok!

    A következőre lennék kíváncsi, remélem tudtok nekem segíteni. Szeretnék egy olyan WEB-lapot csinálni, ahova vidókat lehet majd feltőlteni, és azt nem tudom, hogy ezt hogyan lehet megvalósítani. Ha tudnátok nekem segíteni, vagy olyan oldalt mutatni, ahonnan ilyen sablonokat le lehet szedni, akkor kérlek jelezzétek. Előre is köszi.

    Üdv.: Nufy