55
Gyerekkorunk kedvencei visszatérnek a filmvászonra!
  • tengeralattjaro
    #15
    A legújabb trailer, tegnapi a kicsike.
    http://film-addikt.freeblog.hu/archives/2009/05/01/GIJoe_-_Rise_of_Cobra/
  • bcrics
    #14
    ez vmi iszinyat brutál:D
  • Prince23
    #13
    Trailer
  • praedarmon
    #12
    Sziasztok! elfekvő figurákat, járműveket keresek! ha van otthon még ilyen kérlek irj a köv cimre: [email protected]! Köszönettel: A. Peti
  • LasDen #11
    Az IESB.net információi szerint úgy tűnik megtalálták az élőszereplős G.I. Joe film rendezőjét.

    Stephen Sommers neve sokaknak lehet ismerős, hisz neki köszönhetjük a Múmia filmeket, valamint a Van Helsing mozit is. Ha hihetünk a forrásnak, akkor a Paramount ezt a rendezőt szerződtette a Transformers sikere miatt berendelt G.I. Joe mozifilm dirigálására.
  • Shiwo
    #10
    apropó... valakinek nincs meg a 2. season zenéje mp3-ban ?
    ez, csak esetleg jobb minőségben...
  • kék
    #9
    Ezzel én is így voltam. Ha belegondolok mennyi zsét elköltöttem figurákra és járművekre...
    :-)
  • Police88
    #8
    húú ovis koromban nagy rajongója voltam a rajzfilmnek :D
  • lang14
    #7
    imádtam
    volt is olyan katonám ami benne volt a rajzfilmben és akkor tök büszke voltam magamra
  • JonDavis
    #6
    Én is imádtam:D
    De azért remélem nem ilyen Street Fighter szinvonalú filmet fognak készíteni belőle.
    Habár, a Transformers producere és Mark Walberg neve garancia egy szinvonalas történetre.
    Várom izgatottam:)
  • LasDen #5
    ki nem imádta??
    jó vót és kész :D
  • Rage47
    #4
    én is imádtam^^
  • Pheaper
    #3
    anno imádtam :P
  • viizo
    #2
    kíváncsian várom, mi fog kisülni belőle, mert imádtam a rajzfilm-sorozatot.
    ellentétben az egész estés, mozikban játszott rajzfilmmel, aminek a dvd-je bár itt hever eredetiben a polcomon, de hihetetlen csalódás volt nekem.
  • Darkoo
    #1
    Már évek óta lebeg a levegőben, hogy a hamarosan bemutatásra kerülő Transformers mozifilm producere Lorenzo di Bonaventura filmet akar készíteni a nyolcvanas években fénykorát élő játékból, a G.I. Joe-ból. A korábbi kósza híresztelésekkel ellentétben végre most végre valamivel konkrétabb információk kerültek nyilvánosságra: Bonaventura Mark Wahlberg személyében megtalálta az egyik főszereplőt. A tégláért Oscar-díjra jelölt exrapper a neves producer elképzelései szerint a jók különítményének vezetőjét, Conrad "Duke" Hausert alakítaná. A különleges osztag kalandjait bemutató alkotás egészen a gyökerekig fog visszanyúlni, mely során megtudhatjuk, hogyan is jött létre a világ egyik leggonoszabb terrorszervezete, a COBRA. A pletykák szerint két gonosz terrorista, Destro és Stormshadow karaktere már biztosan feltűnik majd a mozifilmben.

    A Hasbro által kitalált G.I. Joe 1964-ben kezdte meg évtizedeken át tartó harcát a rossz ellen, majd néhány évtized múlva már képregény, folytatásos TV-sorozat, valamint egy egészestés rajzfilm formájában örvendeztette meg a kommandós játékokért bolondulókat.

    forrás:mozinet.hu