19
Problémák
  • KaiotEch
    #19
    Ez nálam be is van írva mégis kidobál...
  • helliSh
    #18
    Simán lehet. Ráadásul x64 es Windows alatt. Simán csak be kell illeszteni azt a +1 sort a host ba és nem fog kivagdosni.

    216.107.250.194 nprotect.lineage2.com
  • exoterm
    #17
    ez engem is érdekelne
  • KaiotEch
    #16
    Sikerült már vkinek Win7 alatt Lineage II-vel játszani? Engem állandóan kidob GameGuard hibával... hiába állítom át kompatibilitást XP SP3-ra.

    Köszi!
  • kulagep96
    #15
    na lécci noon szeretnék hackelni:D
  • ColdFire
    #14
    ne csalj, kisgeca.
  • kulagep96
    #13
    halitok lécci mondjátok meg hogyan lehet kiiktatni a gameguardot!!!
  • Easy Rider
    #12
    nemtudom hogy aktuális-e még, de cabal online alatt is ez fut, engem soha nem engedett beloggolni, aztán utána olvastam, és nem nagyon szereti az outpostot, a lényeg, h av & firewall progikat csak azokat szereti, amelyik nem nyúlkál bele, mert különben hacknek fogja fel, és nem enged be, so nekem zone alarm-mal együtt hajlandó futni, vagy egy alternatív megoldás, hogy másik felhasználói fiókon játszassz az adott játékkal...
  • NEOreg3
    #11
    tesómat többször vágta már ki kékhalálla Silkroad Online-ozás közben

    winreinstall megoldotta a problémát

    de nem mindig D:
  • ColdFire
    #10
    jó lenne ha linkelnél egyet, csak azért h el tudjam inditani a gg-s játékaim :(
  • Doomista
    #9
    game guard,pl sko-n is van...de simán kijáchato,lásd a googlet..csomo hack,cheat megy még mostis sko-n...ennyit erröl a programol...
  • istenostora03
    #8
    Király!L2-be is van GameGuard.Akkor nekem is kell félni hogy hazavágja az egész cuccost.xD
  • ColdFire
    #7
    kékhalál is volt egyszer :\
  • Frosty01
    #6
    hallod, GG nagy lóf*sz, utoljára akkor baxta fel az agyam amikor a Muonline nevezetü szar játékkal próbáltam játszani, és kékhalált kaptam minden inditásnál... én se tudtam mi a baja, és azóta se javult meg :/
  • ColdFire
    #5
    sajnos nincsenek, a játék mappájában hoz létre egy mappán, szoval két külön mappában van a 2 játék gameguildja, de mind2nél ugyanaz a problem :\
  • Beast Machine
    #4
    próbáltad reinstallálni a progit? vannak erre a programra alternatívák, vagy frisebb verziók? mert én még nem is hallottam soha erről a cuccról...
  • ColdFire
    #3
    tudtam h lesznek lamak is, te vagy az első, szép volt -.-
  • Frosty01
    #2
    format c:\
  • ColdFire
    #1
    üdv!
    lenne egy problémám a gameguardal. (egy védelmi program online játékokra, a cheatet, hacket szűri, pl ran onlineba, soldier forntba)

    Amikor indul a játék, és bejön a gameguard toltoképe, egy pár mp után levág mindenről a program, ami a játék mellett fut. (msn, firefox, soldier forntnál még a explorer.exe-t is hazavágta)

    van erre vmi megoldás? :(
    pls help