11
Hangok letiltása programonként
  • csgery
    #11
    Nos, műxik?:D
  • 505thZajcev[PT]
    #10
    Nah ez lehet jo lesz, koszonom szepen!
  • csgery
    #9
    öö, lehet ez csak az internet exlporernél műxik, de nézd meg: >start>vezérlőpult>internetbeállítások>speciális> (itt a görgővel lemész a multimédiáig), majd ott lesz, h hangok lejátszása a webhelyeken, meg animációk lejátszása a webhelyeken, és ezek ki vannak pipálva. pipa ki, majd alkalmaz :) nekem mozilllába se megy a hang, mióta kipipáltam.
  • 505thZajcev[PT]
    #8
    Mind2 pluginem fennvan, de nem ved minden zene ellen. En vmi kulonallo progira gondoltam, ami nem bongeszon belul van, hanem vmi tuzfalhoz hasonlo progi.
  • Calver
    #7
    amugy használjd Adblock Plus plugin, az alapból a reklámokat öli le
  • Calver
    #6
    "* This extensions **doesn't** block the music/movie/ads within a Flash file."
    nem lennék benne biztos sajnos...
  • csgery
    #5
    Elég kínos lehet...
  • Alexease
    #4
    IE - Options - Advanced - Play sounds in webpages.
  • Rage47
    #3
    yeah, ezt én is felteszem^^
  • Borg
    #2
    Elvileg ez a plugin kell neked firefoxba.
  • 505thZajcev[PT]
    #1
    Sziasztok
    Tud vki olyan programrol, amivel lehetseges futo programok alapjan hozzaferest adni es letiltani a hangkartyahoz? Marhara jo lenne egy ilyen progi, mert neha az idegbaj kerulget, hogy okosan zenet hallgatok, de egy site-n pl vmelyik reklam elkezd zenelni, es nyitva van 50 tab firefoxban, es fingom sincs neha melyik kezdte el a zenelest. Ugyanez van nehany proginal is, ami ugy gondolja, hogy o most eppen szintetizator zenet kezd el jatszani.
    Minden otletet, segitseget szivesen varok. Thx