34
Marvell Yukon
  • tuce
    #34
    Érdekldnék hogy ilyen alaplapom van és már 2 ram párral próbálkoztam 1066-os ramok és mindig csak 800 mgh-et ír ki hogy lehet ezt állítani illetve hol lehet az fsb/cpu rációt állítani.
    Köszönöm válaszotokat,ha tudnátok képpel is ilusztrálhatnátok vagy msn-en segíthetnétek köszönöm.
  • Flamer
    #33
    #23, #24: de ostobák vatytok :CCcc
    má nem azé de nem hallottatok még a kessről (cache). akkor nézzük:
    a cache szó "gyorsító memóriát" yelent. a böngészők általába 50 megát meg ijesmiket szánnak erre alapbeállításként, ezáltal az uoljára használt oldalakat lementi a sajátgépre, és onnét tölti vissza ha újra azt akarod megjeleníteni.
    nos.. mivle lekérdeztétek egyszer asebességet, majd mégeccer rányomtatok az oldalra, így a kessből töltöte visza az oldalt, bazi nagy sebességgel. ezé adott hatalams számot..
    DE.. ha ctrl +F5 -tel frissítítek az oldalt (kess figyelmenkivül hagyása), akkor nem a kessből tölti vissza, hanem újra lekéri az oldalt..

    és sírok, hogy vannak még ijen emberek akik ezt sem tudják :VCCC
    és akko' sírnak mer driver kell meg ijenek.. közbe.. ah.
    [kuzzsol inkápp]
  • geri777
    #32
    hát a másik gépen is uygan az a winxp van most meg vistán is kiprobáltam uygan az a helyzet
  • ibrik
    #31
    Az én Gigabyte alaplapomon is Marvel Yukon van, semmi gond nincs a hozzá adott telepítő CD-n lévő driverrel.
    Szerintem a lassulás inkább a winxp-dnek "köszönhető". Próbálj meg érdeklődni a winxp topikokban is.
  • geri777
    #30
    ahha a szoftverét msn nen átküldenéd?
  • Dodo55
    #29
    Nekem is Marvell integrált hálókártyám van, egy 1Gigabites, azt használom, semmi gond nincs vele.
  • autoszimulator
    #28
    Sztem szerezzél ideiglenesen egy uj hálókártyát.. Ami nem integrált.. Mondjuk azt nemtudom hogy valamiféle korlátozás lehet-e az alaplapi hálókártyákon, sztem nem..
  • geri777
    #27
    ahha akkor mit csináljak dobjam ki a gépet ?
  • autoszimulator
    #26
    Hát nekem más tippem nincs, kifogytam...
  • geri777
    #25
    kár tök yo lenne ha menne :D
  • mila69en
    #24
    ez hibás nekem is mindíg ilyen adatokat ad ki:DD második mérésre
  • geri777
    #23
    Wow ez igaz? vagy valmi bug ? Ha igaz akkor kihuzom a netkábelt :D


  • geri777
    #22
    :D akkor valinek tipjje aki tudja segiteni a megoldásba az vegyen fell msn re : [email protected]
  • mila69en
    #21
    tényleg:DDD azt nem is néztem
  • geri777
    #20
    nem t online a másod teszten ott van ISP : hungarian telecom matav vagyis T-online :D
  • mila69en
    #19
    öö inviteles vagy?
  • geri777
    #18
    nem mert ha simán átt dugom a másikba akkor jo a net beálitás nélkül is
  • geri777
    #17
    ez egy másik
  • autoszimulator
    #16
    és BIZTOS hogy a másik gép nem foglalja le a sávszélt? Vagy router van, és annak segitségébel nincs megfelezve a két gép között a sávszél?? Mert ez kb a felének tünik pont!
  • geri777
    #15
    ez egy másik
  • geri777
    #14
  • geri777
    #13


  • geri777
    #12
    VAN RÁKÖTVE MÁSIK GÉP DE azon uygan ojan gyors
  • mila69en
    #11
    cfos nélkül is lassu? az bekavrhat rendesen, egy idő után nekem is lassú tőle a netem hameg kikapcsolom a forgalom alakítást akkor megint gyors gondolom a cfos belövi magának az arányokat egy idő után hogy fel is meg le is menjen arányosan... vagy mi:DDD
  • autoszimulator
    #10
    több gép nincs rákötve, vagy nincs vmi más géped, laptop, fater gépe, régi gép, amivel probálhatod? Mer ha azokon is lassú, akkor netpara, ha nem akkor én feladtam :DD
  • geri777
    #9
    Oké akkor asus 3200 aszem .D

    ha leszedem akkor is lasssu _D
  • autoszimulator
    #8
    elsőként CFOS-t zuzzad kifele, mer az bekeverhet, ha esetleg ezt azt beállítva felejtettél rajt!

    Alaplap pedig nem lehet az Intel celeron 3200, mert az egy processzor :D
  • geri777
    #7
    hát nekem már nagyon kéne valmi megoldás mert a t1 netem 10 -20 all tölt ami kevés elégé
  • Shadow_THH
    #6
    mi?
  • geri777
    #5
    hát az alap lap az egy egy Intel celeron 3200 és a c-foss speed szerint nem hasznája semmi
  • autoszimulator
    #4
  • Shadow_THH
    #3
    nekem automatikusan felismerte a windows és az jó volt

    töröld le a drivert és engedd hogy felrakjon neked egyet
  • autoszimulator
    #2
    Gondolom az alaplaphoz kapott CD-ről telepítetted a hálókártyát, milyen alalapod van? Mellesleg nem hinném, hogy emiatt lenne lassú a neted.. Más nem használja, esetleg nem korlátozták, vagy nincs gond a szolgáltatónál? Ha már egyszer felcsatlakozik a netre, akkor a driver elvileg rendben van. Más probléma az oprendszerben, programokban keresendő, vagy a szolgáltatónál.
  • geri777
    #1
    Sziasztok vettem egy uj gépet és lassu nagyon a netem a régi gépemen jobban ment fen van a mostani drivere de sztem rosszat adtak hozzá valki patchet vagy valmit tudnátok ajálani ?