26
  • Karabiner
    #26
    !!!ALARM!!!

    Örömmel értesítem a Kapitányokat hogy a nagy múltú Silent Hunter Hungarian Fan Club weboldala ismét megnyílik, immáron teljesen új köntösben.
    Újra lesz teljes értékű fórum.
    Üzenőfal, letöltések, FAQ, cikkek, régiek és újak, (Pl. kovajani teljes SH5 kampány cikksorozata).

    Silent Hunter Hungarian Fan Club

    Mindenkit szeretettel várunk a fedélzetre!
  • mstummer
    #25
    "A Wolves of the Pacific-ben immáron a legénységet is díjazhatjuk majd..."

    Már elnézést, de tudtommal a 3. részben is jutalmazhattuk a legénységet.
  • Thomson16
    #24
    Megtudja nekem mondani valaki a Silent Hunter 4 gépigényét?
  • Balu0
    #23
    Hihetetlen ez az SG fórum.. akárhová megyek mindenhol akad egy kötekedő.. Falcon fórum, SupCom fórum, most meg itt is... lehet én szeretem a "rossz" játékokat, de eddig mindíg jött valaki aki ki akart oktatni hogy "Ez" szar.
    Falcon helyett LockOn, SupCom helyett Starcraft, most meg még SH4-ezni se hagytok ??? Rögtön megyek is STALKER-ezni :D :D :D :D
  • lee56
    #22
    Ez pont olyan mintha focimeccsre menne, biztos nem érdekelné a foci :))
  • Radnix
    #21
    Ja még csak annyit fűznék ide a dolgokhoz, hogy ne hülyegyerekezzetek le, mert nem esik jól. Én sem hülyéztem le senkit. Köszönöm!
  • Radnix
    #20
    Na mára kiélveszkedtem magamat. Amúgy tényleg nem lehet rossz játék csak egyszerűen még nem próbáltam ilyen típúsú játékot. u.i.:vehettek emberszámba attól még hogy héha kibújik belőlem a tízéves :) elnézést mindenkitől, legközelebb akkor írok majd egy játékról véleményt ha kipróbáltam.
  • wednes
    #19
    Szerintem ne is vegyétek figyelembe amit Radnix ide írkál. Hiszen csak kötekszik, egyszerűen erre élvez:

    "még oltogassatok plz olyan jó látni amikor izmoztok :D:D komolyan mondom az sg-n fórumozni jobb mint egy FPS hehehehehehe"

    Nem a játékkal van neki baja, szerintem azt se tudja mi ez. Szólhatna a cikk a levél tetvekről is, akkor abba kötne bele várva a reakciókat.
    Iyenkor az ember inkább gondolkozzon el és mondja nyugodtan magába: "De jó, hogy én nem születtem degeneráltnak!" :)
  • gyuri12
    #18
    én ki olvastam egy tengeralattjárókról szóló könyvet,és utána egy torpedó egy hajó taktikát alkalmazva,szétlőttem egy konvojt:) egyedül... én fiatal vagyok,de azért szeretem ezt a gémet,és sztem tudok is vele játszani...egy dolog nem sikerült,légvédelmi áűgyúval hajót szétlőni:)
  • Molnibalage
    #17
    A mai fiatalok elég tehetségtelenek a szimulátorok terén, mivel ahhoz, hogy tudj "játszani" valük a VALÓDI haditechnikát és harceljárásokat is ismerni kell.
  • Indigo
    #16
    Ki akar itt téged oltogatni? Le vagy te itt szarva, hülyegyerek...
  • gyuri12
    #15
    direkt írtam a neved kisbetűvel...mindenkinek(majdnem) így írom...
  • Radnix
    #14
    Amúgy honnan veszitek, hogy én eszetlenül FPS-eket tolok amikor csak van egy kis szabadidőm? aki nem szereti az ilyen szimulátorgémeket az csak f@x fps kocka lehet? (amúgy néha játszom csét) de emellett stratégia,rpg inkább. még oltogassatok plz olyan jó látni amikor izmoztok :D:D komolyan mondom az sg-n fórumozni jobb mint egy FPS hehehehehehe
  • Radnix
    #13
    Látom Gyurika téged sem tanított meg a tanárnéni arra hogy a személyneveket nagybetűvel írd.Kötözködhetsz persze, hogy a hogy elé soha nem teszek vesszőt meg ilyesmi de azért ez mégsem akkora baj, csak gondolom meg kell adni a másiknak a tiszteletet hogy nagy betűvel írod a személyneveket. Ne vedd sértésnek, csak azért mondtam mert lehet hogy másokat is zavar:)
  • Radnix
    #12
    Vicces volt hogy elkezdted mondani azt a seglyukas oltást aztán nem emlékeztél a végére :D Ja amúgy meg én is utálom ezt a nevet hogy Balika :) egyébként örüljetek hogy jól lehordtam a játékot! lesz nektek kit oltani! ITT VAGYOK XD
    ilyenkor még azok az emberek akik hasonló véleményen vannak azok is elkezdenek mást mondani mert nekem nem jönnek be az ilyesmi játékok és ti imádtok kötözködni. ÉN IS! :)
  • Sanyix
    #11
    Sztem inkább az agyatlan fps-ek unalmasak, ugyanis mindíg ugyanaz történik :\ ennyi...
  • 1488
    #10
    mi a gépigénye? milyen védelem van rajta? ha starforce akkor beszptam
  • M0RN1NGST4R
    #9
    és senki nem kiváncsi a másikéra...
  • Atomy
    #8
    A Silent Hunter 3 egyik nagy kedvencem volt, a becserkészés, várakozás, hallgatózás, lopakodás nagyon is izgalmas, ha valaki ezt nem érti az sajnálatos.
    Sok újdonságot sajnos nem látok:
    Some of the biggest additions are as follows:

    * An all-new campaign consisting of the U.S. submarine war against Imperial Japan – comprising U.S. submarines, British and Japanese ships
    * New game mode in Multiplayer – Adversarial mode
    * Redesigned crew management with RPG-like evolution of the crewmembers
    * New interface
    * Improved animation system
    * Replay system
    * Special objectives for dynamic campaigns

    Ebből nekem csak a csendes óceáni hadszintér érdekes, ami édeskevés talán még a letöltéshez is :(
  • gyuri12
    #7
    hejj de rosszat írtál most árpádka!attól hogy te ahoz vagy szokva,hogy a géppityuval mész és lősz,attól ez még nem unalmas játék! csak annyi a különbség,hogy ebben be kell cserkészni az ellent! balika... ezt a hülye nevet:)
  • xj700t
    #6
    A vélemény olyan mint az ember segge lyuka.. mindenkinek van egy!
  • wednes
    #5
    Feltételezem ezt csak kötekedésből írtad.
  • mgenya911
    #4
    sztem naon szép a víz, unalmas esti órákban kellemes lehet :) egy ijen játék nem lehet tul izgalmas mivel a valóságot szimulálja !
  • Indigo
    #3
    Nem unalmasak, legfeljebb neked nem jönnek be...
  • Radnix
    #2
    legunalmasabb egybe és a csta=csata
  • Radnix
    #1
    "Az Ubisoft alkalmazásában lévő ROMÁN fejlesztőcsapat"
    Nyomós ok, hogy ki se próbáljam! nem, semmi bajom velük :)
    Amúgy a világ leg unalmasabb játékai ezek a tengeri légi csta szimulátorok.
    A grafika az meg ratyi. Hiába jöttök majd a játékélménnyel az is biztos rossz lesz(ami unalmas az csak rossz lehet)