55
  • gabber_saviola
    #15
    fika nem kell, az van elég az sg.hu-n :(
  • JancsiPapa
    #14
    na nem szóltam.
  • JancsiPapa
    #13
    Hertha, de ne zavarjon...ha ennyire szeretnéd a csapatot, a nevét le tudnád írni helyesen...
  • jbal
    #12
    Dick van Burikkal.
  • Kaplan
    #11
    Igen, ő az, egyetemben még egy játékossal, utánanézek pontosan kivel.
  • banok
    #10
    Király isten volt Berlinben főleg a 99'-2000-es szezonban - Bundesliga 3. hely -> BL indulás -> Milan verés. -> 2. köbe jutás stb.

    Asszem most talán Dárdai a rangidős a jelenlegi csapatban (mármint a Herthában töltött évek tekintetében.)
  • ForzaInter
    #9
    Ideje volt a Herthának topikot nyitniBannert rakd ki király lett!
  • Kaplan
    #8
    Ahogy látom itthon nem igazán elterjedt csapat, na sebaj, idővel meglátjátok miről is van itt szó :)
  • passatgt
    #7
    kedvenc német csapatom:)
  • jbal
    #6
    német csapat,Dárdai Pali
  • Kaplan
    #5
    Igen, véletlen kimaradt :S Majd szólok, hátha át tudják írni.
  • Kaplan
    #4
    Persze, hogy ott van, és általában kezdőként kap helyet :) 8-as számmal játszik, a Bayern ellen is kezdő volt, de a vége felé lecserélték.
  • Muki100
    #3
    hertHa
  • kas123
    #2
    Dárdai még ottvan a csapatban?
  • Kaplan
    #1
    Őszíntén szólva a hétvége folyamán lettem szerelmes ebbe a csapatba, és mindjárt gondoltam, hogy innentől több figyelmet fogok szentelni rájuk! Ezért nyitottam ezt a topikot nekik, mert megérdemlik, hogy kicsin hazánkban is az apró szurkolótábora összegyűljön.

    Elsősorban csináltam a topikban egy bannert (Várom a visszajelzéseket)



    Másodsorban, amiért nem igazán tudtam még lefordítani a külföldi nyelveken íródott tájékoztatókak, ezért belinkelek egy-két fontos és érdemleges oldalt.

    Hertha BSC Offical Site
    Hertha Inside
    Hertha BSC Fan
    Hertha BSC Wikipedia