5
  • Theodora
    #5
    Szerintem a szólásszabadság kultúr körön belül értelmezhető.
    Menj ki egy arab országba és mond azt "Allah nem is létezett!".
    Valószínüleg ezek után még éltél 1 másodpercet.
    Ugyanígy EU-ban a zsidóholokausztot sem lehet tagadni.
    De ez nagyon más téma!

    Egyébként meg a demokrácia hosszú távon nem működő államforma. Ugyanis idővel egyre nő azon tömegek mértéke akik már csak "brahiból" is ellentmondanak az aktuális irányításnak, másik nagy rész pedig igyekszik kivonni magát alóla.
  • Gauge
    #4
    A titkosszolgálatoknál és államigazgatási szervezeteknél újraéledt a kommunista reflex: "mindenki ellenünk, mindenki bűnős". Már a jelenlegi hírközlési törvény is alkotmánysértő, adattárolás 2004 óta zajlik, de semmit sem csináltak vele. Valószínűleg ez a törvény is át fog menni a törvényhozáson és büszkén ünneplik majd a magukat a kialakuló diktatúra megalkotói. Ha mindenkit állandó jelleggel megfigyelnek, hogyan lehet ellenpolitizálni, hogy lehet véleményt nyílvánítani anélkül, hogy az ember ne rettegjen azért, hogy egy-egy kijelentését/irományát majd felhasználják ellene. Szép 1984, isten hozott!

    RENDSZERVÁLTÁST! ...mert diktatúra van kialakulóban (USA, EU... ezek ma már nem szabad országok...). Hogyan is nevezzük azt, ha valaki 5 börtönt kap azért , mert tagadja/megkérdőjelzi a zsidóholokausztot (mert hát más holokausztok is történtek, amikről nem nagyon beszélnek...)? Hát nem a véleménynyilvánítás szabadságának...


    The matrix has you. A NAGY TESTVÉR FIGYEL TÉGED!
  • Theodora
    #3
    Az "ÖN" biztonsága érdekében mindent megteszünk.
    Eltároljuk, hogy ÖN mikor, hol és kivel mit csinált!
  • GulaSoft
    #2
    Már megint kinek van benne könyékig a keze a vajaspixisben? Ehhez baromi sok harware és baromi nagy adatbáziskezelő rendszerek szükségesek.
  • PoisonBorz #1
    Soha nem említik, kik azok az idióták, akik eleve megfogalmaznak egy ilyen törvényt (és hogy mennyi közpénzt zsebelnek be ezért)