80
CopyCon & Flegmadogs
  • Brolly28
    #1
    Magyar együttes!
    regit nyomatnak szerintem jók
    A Flegmadogs CopyCon-ból,Lizárd-ból,TOM-ből áll
    CopyConnak van sóló albuma
  • Brolly28
    #2
    ő lenne CopyCon
  • PJack
    #3
    egy számukat hallottam eddig, az jó:D
    de a többit nem ismerem...
  • Police88
    #4
    CopyCon SzolnokCity xD annyira xar h már jó
  • Palinko
    #5
    Szolnok város gandsza sztár :)
    magyon király számjaik vannak igaz csak 2 cdt hallottam... kéne még torrent rá :D bulikon mindég behozunk valamit a jó öreg conraggazinról. nagyon állat +FAV
  • LeePí17
    #6
    Flegmadogs Rulez!
    én is csak 1 számot hallottam tőlük..de mai napig playlistben van :)
    + CopyCon 1 szám a a windóz a szar :) azt meg format előtt kell benyomnom :)
  • baca01
    #7
    nagyon gagyi...voltam koncerten de borzalom volt...
    aki igényes reggae-t akar az halgasson, bobot, gentleman-t ne ilyen hülyét aki azt se tudja hol van jamaica meg mi a reggae élet értelme csak összevissza hadovál...
  • Palinko
    #8
    ja igazad van, de ez inkább olyan magyarosított raggae. meg szövegileg tetszik, olyan számjaik vannak amit nem lehet megunni. meg sokkal pörgősebb számjaik vannak mint bob nak és ez néha kell.
  • Drephis
    #9
    copycon: soha, windozjó meg mona lisa az qrva jó :D
  • YMan
    #10
    hehe :) a windows a szar c. zenéjük a csengőhangom volt egy motorola mpx200-as telón amin winCe oprendszer futott :)))
  • Palinko
    #11
    és hallottad már a paraday-t? na az is angyot szól? meg azt a hangszórósat? (nincs meg a címe)
  • Vaxi
    #12
    szolnok fos hely...
    amúgy a rapet nem szeretem, de copy jól tolja, a rendszergazda száma az beüt :D
  • CattiBrie
    #13
    há nem tom, nekem a copy con -ról a DOS parancs jutott az eszembe
  • Csesza
    #14
    akkor te eddig nem sok mindent láttál és nem tudsz róla semmit, ha ez a véleményed

    vszeg sokkal több mindent tud ezekről a dolgokről mint talán akárki ebben az orszában...
  • Lacee
    #15
    kellemes zenét tol copycon, tavaly VOLTon a soundsystem is bejött. mona lisa és szolnok city jóak :)
    na persze nem kell véresen komolyan venni, szerintem ő sem azért csinálja , ellentétben az ilyen műgangsta arcokkal (mittomén ki van most, Dopeman és tsai)
  • Csesza
    #16
    istenkirály koncert volt a múltkori amit levágtak szexárdon
  • Csesza
    #17
    jah, hát nem egészen az a stílus mint dopemanék :)

    ő is csak hobbiból csinálja, és komolyan nem is adja ki a lemezeit
  • Csesza
    #18
    jah hát

    1.Klikk
    2.Dynasztija
    3.CopyCon
    4.Flegmadogs
  • Csesza
    #19
    http://www.copycon.atw.hu/
  • ColdFire
    #20
    Copy régen jó, now nemjó :(
    ajánlom figyelmetekbe, régi szám, de most ált ezt hallgatom
  • Brolly28
    #21
    na hi
    nem leszek 1 pár napig
    aki szereti CopyCon az hallgassa aki nem az meg halgasson szar tekno genyát vagy amit akar...
    addig is:A zene ereje

    Bye all majd lesz banner is 1×...
  • NeverwinterKING
    #22
    én csak most találtam meg.de iszonyatosan tatszik.
    soha,ragga ragga ragga, szolnok city nagyon jó számok
  • NeverwinterKING
    #23
    ööö nemtom ki van fenn myvipen de Copy fenn van.már egy csomó rajongók felvette.
  • totl
    #24
    Jó én is szeretem copyt de a zene amit tol az nem reggae a reggae az teljesen más zeneileg is. Ez olyan reggae dancehall és hip-hop keveréke. De attól még én is nagyon szeretem. JAh ezt csak azért írtam h mindenki tisztában legyen a dolgokkal és ne hívjuk copyt a magyar reggae istennek...
  • Csesza
    #25
    Copy-nek vannak reggae számai is, de a számai nagy része az ragga
  • totl
    #26
    +hip-hop
  • Csesza
    #27
    + hip-hop :D

    a hip-hop-ba sok minden tartozik
  • zdlr
    #28
    nem lehet, hogy te nem láttál még sokmindent?

    amúgy sziasztok!
  • Csesza
    #29
    nem, nemlehet
  • zdlr
    #30
    pedig úgy néz ki... ;)
  • Csesza
    #31
    akkor meg is lehet magyarázni, hogy ezt miből vetted le?
  • zdlr
    #32
    "...vszeg sokkal több mindent tud ezekről a dolgokről mint talán akárki ebben az orszában..."

    ez a kijelentés elég elhamarkodott és nem is fedi a valóságot.
    Copy jópofa zenét csinál, azaz szövegeket, de sokszor félreérthető módon használ olyan szavakat, mint pl. a babylon.. (ami azt mutatja, hogy nem tud sokmindent róla)
    Jó a hangja is a raggához, de mégis csinál elég gagyi verziókat.
    Ne érts félre semmi bajom Copyval, de szerintem te csak őt ismered, ezért isteníted ennyre. pedig szerencsére elég sokan űzik a szakmát (jobban) már itthon is.
    a reggae kifejezést pedig nem csak a roots reggaere használják, hanem gyűjtőfogalomként, amibe beletartozik minden (skatól, a hardcore dancehallig - jamaicai zenék), ergó Copy is reggae, amúgy meg dancehall.
  • Csesza
    #33
    áááá, én nem Istenítem, ezt nem kell félre érteni, csak megütötte a szememet az, hogy "nagyon gagyi...voltam koncerten de borzalom volt..."

    mert már egy ideje hallgatok Copy Con-t is de voltam már egy jópár koncertén, de a gagyi jelző egy csöppet sem íllet rá, sőt én még mai napig azt mondom, hogy az egyik legjobb koncertet ők csinálták nálunk pedig, azt mondhatom, hogy 2havonta nálunk voltak rap és reggae fellépők Gőz-től kezdve Deego-n át Copy Con-ig

    meg ez a gagyi jelző max. pont azokra a tényleg poén suffni számaira illik amik tényleg olyanok, de ezek mellett meg rendeteg kiváló szám van, mint pl. a Botrány, a RaggaRaggaRagga, Szolnok city stb...

    jah meg nemtudom, hogy mi problémád van a Babylon szóhasználattal, mert én ugytudom, hogy annó ott üldözték az ilyen embereket és ő csak ezt a számaiban leírja, hogy vesszen Babylon, nemtudom mi ebben a probléma...
  • zdlr
    #34
    pont ezaz, a babylon nem jó dolog, de régebben, pl a Tigrisben is vannak félreérthető szövegek, mintha babylonba vágynának... :S
    persze lehet tévedek, már egy éve sem Copyt, sem Tigrist nem hallgattam.
    ja, viszont Copy komolyan is ad ki lemezt.
  • Csesza
    #35
    Copy szövegei pont arról szólnak, hogy dögöljön Babylon és nem az, hogy oda vágyik :)

    jah, tudom van egy kiadója ill. nemtudom, hogy van e még

    helyesbíteném, a kiadó ad ki komolyan lemezt nem CopyCon, mert ahogy pár interjúból levettem, őt ez annyira nem érdekli :D
  • zdlr
    #36
    lehet, bevallom nem ismerem a szövegeit, csak valami miatt így rémlett.
    kb. csak a szolnok city-t, raggaragga..-t, meg a partybilincset, ezeket szeretem.
    de az tény, hogy a többiekhez képest elég gagyi, lehet az elsők között volt és lehet termékenyebb, mint más, de gyengébb is.
  • Csesza
    #37
    ez csak izlések és pofonok kérdése, én másképp vélekedem, term. vannak nála jobbak is, de sztem akkor az egyik legjobbak közé tartozik :)

    ragga műfajban viszont nemhiszem, hogy akárki is felveheti vele a versenyt, talán egyedűl Deego
  • zdlr
    #38
    vagy millichab, columbo...
  • Csesza
    #39
    bevallom millichab-ról mégcsak nem is hallottam
  • zdlr
    #40
    http://www.myspace.com/millichab
    a gal deh mi follow számot ajánlom.