15
A játékunk népszerűsítését szolgáló topik :)
  • Sitnyikk
    #15
    igen, valóban komolyan gondolom, és folyik is a fejlesztés, és örömmel látom, hogy akad azért itt egy-két normálisabb ember is :D reméltem kapunk majd valami jó ötletet, mert az nem elég, hogyha nekünk tetszk valami, emrt mi fogunk legkevesebbet játszani vele, de úgy látom erre itt az sg-n nem sok esély van :)
  • csgj
    #14
    elég legyen! nem hiszem, hogy tetszik Sitnyikknek az offolásotok... na jó, ez csak félig off... de mindannyian tudjuk, hogy ez a nyulazás csak rosszmájú poénkodás... Esetleg elképzelhető lehet, hogy a témaindító valóban komolyan gondolja a játékot (sztem igen), és sokat dolgozik rajta.
  • Match
    #13
    naná...gyalog galopp rulz :)

    Amúgy a nyúl félsiker...

    Mekkora jól mutatna már a sok dög nagy lépegető 15 gépágyúval tüzelő monstrumok között egy két nyuszi!
  • Calver
    #12
    akkor már minimum vérnyúl.
  • csgj
    #11
    kicsit klisés, de alapvetően jó a története... Hát biztos jobb, mint a mai, átlagos sci-fi gameké.... A címét pedig sajnos már használja egy játék kiegészítője :D "Disciples II - Dark Prophecy"
  • Sitnyikk
    #10
    most miért jó,hogy offoltok?:)
    mellesleg az a "teáskanna" az több mint 4 óra munka volt... látom ez is jó hely bármire is :D
  • Deajka
    #9
    Ahh, most látom teáskanna már lesz benne. A siker másik fele is adva van.

    (A kalleros játék tervező géniuszt nem ismered?)
  • Deajka
    #8
    Ja, szerintem is! A nyúl az már fél siker.
  • Rage47
    #7
    nekem nem tetszik a történet.
  • Match
    #6
    Szerintem legyen benne nyúl!
  • Sitnyikk
    #5
    Készül még csak a gém, hamarosan ingame képek! :) Különben nem reklám, hanem csak népszerűsítés :D Meg jelzés, hogy itt vunk mi is :) Na meg ötleteket is keresünk még..
  • Thanatos
    #4
    "A játékunk népszerűsítését szolgáló topik :)"

    magyarul reklám?
  • Ottto
    #3
    hm....érdekes. Honlap, demo, screen, valami?
  • Sitnyikk
    #2
    véleményeket, ötleket szívesen fogadok :)
  • Sitnyikk
    #1
    Nos, megnyitottam a topikot, és az egyetlen bemutatásra került kép a játékhoz pedig:
    A történet pedig:
    Elkezdtünk kidolgozni egy oldalnézetes lövöldözős játékot, de valahogy csak hirtelen fellángolás volt, így egy váratlan pillanatban eldöntöttük, hogy RTS legyen, de inkább MMORTS :) Mivel korábban volt egy alapötletem (még két éve), így a sztori az nem volt akadály, és Seeting űrhajós "világnézetére" is találtunk megoldást:
    Egy férfi 2040 körül világuralomra tör. Ekkor az emberek már ismerik az űrbéli lakható bolygókat. Ez a személy mindent meg akar szerezni magának, ám egy szerencsétlenül kilőtt "töltény" egy egész robbanássorozatot indít be, elpusztítva ezzel a férfit, és a fél Földet. Akik túlélik a katasztrófát, azok a Földünk azon területein települnek le, ahol még van lehetőség az életre. Ám bolygónk legjobb jósnői megjövendölték még 2010 körül a gonosz halála utáni visszatértét. 2100 körül mindez meg is történik, ugyanis külső segítséggel (világűrből érkező segítség) feléled hamvaiból a muksókánk, azonban alaktalan szörnyként él tovább, és ismét a világ irányítása és a bosszú a célja. Ez ellen (vagy mellett) próbálnak fellépni az emberek. Akik ellene vannak, az életükért küzdenek, akik vele harcolnak, azok pedig busás adományokat remélnek a Gonosztól, és vannak, akik az Ismeretlen Segítőt keresik. Persze ekkor már élnek emberek a Földön kívül is, és rengeteg hajó tart még a számtalan planéta valamelyikére...