732
A SZINKRONFIKÁKAT AZ ANGOL, HEROES TOPIKBA. IDE A MAGYAR VERZIÓ NÉZŐIT VÁRJUK.
  • akyyy
    #732
    Mai magyar premier: , Hősök: Újjászületés 1. évad
    legalább nem kellet évekig várni rá jeah!
  • akyyy
    #731
    PRO4: 11.26 Hősök: Újjászületés (Heroes Reborn) 1. évad
  • ToCsEk
    #730
    ohh akkor 5év mulva itt re ha lesz szinkron :D
  • stargatelost
    #729
    Ne ide írd, Itt a topikja, ide majd a gagyi szinkronosok jönnek
  • ToCsEk
    #728
    nah régi topic ide jöhet a heroes rebor nem?:D nem találtam hogy lenne e topicja jó lesz az itt

    nos kijött a dupla rész elég wtf volt :D homály az egész, mondjuk 4.évadot ha jól rémlik már nem is láttam :D meg talán azt is meg kellene nézni ami össze foglalja hogy mi történt heroes és heroes reborn között :D

    nah nézi egyáltalán még valaki?
  • akyyy
    #727
    Amikor a FOX bejelentette, rengeteg néző lepődött meg azzal, hogy Jack Bauer és a 24 visszatér a képernyőkre. Most az NBC húzott hasonlót, az országos csatorna bejelentette, hogy folytatást kap nagysikerű drámasorozata, a Hősök. Az új évad egy mini szezon lesz, 13 részes és Heroes: Reborn címre fog hallgatni. A premier 2015-ben lesz, és teljesen új szereplőkkel fog érkezni a folytatás, ahogy a csatorna nyilatkozatából kiderült viszont, megvan az esélye annak, hogy olyan népszerű ex-karakterek is feltűnjenek az új szezonban, mint Peter Petrelli, Hiro vagy Sylar. A Hősök 2010-ben kapott kaszát és négy évadot élt meg, sokan pedig fájlalták, hogy a hétköznapi szuperhősökről szóló sorozat milyen egyszerű befejezést kapott. A Heroes: Reborn már egy röpke előzetest is kapott, ez ide kattintva tekinthető meg.
  • IXEMGabeo
    #726
    szerintem meg kurva jó a 3. évad:)

    Főleg Petrelli felbukkanása és az előzmények megismerése 1-1 helyzetben, ami az 1. évadban feltűnt nagyon tetszett. Bár érzek logikai bakikat is, dehát ez egy sci-fi...

    2. évad volt elég latymatag Claire a Bennett család, és Adam Monroe miatt volt érdekes
  • akyyy
    #725
    Ma megint lesz Hősök évad premier
  • ldavid
    #724
    változott: péntek 1:25
  • ldavid
    #723
    a 4. nem volt már annyira rossz, a 3. szerintem is elég gyenge

    pénteken lesz amúgy
  • Klemice
    #722
    Elbaszták az egész sorozatot, főleg a végére
  • Reg5
    #721
    Nem fogtok vele sokat veszteni. Elég ótvar lett a 3. évad.
  • qper
    #720
    ez nagyon durva!!!

    Most nézem a port.hu-n, először azt hittem rosszul írtad, de tényleg hajnali három. Normálisak ezek? Ki a f.sznak vetítik? Ki marad fent ezért ilyenkor?
    Azért ennyire nem töltelék sorozat ez.
    Megveszik retek drágán hogy leadják az éjszaka közepén? Bátor dolog, annyi szent...
  • akyyy
    #719
    3:05
    Kalandjárat (ism.)
    Az útitárs Kandász Andrea
  • Fresh Duke
    #718
    3. évad első rész: Szombat hajnali 3.
  • akyyy
    #717
    ahha
  • Ombika
    #716
    Eddig elso 2 evad volt magyar?
  • akyyy
    #715
    A TV2 nem cicózik
    winnie 2010.09.30. 15:14 - Eredeti elem megjelenítése
    Akkor mégsem az AXN-en novemberben bemutatkozó The Defenders érkezik meg hozzánk legkorábban az országos újoncok közül. Október 22-én péntek este elindul a TV2-n a Hawaii Five-O. Ez, ha jól számolom azt jelenti, hogy a téli szünetig 8-9 rész adásba kerülhet és elvileg március közepén folytatódhat a sugárzás. Vajh beválik a gyors premier?

    Általában egyébként nem azért nincsenek itthon az amerikai premierrel egy időben sorozatok, mert lassúak vagyunk, hanem, mert 1. zsákbamacskák, nem tudni, mi lesz siker (a H50 papírforma szerint befutó) és 2. mert a hektikus, “hol van új rész, hol nincs” amerikai műsorrend itthon nem valósítható meg, így akkor érdemes indítani sorozatot, ha megszakítás nélkül le lehet adni a részeit. Október 15-én pedig jön végre a Hősök 3. évad is.
  • ldavid
    #714
    sg-n is írták meg origón is, sorozatjunkie-n is
  • Lenny83
    #713
    Komoly? az már nagyon jó lenne! igaz már feliratosan láttam a 4.-et is de én magyar szinkron párti vagyok! am honnan van az infó?
  • Lipi1980
    #712
    Júniusban jön a 3. évad a TV2-re!
  • akyyy
    #711
    de az csak első évadtől ide meg már a 3 kell, persze lehet utolérik:D
  • karajjj
    #710
    adja a viasat is ha jól láttam
  • fixon
    #709
    elkezdhetnék már lassan : S
  • Junior0902
    #708
    Napjainkban emberek egy látszólag véletlenszerű csoportja tűnik fel, akik különleges képességek birtokában vannak. Bár még ők nem tudják ezt, de nem csak megmentik majd a világot, de örökre meg is változtatják azt. Ez az átalakulás azonban nem egyik napról a másikra megy végbe.
  • ldavid
    #707
    1. először ismétlik
    2. #701
  • Lipi1980
    #706
    Hanyadszorra akarják az első ávadot leadni???

    Mikor jön a 3. évad?????? Szinkronosan!
  • ldavid
    #705
    az első évad ismétlése
  • Ombika
    #704
    3ik evad?
  • akyyy
    #703
    április 30tól megy már a Hősök, csak éjjel
  • gabi89
    #702
    Jó ez hír ,de ebbe a konkrétum annyi,hogy idén ősszel vagy még később szóval elég bizonytalan a dolog...
  • ldavid
    #701
    dehogynem:

    "A Hősök 3. évad a 2009/10-es évadban várható, valószínűleg ősszel, de előfordulhat, hogy átcsúszik tavaszra."
  • gabi89
    #700
    Semmi hír de tuti nem most fogják elkezdeni mivel az nagy baromság lenne mert nyárra felesleges lenne elpazarolni...Bár a TV2 elég hülye tud lenni szóval nincs kizárva xD
  • Ombika
    #699
    Meg mindig semmi hir az S03 szinkronos reszekrol?
  • Atisz #698
    Pontosan. USA-ban az évad felénél jártak, amikor tv2 elkezdte adni.
  • Fresh Duke
    #697
    Kérdezd tőlük... -.-
  • akyyy
    #696
    akkor hogy lehet hogy az első évad még végig se ment, sőt, és már adta a tv2 is?

    ugyanigy a fringénél?
    vagy a lost az axnen?
  • Fresh Duke
    #695
    Csak az után veheti meg a licenszt miután az NBC már leadta, és csak az után állhat neki leszinkronizálni is.
    Kb április végén lesz vége NBC-n a 3. évadnak. Talán szeptemberben leadja a TV2.
  • Ombika
    #694
    Erre varok en is! Vagyis tok mind1 ki adja, csak szinkronos legyen, ha mar ugy kezdtem el! :D
  • akyyy
    #693
    Mikor adja már a tv2 a harmadik évadot?:D