260
DirectX10 támogatással rendelkező videókártyák...
  • TyPhooneDave
    #60
    megnézem egy 128bites mennyivel jobb,mint ez,de a mondanivaló lényege egyáltalán nem ez volt
  • Gabesz amd64
    #59
    és mi van akkor ha a mostani karid 256Bites?
    lealázza 8-as széria középkategóriája az X850Xt (anno még) csúcsVGA-dat.meg mennyiért vetted? mert nem 50k alatt azt tuti max ha használtan és az X850Xt kiadása után 1 évvel vetted. :)
  • TyPhooneDave
    #58
    most olvasom,h CeBITen az MSI kihozta a 8600GT,GTS-t,de lesz olyan is a 8500asok közül,amik 128 bitesek lesznek ...LOL a mostani karim 256,bezzeg SM 3.0át nem tudja
  • bazza
    #57
    thx
  • Inquisitor
    #56
    Hivatalosan az NVidia nem támogat AGP-s kártyákat (azért "hivatalosan", mert elvileg GF7-et se támogatta, most meg úgy néz ki lesz 7900GS/7950GT is a 7600 széria után), az ATI meg csak annyit mondott, hogy az ÖSSZES DX10 GPU Rialto kompatibilis, innentől a gyártókra bízzák mit kezd a témában. Kisebb ATI kártyákból (RV610/RV630) biztosan lesz AGP, a csúcsmodellből nem biztos, bár sok értelme nem is lenne ...
  • Hedic
    #55
    hali mindenkinek.szerintetek menyit erne a gepem ha nagyjabol ez talalhato benne? van 768 DDR2 RAM,AMd Sempron 2400+, 100 gb hard disck,Ati radeon 9550 256 mb videokartya,Cd olvaso es cd iro,dvd olvaso.hat nagyjabol ennyi. meg van valamilyen hangkartya is csak azt nem tom hogy milyen! meg egy 56 kb os modem kartya.
  • sb1
    #54
    Sajnos a jelenlegi gépedet szerintem nem érdemes bővíteni egy dx10-es karival, hiszen ahogyan te is írtad, nagyon visszafogná a géped a karit.
  • bazza
    #53
    Az AGP-s dx10es videókarik érkezését mennyire lehet komolyan venni? Mert ha esetleg elérhető lesz rá, akkor lehet nem fogom tudni kihagyni. Sajna a full gépcsere már egy ideje esedékes lenne, eddig nem is gondolkoztam dx10ben, viszont ez megint csak elhalasztaná a gépcserét egy évre. (legalábbis számomra) Bár nem tudom hogy egy ilyenbe érdemes lenne-e belevágni egy őskori A64 2800+as géppel, hisz ez több mint valószínű hogy keményen visszafogná a legygyengébb kártyát is. Vélemény?
  • sb1
    #52
    Ebben nincsen igazad, itt magad is megbizonyosodhatsz róla...
  • Gabesz amd64
    #51
    na nemond
    kár h Crysis lesz a neve :)
  • benőmenő
    #50
    Olvastam ho lesz Far Cry2 és az is DX10-es lesz
  • Inquisitor
    #49
    Hülye kérdés, mert lesznek ultragagyi DX10 kártyák, azokat éppen olyan olcsón (10-20.000FT között) megveheted, mint a gagyi DX9 kártyákat. A GF8600 széria (GT, GTS) 30-50K között lesz eleinte. Sokkal drágább nem nagyon lehet, mert a legkisebb GF8800GTS ára adig beesik 60K alá szerintem. Amennyiben az ATI-nak van esze, úgy az X2600 széria se lesz sokkal drágább.
    Ezek DX9 alatt nagyjából GF7900gs-7950GT teljesítményét vagy X1950GT-1950XT teljesítményét hozzák majd, persze nem picit kolcsóbban.
    Dx10 teljesítményről meg majd jó pár hónap múlva lehet tudni valamit.
  • Hedic
    #48
    mennyibe fog kerulni kb egy akarmilyen d10-es videokartya?
  • xido
    #47
    talán mintha

    http://www.c-enter.hu/center/0177375.html
  • grebber
    #46
    Elvileg az nem a DX10 műve hogy elmozdul a levél hanem a Cryengine 2-é.
  • TyPhooneDave
    #45
    lesz vmi Conan-es nevű játék,asszem a hivatalos oldalán van rövid bemutató
  • Inquisitor
    #44
    320-as GTS-t kapni 70-75K között szerintem. Jobb helyen 640-est is 88-95K között.
  • Peetboy
    #43
    Hi All!

    Tudtok olyan oldalt,ahonnan lehetne olyan videokat letölteni,amin a DirectX-10-en futó játékokat mutatnak be.
    Mégis milyen újitások várhatóak a grafikában?
    (A Crysis féle "neki megyek a levélnek és mozog" videot már láttam.)
  • TyPhooneDave
    #42
    100ezer a GTS 640nel,a GTX 140...
  • barret
    #41
    En meg 27-ert :P (Abit siluro 64mb) Meg mindig megvan,hibatlan.
  • scorpeeon
    #40
    Itt van.
    A fő különbség nem a grafikában van, hanem az API-ban, az egész szerkezetében.
  • TyPhooneDave
    #39
    tud vki konkrét dolgo,ami újítás a 10en a 9c.hez képest???
  • Antrax #38
    Akkor nem vok egyedüli csóró :D
  • bakvarnyu
    #37
    nálam ez 30k
  • bcrics
    #36
    hát nemrég vettem 7600gt 1 év garancia remélem majd kp ráfizetéssel azér becserélik vmi dx10 kártyára:::
  • Inquisitor
    #35
    Akkor átfogalmazom. Ha sok pénzem lenne, akkor se. Max. ha "tényleg" milliomos lennék.
  • Antrax #34
    jaja én is így vok vele 40k-s limittel mert csóró vagyok :)
  • Inquisitor
    #33
    Na és, egy új korában 70.000-es R8500 most mennyit "ér"? 8.000? Se? :)
    Viszont én már soha nem veszek/vennék 50K-nál drágább kártyát, mert butaság. Max. játszok fél vagy egy évvel késöbb a kijövő játékkal az akkori olcsóbb VGA-n ;)
  • Antrax #32
    Én anno a gef2-t 18k-ért vettem :)
  • Gabesz amd64
    #31
    anno a Gf2-t 30k-ért vettem...szal izombrutál VGA volt...Half Life ment rajta mint a nyíl.

    jah és még most is megy a Gf2-es VGA-m az otthoni gépbe igaz mutter használja h tudjon velünk besz msn-en :)
  • Antrax #30
    Érdekes kimondani: GeForce 2 180 ezerért XD
  • Inquisitor
    #29
    Na és? GeForce 2 GTS első magyar ára is 180.000 volt ... Majd lemegy, meg jönnek a középkategóriások. Egy év múlva meg a középkategóriás gyorsabb lesz 40K-ért mint most a 140.000-es verziók. :)
    Ez van.
  • Gabesz amd64
    #28
    inább a x850Xt vidd vissza :D
  • Antrax #27
    attól hogy neked nincs, van dx10-es kari... XD
  • TyPhooneDave
    #26
    Hogy ne lenne DirectX10es kártya?? akkor az Nvidia 8800 poháralátét??baszz,akkor most vihetem vissza
  • Gabesz amd64
    #25
    nem a DX10 végett lesz nagy egy kártya,ha még egy évig nem jött volna a Dx10 akkor is nagyobbak lettek volna a VGA-k.

    az árak meg mindig is magasról indulnak,vagy ez eddig nem esett le?
  • Shadow_THH
    #24
    directx 10es karik még nincsenek. directx10 azért kell mert csak vista alá lesz és igy az emberek majd jól átszoknak rá. directx10 szebb, elöttem leírták hogy nem nyújt semmi újitást látványban: nem igaz. pl a víz ami régen csordogált directx9el az most fotorealisztikushoz fog közelíteni.
    nyissatok directx11es topigot és akkor elsők lesztek és sok ember írhat bele
  • Antrax #23
    fizikának semmi köze hozzá?
  • Borg
    #22
    Supreme Commander már most is DX10-et tud, ha kell...

    De ez megint olyan dolog, hogy látványban nem fog újat nyújtani a DX10, max sebességben. (viszont emiatt olyan dolgokat is megvalósíthatnak, ami a dx9 kártyákon túl lassan futott volna eddig)
  • Antrax #21
    hággyámán'