25
  • Black Hawk
    #25
    majd ezt is kétszer adják ki :D a Disney féle esti mesét a Soft verziót :D
    Meg a félbevágom lenyakazom kibelezem Ubi-Soft verziót :D
  • Lilitina
    #24
  • Lilitina
    #23
    Emm...mondjuk Hugh Jackman egy pár évvel fiatalabban..
  • Lilitina
    #22
    Remélem a herceg vmi jó pasi lesz..
  • PSone
    #21
    a hercegnek szerintem sem illik Viggo Mortensen arról nem is beszélve hogy már megvan ki lesz a herceg a neve:CHARLIE CLAUSEN --> imdb-re már felrakták.
  • Looooser
    #20
    egyépként mennyi PoP fan... :)
  • Looooser
    #19
    upsz nem ide XD
  • Looooser
    #18
    hehe ez kemény lessz
  • bermuda3
    #17
    az lenne a durva ha vin diesel lenne a herceg :D (parókával) LOL a mai világban képesek mindenre... :D remélem phasza kis film lesz! (normális szereplőkkel)
  • NeverwinterKING
    #16
    jó lesz
    de a WW a király az lesz a véres bazz
    höhö
  • moRtiZ
    #15
    A vér, a csonkolás és a különböző assasin módszerek ezzel ki vannak irtva a filmből. Sajnálom.
  • Mincsi
    #14
    Disney-is lesz?? Na neeee!! Karib-tenger kalózai beütése lesz! Áhh, vhogy azt érzem csalódás lesz, de reménykedjük!!
  • Wittgen
    #13
    ,,a történetét a Sands of Time alapjai adják majd meg" - ebből kiolvasható, hogy Brucheimer már a kezdetekkor arra is figyel, hogy egy esetleges siker esetén folytatni tudja PoP filmet, hiszen van még ezt követően 2 rész...újabb trilógia a láthatáron...
  • Sadist
    #12
    Az első részbe valami pelyhestökű agilis jóképű suhanc kell, nem egy 50 éves borostás faszi.
  • Librarian
    #11
    AZ UBI helyett UWE-t olvastam... Jó, én vagyok a hülye, vagy diszlexiás -sáixelzsid, de akkor is kivert a hideg verejték... :)))))))))))))
    Remélem jó lesz. Kétesélyes, mint mindig.
  • Seth
    #10
    mi a rák, már te is? hogy a francba jutott pont ő eszetekbe. Az a csóka már idős ehhez a szerephez
  • Broafka
    #9
    Vigo Mortensen lenne a legjobb választás! szerintem nagyon ráillik a szerepre!
  • Seth
    #8
    naneeeee, nem olyan testalkata van
  • Looooser
    #7
    a sotba nem toom ki lenne jó de ha a ww-be és a ttt-ben Viggo Mortensen lenne az nagyon jó lenne pont rá illik a szerep
  • Seth
    #6
    nagyon remélem vmi ismeretlen aki tényleg hasonlít rá, nem pedig csak "kisminkeljükmajdcsakjóleszbradpittis"
  • GErYkE83
    #5
    Brad Pitt, vagy Freddie Prince Junior
  • neptum
    #4
    ki lesz a herceg ?
  • bertino
    #3
    jerry bruckheimer ?
    csak jó sülhet ki belőle...
  • bvalek2
    #2
    csak nehogy terroristák kezébe kerüljön!!!!
  • gyuri12
    #1
    csak el ne csesszék!!!!