7
  • televana
    #7
    És a videorögzítés? Az 10 vagy 15fps? Vagy mindhármat tudja? Ez nagyon fontos lenne, hogy tudjak dönteni... :-D
  • televana
    #6
    A kijelző 230k pixeles vagy 115k? :-D Csak mert az a fránya adatlap...
  • bossgolem
    #5
    Én régi Oly C310Z-m szerintem legalább ilyen szép képeket csinál. Engem ez biztos nem győzne meg ahhoz, hogy megvegyem.
  • Atomy
    #4
    Nem hülyeség egyébként, nekem is panasonic gépem van és használom benne ezt a funkciót. Igaz hogy 6megapixelt tud a gép, de csak 2megapixelben használom mert nem kell több, se a monitor-ra nem fér rá a nagy kép, se a 10*15(13)-as előhívásnál nincs értelme, csak a helyet foglalná a nagy méret. Valóban ugyanaz mintha egy nagyobb kép széleit levágná az ember egy képszerkesztő programmal, csak ezzel nem kell külön bíbelődni.
  • Flashy
    #3
    tulajdonképp ezzel azt akarják mondani hogy "bocs, mégse csak a megapixel a fontos, hanem a zoom is" :)
  • Thrawn
    #2
    Ja. Csalnak egy kicsit. Ilyen alapon a teljes képből én is kivághatok PS-el akár csak néhány pixelt is, azután azt mondom, hogy ez ezerszeres zoom.
  • Flashy
    #1
    "Bizonyos minőségromlás terhe mellett 3 megapixel felbontással lehetőség van a zoom átfogás növelésére. Ilyenkor csupán az érzékelő középső része kerül használatba, és zoom átfogás 4,1x-re növekszik."
    én nem értek valamit, vagy ez tényleg az hogy a kép közepét megkapod kisebb felbontással és ez a zoom?