16
Phonespinner
  • bejbi
    #16
    phonespinner ural. :)
  • Rage47
    #15
    sztem nagyon gagyi:D
  • Lipi1980
    #14
    Atyaúristen!
    Ez aztán a marketing!
    Anno főiskolán tanultuk, hogy ha az ember nagyon jó vállalkozást akar indítani, akkor a lényeg egy nagyon jó ötlet!
    HÁT EZ AZ!
    Gratula!
    Egy-két év múlva már nem nyakbaakasztót lehet mindenütt promóként ajándékba kapni, hanem ilyen f@szpörgettyűt!
    Szánalmas, hogy az emberek mikre nem költenek, ha villogni akarnak a lányok előtt! Én soha az életben nem tenném rá a telómra!
    De az ötlet király!
  • Rage47
    #13
    mondjuk #1
  • kisradai
    #12
    Szerintem király!Hol lehet vennI???
  • HiPPoNaX
    #11
    Nem, en egyszeruen szarok magasrol a menocsavo komplexusra, legyen szo akar autorol, akar telefonrol, akar barmi egyeb aktualis trendrol. Egyszeruen rohejesnek tartom, amikor valami egyszeru dologrol el akarjuk hihtetni, hogy az marpedig tobb annal, mint ami.
  • mate317
    #10
    Miért te a 3,2mp-s optikával menőzöl?
  • Palinko
    #9
    ja még ki is írták,hogy legyél te a legmenőbb...
    pont mint egy kisgyerekvadító reklámba csak ott kártyák meg, más forgó cuccok vannak
  • HiPPoNaX
    #8
    Valamivel el kell hitetni a 3000ftos telefonrol is, hogy milyen meno... Szamomra kb olyan, mint a csak vizualisan tuningolt, de muszakilag eppen szetesni keszulo gepjarmu, ami elsosorban arra kell, hogy a diszko elott menozhessen vele a gazdaja
  • motyodlee
    #7
    pf...ja XD majd jön az ellen
  • Rage47
    #6
    na, akkor jól kezdödik a topik:D
  • motyodlee
    #5
    igy hár nekem se -.-
  • kuci06
    #4
  • kuci06
    #3
    :D
    Amúgy ki az az állat, aki egy drágább telóval próbálja ki ezt ? Mondjuk egy Sony Ericsson K800-al, vagy egy Nokia N93-mal? xD

    "Legyél te a legmenőbb"

  • Rage47
    #2
    azt hittem ezt segítség nélkül nyomják, nem láttam h a hátlapon van vmi... így már nem is tetszik
  • mate317
    #1
    www.phonespinner.com

    Nekem tetszik!