70
Sztárok a jégen -ről minden.
  • Rexor
    #70
  • dodisan
    #69
    En egy számot keresek amire a Damu Rolandék táncoltak a marc .2.adásban az elöadó Tarantella:Bella ciao.Ha valaki ismeri légyszi értesítsen.Amúgy elég jó az adás csak már sok benne a kamu.Az inf.- ért előre is hálás köszönet.
  • Magoo
    #68
    Hát én komáltam a Norbi-t amíg ilyeneket nem csinálgatott...bár nekem leginkább bajom a Rubint Rékával van...egyszerűen nem bírom azt a nőt! :)
    Az Activity-ben is látszott hogy nem totál 100-as agyilag...
    Ellenben, a Dobó Katát eddig nem komáltam....de most amiket csinált, azokkal elérte, hogy már ne legyen ellenszenves számomra. :)
  • Harly18
    #67
    A drága ura kezdett el lázadozni...
  • dzsagon
    #66
    Az igaz, hogy a ribanc réka erőszakolta ki párbajt dobó katával?
  • Harly18
    #65
    Meg azzal a fekete macskával is nagyon elvolt, emelgette is...
  • noral
    #64
    Ha valóban akkora fájdalmai voltak hogyan tudta nagy vigyor közepette többször is könnyedén felemelni a kezét és nagy bőszen csápolni a kamerába?
  • Seten
    #63

    Dobó Katának és Bódi Szilvinek is törött a bordája? Ez több mint gyanús. :)

  • II Rocky II
    #62
    jaja eléggé az hogy igy is tuti továbbjut,igy az egész műsor értékéből vesz el.Igazságtalan hogy mert ő nincs ott azért ugyanugy lemegy a műsor.Vagy automatik essen ki vagy addig senki se versenyezzen.Inkább utóbbi lenne célszerű.
  • Met
    #61
    Szegény Dobó Kata törött bordával utazott haza, fogadjunk így is versenyben marad, hogy nincs itthon.
    Undorító
  • noral
    #60
    Helló! Az a két zene, amire azt hiszem a technikai kűrökben koriztak engem is érdekelne, ha tudjátok légyszíves írjátok meg. Köszi!
  • Lipi1980
    #59
    A vasárnapi újságban olvastam, hogy Bódy Sylvi azért jutott tovább, mert kivillanttta a mellét?!?!?!?!
    Hát igazán megnézném azt az okos újságírót, hogyha őt fejjel lefelé lógatják akkor kilóg-e neki a melle?
    Kössön bele a cementbe amit a lábára öntenek a Don-ék!!!
  • jennyfer24
    #58
    Hát a véleményem,hogy való igaz a külföldi műsorok lopkodása,de az is igaz,hogy mi köze a volt megasztárosnak a jéghez?Így akarja magát felhozni?Liptai viszont ért a bunkoskodáshoz De ennek ellenére szeretem nézni a műsort.
  • akyyy
    #57
    ha legalább más szavazási módszeris lenne nem csk olyan ami, ha mindre szavazol, hasrautéssel fizehtesz 10ezres telszámlát,
  • Firerock
    #56
    hellosztok
    nem tudjátok hogy mi a címe annak a számnak amire Nagy feróék táncoltak az utólsó alkalommal a párbalyban(2.)??
  • Drephis
    #55
    jajj muter miatt kell ezt néznem :C faszkivan vele... mármint a műsorral
  • II Rocky II
    #54
    az a gáz hogy olyanokat ültetnek le a szűribe akinek semmi köze a tánchoz.itt Liptai és Varnux kettősre gondolok.
    Meg ahogy előttem szólóhoz csatlakozzak,megint "szavazz a kedvenceidre" műsor amiből ők kapják a sok lét.....szar egy műsor.Koppintják a külföldi műsorokat,maguktól nemképesek egy új műsorral előállni ami gáz.
    MIndegy nekem ez a véleményem.Cáfolni és egyetérteni is lehet.
  • Vlala #53
    Nekem egy kicsit más jutott eszembe, de ez jobb :)

    Újabb "szavazzakedvenceidre" műsor, hip, hip, hurrá!
  • OrioN the S
    #52
    Lesz majd vizibalettos is? D: sztárok a stégen
  • Sadist
    #51
    Megasztár = értelmes, igényes műsor? :FAS:DF:AS:D
  • Sadist
    #50
    Hm, erről is egy szín jut eszembe, a baszni kék.
  • noral
    #49
    Szekeres Nóra abban a párducmintás ruciban a batár fülbevalóival meg a mini gatyójával olyan volt mint egy rossz pr.sti.
  • Benc16
    #48
    egy igazságos van közte... :/ de még az is csak hagyán... :S
  • NEOreg3
    #47
    Liptai mindig lepontozza azt a csapatot, ahol a nő a sztár, mert az szép, ő meg egy elhízott ribanc:|

    a Nagy Ferót meg mindig felpontozzák, mert 60 éves létére mégis miylen jó, hogy ezt megcsinálja:P

    a műsor meg 1 szóban öszefoglalva: sz*r

    nem is nézek több részt^^
  • akyyy
    #46
    hát jh!:D monjdu, azt se néztem volna kitudja miket vagdostak volna ki
  • armageddon666
    #45
    emiatt maradnak el a mátrixok -.- hated
  • DJ BP
    #44
    tökéletes példája annak ez a műsor, hogy rókabőrrel hogy lehet lehúzni egy értelmesebb, igényesebb műsort, a Megasztárt.... Megatánc ultranagy bukás, erre jön ez az RTL Klub majmolás, sztárokat tanítanak... És épp ezért semmi látványos nincs a műsorban, biztos sokan attól izgulnak be hogy sztárokat látnak idétlenkedni (egy igazi jégtáncoshoz képest)
  • Benc16
    #43
    hihi :D
  • passatgt
    #42


  • PeeTeR
    #41
    fero parja is nagyon jo kis csaj.
  • PeeTeR
    #40
    ilyen meg johet... mas jo ugysincs a show -ban :D
  • toysoldier
    #39
    [ő se, nem is fog]
  • passatgt
    #38
  • autoszimulator
    #37
    Spice Platinum, Private Spice, Hustler TV.. Ezekben legalább nem lehet csalódni :D

    Mellesleg Damu Roland társa az nem gyenge csajszi
  • Taranov
    #36
    A Csíííznél gyengébb kabarémusor még nem nagyon került képernyőre a magyar tévékben, ez azért a te humorodat is minősíti szerintem.
  • Benc16
    #35
    Nem tom én ugy vok ezzel hogy csak információkat teszek fel, aki kiváncsi az kiváncsi aki nem az nem... ennyi. :)
  • I.C.ram
    #34
    Csízzz aztán baromi jó volt a faszfej Beleznai Endrével, meg a b-kategóriás humoristákkal...

    RTL klub a lehető legprolibb műsorokat gyártja. A díszletei meg olyanok, mintha a BPTVtől kérték volna őket kölcsön. Tiszta szocreál az egész adó.

    TV2 se sokkal jobb. Ott meg egyszerűen ingerszegények a műsorok az átlagnak. Ott kezdődött a tv2 bukása, mikor elkezdte másolni a proli-műsorokat. Fókusz, Mónika, Legyen ön is..., stb. Borzalom :(
  • trident
    #33
    MINDENről kell topikot nyitni.:)

    Bencike: nem akarlak megbántani, de most nézettetni akarod másokkal és emeltdíjas telefonhívásokra buzdítani a népet?

    Nó ófenz. Sikertelen kísérlet a sztárcsinálásra és kultusz fenntartására, igénytelen, öres, semmitmondó, komolytalan, felületes. Gondolkodok milyen műsor jut eszembe ami valóban jó, konstruktív volt... Hmmm... Sváby-val kezdődött például a háló című "társadalmi viszonyokatbemutató" "objektívnak tűnű" műsor, tetszett.
    Czíz: mivel akkor újdonság volt és a műsorvezetők is tudtak szórakoztatni az is tetszett... csiszarponthu, az eleje jó volt, később már erőltetett lett. Nos...:D 3, azaz három darab szellemileg nem alultáplált műsort tudok jónak, élvezhetőnek mondani a két kereskedelmi csatorna működése óta...:D
  • Sadist
    #32
    ezt komolyan nézi valaki? :C
    [egy percet nem látott még a műsorból]
  • öregharcsa
    #31
    akkor majd nézd meg az új műsort a Sváby-val...na az miatta fog megbukni...pedig jó lenne...