393
  • Attila889
    #393
    nemtudom pontosan......de szerintem igen eredeti kell neki.....bár nemtom :D
  • METESTO
    #392
    Csapassad nekiDDDDD.....eredeti game kell az online játékhoz?ha nem akkor valamikor mehetnénk pár kört
  • Attila889
    #391
    szerintem az utolsó is nagyon egyszerü....igaz a legnehezebb fokozatban még én sem játszottam vele...de kezdesz rávenni hogy kipróbáljam abban is :P
  • METESTO
    #390
    Hiába ismered a pályákat kívülről ha a bajnokságban az utolsó 4 versenyes résznél úgy mennek mint az állatDDDDnemaztmondom csináltam34pontot az első végén a 2.végén36ot a masterben meg még nem nagyon próbáltam,de azért megnézném ahogy simán nyered a 4versenyt(40pont)zsinórba hiszen nincs restartDDDDvagyis van de kezdheted elölről az egészet..amúgy jó kis kocsikat adogat ki(de ezt te vágod)ha csinálod a carrier résztDDDDelső két kategóriában már az összeset feloldottamarra pont jó a játék mikor kedvem van megyek vele pár kört(mert azért elég jól néz ki)...
  • Attila889
    #389
    msot nem jut eszembe,én sose tudtam megkülönböztetni az árkádot a szimulációshoz...vagy érted...(bocs este van és fáradt vok)
  • arty
    #388
    mondj egy nehezebb árkád autóst! :)
  • Attila889
    #387
    stressz....ejj,tök higgadtnak kell lenni....én kivülről fulyom az egész pályát....de szerintem ez még iylen baba játék :D
  • arty
    #386
    nem emlékszem :))

    pécén álltam neki anno és a karrierben az első két bajnokságot (3-3 vagy 4-4 verseny talán) megnyertem, de utána nagyn elnehezedett és alig szereztem pontot. aztán megvettem xboxra és ott már az első bajnokságot sem tudom megnyerni :))) pedig pécén is az x360 gamepaddal kisérleteztem, mivel billentyűzetről reménytelen ...

    igen, az ideális ív nagyon fontos, de mivel nem maradnak le rendesen az ellenfelek, folyamatos stressz alatt vagyok, h ha hibázok vége mindennek. és ezek után persze hogy hibázok ... :(
  • Attila889
    #385
    igazából az a lényeg a játékban hogy hogyan veszed a kanyarokat........minél nagyobb előnyre kell szertenned...melyiknél akadtál el pontosan? :)
  • arty
    #384
    az máshogy nehéz, ott szeretem azt a fajta nehézséget :)

    itt meg az AI szimplán túl gyorsan megy - számomra. inkább van ügyességi játék érzésem, mint h autót vezetek ... és hamár ügyességi játék: legyen könnyű fokozat, amit könnyedén végignyomok :))
  • Attila889
    #383
    háááát az NFS ehez kéepst semmi azt aláírom...de viszont én nagyon sokat ligáztam még anno,mármint nem ezzel a játékkal és rettentő sokat tanultam és sorra vittem a leggyorsabb köröket a játékban :)
    Szerintem egyszerü játék nagyon......ami nehéz az az RBR...nah az aztán játék :D
  • arty
    #382
    kapjátok be :))

    mások is irták már h nagyon nehéz lett és ugyan nem vagyok nagy spiler, de azért ez kicsit erős lett, nagyon megy az AI - ráadásul dróton huzva :(
  • Mayorpapa
    #381
    köszi a válaszokat. Patch-elt verzióval játszok természetesen, és sajna így sem engedi átállítani. Én a kezdetektől a kurzor bill-el játszottam minden autós játékot, ezért akartam volna ezt is valahogy átállítani. Ha nem megy , hát sebaj, marad még egy két autós játék
  • Attila889
    #380
    én végigvittem az egész átékot...szerintem ennél egyszerübb játék nincsen :)
  • arty
    #379
    überpró vagy :) én az első 1-2 bajnokság után már nem tudok nyerni :(((

    egyébként meg: kontroller vagy kormány megoldja az irányithatósági problémákat ;)
  • METESTO
    #378
    Abban sem lehet állítani....amúgy szerintem simán megszokható ebben a billentyűkonfigban csak csak a karrier módban a kategóriák legvégén kiadott versenyeiben kicsit érdekesen mennek a gép által irányított autókDDDD(mintha kicsit erősebb lenne az autójuk)de már majdnem végeztem vele teljesen
  • Attila889
    #377
    sztem bele lehet......én hozzászoktam ahoz az irányitáshoz,mert régen is ehez hasonló irányitások voltak és én sose szerettem átálitani.......am. nem csak ennél a játéknál van az hogy nem álithatsz az irányitáson...ilyen pl. a Brother is Arms Highsway vagy hogy kell írni :D XD
  • arty
    #376
    sajnos ilyen lett a pc változat ... (pecselt verzióval probáltad?)
  • Mayorpapa
    #375
    ennek a játéknak komolyan nem lehet átállítani az irányítását a kurzor billentyűkre? nem akarom elhinni, hogy egy magára valamit is adó játékcég elköveti ezt a "bűntettet" a játékosok ellen. Én képtelen vagyok az "a" és "y" billentyűkkel "vezetni". Kérem, segítsen VALAKI! Nem lehet valahogy átállítani mégis? A játék mappájában a control_data .sbf kiterjesztésű, nem lehet valahogy "belemászni"?
  • Attila889
    #374
    Valaki tud a patch-ez adni egy jó müködő crack-et?
  • Maxtreme
    #373
    jah. Diavetítés szinten.
  • Pate
    #372
    Ezen a gépen menne ?
    CPU celeron 2.6Ghz
    1.5GB DDR RAM
    Connect 3D Radeon 9600 128MB AGP
  • PeeTeR
    #371
    hat nalam segaz nincs
    full graf 1680x1050 es megy mint kecy
  • grebber
    #370
    Tolja valaki Vistán a gamet??Mert nekem a beállítás panel bugos Vista alatt :(
  • Attila889
    #369
    Start/Program Files/Játék készitője/Sega Rally Configurations vagy Config..... :)
  • Gabisan
    #368
    HI ALL!
    [hatalmas]Felbontast hol lehet allitani?[hatalmas]
    Elore is kosz a valaszokat!
  • arty
    #367
    márkafanság=ostobaság, magaddal cseszel ki :) mindig azt kell venni, ami adot áron a legjobb teljesitményt nyujtja, nem pedig feliratokhoz ragaszkodni ...

    9800pro sokkal gyorsabb, mint a 9600xt (8 pipe vs. 4 pipe), de vszeg ehez már az is öreg és lehet h a proci amugy is kevés lenne és jobb kártyán is akadna sajnos
  • Attila889
    #366
    de én meg nem veszek AMD-t ahoz hogy én játszak...én már 8 éve gépezek és mindig is Intel Pntiumom volt és igaz hogy mindig is Nnvidiáim votlak de ez most életem első Ati-jah és azt hittem szaggatás nélkül fog menni a legcsírább grafikán de nagyot tévedtem :(
    Akkor gondolom a 9800-assal is ugyanez a helyzet nem?
  • arty
    #365
    p4celeron
    9600xt

    ezek miatt szaggatott. sajnos eljárt felettük az idő (pontosabban az ATI kártya felett, mert a celeron soha az életben nem volt ajánlott vétel, mindig volt gyorsabb, jobb áron(amd-k))
  • Attila889
    #364
    sztem 8800GT-vel hasitana a gamma :D
    Hát nemtom...elméletielg Shader model 2.0-st kér a játék..nekem oylanom van és mégis szaggat rajta...és tuti nem azért mert kevés a RAM vagy valami.....és a leggagyibb grafikán szaggatott így :S
  • arty
    #363
    7300GT-n jol elment, asszem talán 1024x768ban
    akkor az a kártya 11ezer ftba került

    hol az a hatalmas gépigény?

    szvsz szimplán TUL NEHÉZ CSAK :(
  • Attila889
    #362
    he-he :D
    Mondjuk télleg nem volt sikeres ez a gamma....hatalmas gépigénye van...amit sajnálok nagyon :(
  • grebber
    #361
    Codemasters - Tovább erősödik az autós nagyhatalom

    A korábbi híresztelések igaznak bizonyultak, valóban a Codemasters veszi meg a felszámolásra ítélt Sega Racing Studio-t.

    A vegyes fogadtatásban részesült Sega Rally-t fejlesztő solihulli Racing Studio összes munkatársa, mintegy 40 fő lelt új munkaadóra a Codemasters személyében. Miután a SEGA nem volt különösebben elégedett az árkád rally szereplésével, úgy döntött, hogy nincs többé szüksége az angol csapatra. A világgá kürtölt bezárással egyidőben azonban tárgyalások kezdődtek a kulisszák mögött, hátha akad olyan jelentkező, aki felvásárolna a munka nélkül maradt gárdát. Ezúttal akadt.

    Rod Cousins, a Codemasters feje örömmel üdvözölte az új "családtagokat", s dícsérte a SEGA rugalmasságát. A Racing Studio felvásárlása pedig lehetővé teszi, hogy a cég további térhódítását a versenyjátékok szegmensében.

    info: Gamestar
  • Attila889
    #360
    igen a gamecopyworld-ről szedd le az újj crack-et és rögtön müködni fog :)
    Nekem is ez volt de utána már normálisan ment :)
  • vik322
    #359
    Hali!
    lenne egy problémám leszedtema játékot a pach et is hozzá mindent megcsináltam elinditanám de valami mac3l dll. hiányzik!
    van valami ötletetek mit lehetne vele kezdeni?
  • arty
    #358
    persze! ez egy árkád autos game, könnyed játszadozásrol kellene szolnia, nem véres, 100%-os vezetést megkövetelő küzdelemről ... semmi kedvem játszani vele, csak frusztráciot okoz, h nemtudok nyerni :D
  • Attila889
    #357
    én se...de nem is azzal van a baj hogy nehéz lenne az irányitás meg ilyenek...hanem hogy max gáz kell hogy utolérd az ellenfelet és hibátlan vezetés...egyébként semmi bajom vele,szép,jó,jópofa,stb...
  • arty
    #356
    nagyon szivesen :) ha ezt kipörgeted, akkor minden elismerésem. érthetetlen miért kell egy könnyed árkád játéknak a folyamatos, 'izzasztó' küzdelemről szolnia ... :(
  • Attila889
    #355
    egyébként köszönöm szépen a segítséget.Örök hálám :)
  • Attila889
    #354
    leggagyibb grafikán játszok vele.....és egy picit röccen....jó nehéz játék XD