17
  • DanRyu
    #17
    Honnan tudod, hogy szar, nem is adták még ki, hogy kiprobálhattuk volna. Sztem meg egy ütnivaló bolond vagy!
  • ricsimaster
    #16
    Fogadjunk hogy olyan fos a géped hogy nem fogja bírni ,,sili-villi"-séget ezért szidod te láma. Szerintem az év játéka lesz.
  • n0k0m
    #15
    Engem a Crytech engine jobban erdekel, mint a bemutato jateka.
  • Hunty
    #14
    "A fák levelei a hardveres erőforrások végletessége miatt nem lesznek 3D-sek..."
    Valószínűbb, hogy az erőforrások végessége miatt...(Bocsi Szabolcs :))
  • gyuri12
    #13
    azért mert egy csilli-villi szar.
  • csorfab
    #12
    Amúgy valaki magyarázza el: miért hypeolják ennyire ezt a crysis-t? Lemaradtam valamiről?
  • csorfab
    #11
    "A végére maradt egy kis csemege: a fel nem robbant kézigránátot, ha elég gyorsak és főleg ügyesek vagyunk, visszacímezhetjük a feladónak."

    Szerintem ezért kijárna nekik a 2007-es év technikai újítása díj
  • GVG
    #10
    "érdekfeszítő történet"
    jaja:
    jönnek a csúnya idegenek és lefagyasztják a világot, és csak te állíthatod meg őket!!:D...xD
  • kow83
    #9
    Nem is lep már meg :) Hol nem dolgoztak magyarok?
    :D
  • Indigo
    #8
    Már a Far Cry-on is dolgoztak magyar csókák, nem is egy ha jól tudom.
  • Morden23
    #7
    Amúgy semmi faszkodás, meg véletlenül sem fika, de ez a kép úgy néz ki, mintha valami Stargate - Atlantis paródiaváltozat szereplőit prezentálnák rajta :)
  • Morden23
    #6
    Nem, az állkoppanás majd akkor lesz, amikor rákattintasz az options menu "auto-detect" gombocskájára (ami 300 poligonból áll minimum), és a 2007-kompatibilis, 3 Windows Vistát futtató gépcsodára kiveri a mediumot :)

    Amúgy lassan itt lenne az ideje, hogy elkezdjék nyomatni, hogy "tárgyakkal való interakció, számos NPC, érdekfeszítő történet"... ja, hogy mégsem?

    Ki a rákot érdekel a szereplők "soha nem látott" mimikája meg az arcizmaik, ha csak annyit mondanak (azt is messziről), hogy "Spotted an enemy!" és utána meg "Arrrgh!" (esetleg mindezt koreaiul).

    Tényleg, az idegenek arcmimikája is valósághűen lesz modellezve?
  • Zocsi
    #5
    Nem értem minek fikáztok, úgyis mindenkinek koppanni fog az ála...
    Másfelől sztem erről a játékról nem érdemes több cikket írni... annyira azért nem jó. Dönts te hova állsz... a véga úgyis az lesz, hogy a játékban lelhető bugokn fog mindenki anyázni, hogy húúú, találtam egy ládát az anyahajó d8/3-as szintjén, és azt b+, na azt nem lehet átlőni... beteges!
  • BirRob
    #4
    Hát már nem azért, de a gránátokat a DoD-ba is vissza lehet dobni, mégse attól jó játék.
    Jha és nem sok az a 4000 poligin egy kézben tartott fegyvernek ami valószínűleg alig fog mozogni és csak az egyik oldalát látjuk majd?
  • schrank
    #3
    ez aztán érdemleges volt b+ ahelyett hogy arról írt volna hogy milyen anyagok lesznek átlőhetőek meg milyen rombolható tereptárgyak lesznek erre kezd kibújni a szög a zsákból hogy a nagy grafikakirály game 2/3-a egy fos cső fps lesz egy szaros hajó gyomrában gratulálunk a játék készítőinek
  • kow83
    #2
    Azért jó látni, hogy magyar muki is van a designer csapatban.

  • gyuri12
    #1
    elég gyenge aza "csemege":)