7
  • Bith
    #7
    "Szépsége mellett néhány igazi..."
    LOL! Ez ugye ironikus volt?
  • Bith
    #6
    Jesszus, de ronda szegény :). Mondjuk ez elég másodlagos, de amikor megláttam ez jutott egyből eszembe.
  • Möci
    #5



    Nem akarok senkit megbántani, de szerintem nagyon nem szép. Egy fényképezőgép formáját csak imitálja.
    Ilyen magas árért (O.K. plussz 20-30ezer) már komoly csúcskompaktokat lehet kapni.
    Szerintem sem ezen fog meggazdagodni a gyártó vagy a forgalmazó.

  • babajaga
    #4
    115 ezer! Na ne!
  • babajaga
    #3
    Közel százezerért háromszoros zoom? Nem fogják kapkodni.
  • huuu
    #2
    Nem igazán értem a 93 000 Ft-t.
    Azthiszem nem is akarom megérteni...
  • BiG G
    #1
    Nocsak, új cikkírót köszönthetünk a digicam rovatban? Ugyan felfedeztem néhány elgépelést (pl. harmadik mondat első szava, mérege helyett mérete, feltételezem), de ez csak szőrszálhasogatás, jól sikerült cikk lett:)

    A gép engem taszít sajnos, eleve nem bírom a TV, és mp3 készülékeken felnevelődött cégek betörését a fényképezők piacára, szépnek biztos szép ez a Samsung, de a kényelmes fogásában erősen kételkednék.
    A zaj még iso1000-en is tűrhető szerintem, a magas felbontás, és a nyílvánvalóan erős zajszűrés ellenére is, a gép többi része pedig teljesen átlagosnak mondható szerintem.

    Én személy szerint csak márkahű (gyk elvakult rajongó) vásárlóknak ajánlanám ezt, ár/érték arányban a 93 ezres bruttó árát sokallom, bár elképzelhető hogy akik ilyet szándékoznak venni, azoknak nem elsődleges kérdés az árcédula tartalma...