12
Szal..
  • Sephi
    #12
    Van de meloba voltam es ott nem jelenit meg csomo kepet. Most mar ok , kinyomtattam :D
  • Bucser
    #11
    Az általam adott linken is van családfa...
  • Sephi
    #10
    Ne orits... need.

  • [Walaki]D`Lair
    #9
    Én Fidel Castro életrajzi könyvét olvastam, azt is Márquez írta :)
  • antijuve
    #8
    használj ékezeteket;)
  • Sephi
    #7
    Lehet abban a kiadasban amit te olvastal...enyem naon regi es nem lattam a vegen a csaladfat.
  • dr Kotász
    #6
    A könyv végén van egy családfa...
  • Sephi
    #5
    En gondoltam hogy leirom papirra hogy ki kicsoda mert naon izgalmas de lassan mar nem is tudom ki kicsoda :D
  • Takezó
    #4
    Ezzel én is így voltam, amikor olvastam, lapozgattam egyfolytában vissza, hogy emlékezzek: )
  • ReTeK
    #3
    "150 oldalon tartok de mar totalisan elveszitettem a fonalat hogy ki kicsoda" - ezek szerint nem csak én más is így járt, én elég lassan haladtam vele de megérte
  • Bucser
    #2
    A könyv arrólír, hogy egy eléggé a világtól elszigetelt településen a nagyvilág dolgai hogyan csapódnak le. Jó kis könyv. Valamint, hogy minden generáción belül megvan a vérfertőzés bűne tudatosan vagy tudatlanul.

    Nekem nagyon tetszett. Csak kicsit régen olvastam így újra el kéne olvasni. És ez az amire mostanában nem nagyon lesz időm:(

    Egyebkent a 100 év magány (100 years of solitude) Wiki-je
  • Sephi
    #1
    Hali.

    Epp most kezdtem el a napokba eme remek iro mestermuvet olvasni. A konyv cime 100 es magany.

    Az egyetlen problemam az az hogy kerem alasan kb a 150 oldalon tartok de mar totalisan elveszitettem a fonalat hogy ki kicsoda. Nem tudna valaki kisegiteni aki meg is ertette hogy ki kicsoda? Gondolom vannak biszti valami leirasok csak en nem leltem neten.

    Amugy meg mit gondoltok a konyvrol?