20
  • quentit
    #20
    A 4. rész volt a legjobb...
  • Csaba
    #19
    Hát, nem tudom, tele van ránccal... Ennyi idősen azért még nem kéne...
  • pauly
    #18
    torrent oldalakon keresgélj... :)
  • gyuri12
    #17
    nekem is a kedvenc alien filmem a 2.része,de nemtom sehonnan se megszerezni:(
    honnan lehetne letölteni?:)
  • pauly
    #16
    jaja,én vagy 7 éves lehettem mikor először láttam,de még mindig előveszem néha megnézni :)
  • pauly
    #15
    Már 4. se kellett volna! :)
  • Wittgen
    #14
    Ja, és örülnék, ha majdan a leendő feleségem 58 évesen így nézne ki
  • Wittgen
    #13
    Vazz' de régen volt az alien2, és még mindig meg tudom nézni újra és újra, olyan jó kis múví.

    Egyébként nem egyedi eset, hogy 2 készülő filmnek is ugyanaz a címe. De mintha Cameron előbb bejelentette volna, hogy egyik filmjének címe Avatar lesz, még amikor Shyamalan az előző filmjén dolgozott.
  • Tetsuo
    #12
    Szerintem nincs ember a Földön, aki dollármilliárdokat költene plasztikai sebészre. Tudod te az mennyi??
  • lokko
    #11
    United colors of Botox ...
  • pauly
    #10
    jáááj de öreg :(
  • Zedas
    #9
    Ez asszem elég kimerítő:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Avatar_%28film%29
  • GErYkE83
    #8
    Végre valami jó hír. Weaver télleg már idős, de ez 1 rossz kép róla. Nem néz ki ennyire öregnek Alien 5 kell a népnek
  • LegionarR
    #7
    De miről is szól majd ez a film? Úgy nagyvonalakban?
  • Toughtful
    #6
    WORD!

    Ma már "levénszarozunk" mindenkit, aki nem költ dollármilliárdokat plasztikai műtétekre, mert Hollywood-ban azt látjuk, hogy 60-70-évesen úgy néznek ki, mint mi. Lesz majd megdöbbenés, ha valaki a Hollywood-i álom után pár esztendővel véletlenül ránéz az asszonyra...
  • Atomy
    #5
    Nem öreg, csak nincs agyonplasztikázva/botoxozva. Szinte már furcsának hat hogy valaki ebben a korban el tud mosolyodni, fel tudja vonni a szemöldökét, igazi érzéseket lehet leolvasni az arcáról.
  • gyuri12
    #4
    ok kössz... jó öreg
  • Motig
    #3
    leht hogy öreg de még most is kicsinálná az ALIENEket...XD
  • Cmdr
    #2
    Nem, 58 éves... 8 October 1949
  • gyuri12
    #1
    hűű de öreg már Ripley:O
    kb 50 éves ugye?:)